coingram
کوینگرام

تحلیل و بررسی میم کوین ها: دوج کوین، شیبااینو، بیبی دوج، CATE، فلوکی و SAITAMA (هفته سوم ژانویه)

27/دی/1401
افزودن به نشان شده ها
تحلیل و بررسی میم کوین ها: دوج کوین، شیبااینو، بیبی دوج، CATE، فلوکی و SAITAMA (هفته سوم ژانویه)
DOGE
BABYDOGE
FLOKI
میم کوین
2564
زمان مطالعه: 4 دقیقه

میم‌کوین ها در حال رشد هستند! بنابراین، در تحلیل و بررسی این هفته تصمیم گرفتیم ارزهای، DOGE، SHIB، BABYDOGE، CATE، FLOKI و SAITAMA را در بازه زمانی 4 ساعته بررسی کنیم تا عملکرد آنها را تجزیه و تحلیل کنیم.

DOGE/USDT

هفته گذشته، دوج در تلاش بود پشتیبانی را در پایین ترین سطح نوامبر تایید کند. در انجام این کار موفق شد و روند صعودی خوبی داشت. دوج همچنان در حال رشد می‌باشد. در زمان نگارش مقاله، دوج در تلاش برای شکستن مقاومت مهمی است. اگر گاوها بتوانند کندل را بالای 0.088 دلار نگه دارند تا بسته شود،می‌توان انتظار داشته باشیم که یک فشار خرید به سمت جایی که در چارت نشان داده شده است حرکت کند.

با این حال، در صورتیکه نتواند از مقاومت سطح 0.088 دلار عبور کند٬ باعث فشار فروش می شود و کاهش قیمت خواهیم داشت.

SHIB/USDT

این هفته، شیبا نیز صعودی بود. این رمزارز پس از بازپس گیری پایین ترین سطح ماه نوامبر به عنوان پشتیبانی مهم٬ در هفته گذشته، به رشد خود ادامه داد در زمان نگارش این مقاله، هیچ نشانه مهمی از بازگشت روند وجود ندارد. اگر گاوها بتوانند کندل را بالای 1040 نگه دارد تا بسته شود، ممکن است قیمت به محدوده 1120 برسد. با این حال، اگر از این سطح ریجکت شد، انتظار داشته باشید که اصلاح قیمت داشته باشیم.

BABYDOGE/USDT

بیبی دوج اخیراً به بالای مقاومتی در بالای ناحیه ای که در نمودار ذکر شده است رسید اما نتوانست در این محدوه بماند و به پایین این مقاومت مهم برگشت. در زمان نگارش این مقاله، هیچ تاییدی مبنی بر برگشت روند وجود ندارد. اگر خرس‌ها بتوانند قیمت را زیر پایین‌ترین حد اخیر بکشانند کندل در زیر این حمایت بسته شود،می‌توان انتظار داشت که شاهد پایین‌ترین سطح قیمت باشید.

با این حال، اگر گاوها بتوانند قیمت را بالاتر از حمایت مورد نظر نگه دارند تا کندل بسته شوند،می‌توان انتظار رشد به سمت مقاومت بعدی را داشت.

CATE/USDT

هفته گذشته، CATE در تلاش بود تا پایین ترین سطح ماه اکتبر را به عنوان حمایت بازپس گیر و موفق شد و به نقطه مورد نظر راه یافت. اگر گاوها بتوانند قیمت را بالاتر از منطقه مورد نظر نگه دارند تا کندل بسته شوند،می‌توان انتظار داشته باشیم که یک فشار خرید به سمت پایین ترین سطح سپتامبر را شاهد باشیم٬ با این حال، رد شدن از این سطح به قیمت به سمت پایین ترین سطح اکتبر کمک می کند.

FLOKI/USDT

این هفته، FLOKI در تلاش است تا رالی خود را به سمت اوج ژوئن ادامه دهد. پس از بازپس گیری موفقیت آمیز پایین ترین سطح نوامبر به عنوان حمایت، شرایط به نفع گاوها است. در زمان نوشتن، نشانه هایی از کاهش سرعت رشد مشاهده می شود. بسته شدن و نگه داشتن بالای 1040 قیمت را به سمت بالاترین سطح ژوئن کمک می کند. با این حال، رد شدن از این سطح، نشانه را در یک الگوی تثبیت قرار می دهد.

SAITAMA/USDT

هفته گذشته SAITAMA در تلاش بود تا حوزه مورد نظر را به عنوان حمایت آزمایش کند و روند صعودی خود را گسترش داد. اگر گاوها بتوانند با موفقیت از سطح 0.001400 جهش کنند، انتظار داشته باشید که قیمت به سمت بالا افزایش یابد.

خلاصه

در اینجا خلاصه ای از موارد فوق آمده است:

دوج کوین به دنبال پایین ترین سطح بالاتر است.

شیبا به دنبال جمع نیرو است.

بیبی دوج به دنبال پشتیبانی و نقطه حمایتی است.

کیت (CATE) در حال تلاش برای شکست مقاومت دیگری است. فلوکی به دنبال رشد صعودی است.

سایتاما (SAITAMA) به دنبال پایین ترین سطح بالاتر است.

 

سلب مسئولیت کوینگرام: این مقاله بر اساس دانش و تجربه محدود من است. برای اهداف آموزشی نوشته شده است. نباید به هر شکلی به عنوان توصیه تلقی شود

منبع چارت ها: کوین مارکت کپ

منبع:

کوینگرام


امتیاز دادن به خبر

با لایک کردن هر خبر شما می توانید کوین بیشتر جایزه بگیرید


مطالب مرتبط با این موضوع

عدم قطعیت‌های کلان و افت بیت کوین به زیر 27 هزار دلار

عدم قطعیت‌های کلان و افت بیت کوین به زیر 27 هزار دلار

حالا نوبت لایت کوین و دوج هستش !

حالا نوبت لایت کوین و دوج هستش !

آیا بیت کوین به محدوده 30 هزار دلار می‌رسد؟

آیا بیت کوین به محدوده 30 هزار دلار می‌رسد؟

لیست شدن فلوکی اینو در سه صرافی جدید!

لیست شدن فلوکی اینو در سه صرافی جدید!

 پپه در کانون توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی

پپه در کانون توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی


تحلیل کاربران

تحلیل

Faride42

28/دی/1401

رمز ارز ها هر کدوم در فصلی ادامه رشد دارن این بار با همین ارز ها شروع شد که افزایش انها باعث شد تا ارز های پایینتر هم افزایش داشته باشن که فرصتی خوبی برای ذخیر و خرید هست تا بالاتر نرفته بخرید

10

سرمایه گزاری

[email protected]

27/دی/1401

بهترین سرمایه گزاری بعد از ملک رمز ارز است در ایران طوری که تا چند سال آینده سرمایه گذاران بیشتر به سمت رمز ارز دیجیتال روی خواهند آورد

8

[email protected]

fatemeh(soghra)zarey

28/دی/1401

سلام.به نظر من داشتن رم یا فلش ۲۵۰گیگا بایت به بالا برای افرادی که رمز ارز دارند واجب و ضروری است.

27

میم کوین ها

marwan

10/اسفند/1401

میم کوین های ارز های دیجیتالی هستند که از میم ها، جوک ها و شوخی های اینترنتی و شبکه های اجتماعی الهام گرفته شده اند. اولین Memecoin دوج کوین بود. نام DOGE در سال 2013 برای شوخی از میم محبوب دوج (یک سگ ژاپنی شیبا اینو) گرفته شد. میم کوین ها بسیار غیرقابل پیش بینی هستند

8

میم کوین

mhnn

30/دی/1401

میم کوین‌ها ارزهای دیجیتالی هستند که در مدت‌زمان کوتاهی محبوبیت یافته‌اند و معمولاً اینفلوئنسرها و سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی آن‌ها را به‌صورت آنلاین تبلیغ می‌کنند. دوج کوین همان میم سکه اصلی است و این سکه به‌عنوان یک شوخی براساس یک الگوی رفتاری در سال 2013 ایجاد شد.

10

بازی

hookaro

28/دی/1401

بازی یا برنامه واسه کسب ارز دیجیتال معرفی کنید هرکی که تونسته ازشون برداشت کرده رو بگه ممنوت و سپاس

24

اطلاعات

[email protected]

28/دی/1401

متأسفانه درکشورما درصد کمی ازمردم درمورد ارزدیجیتال اطلاعات دارند به نظرمن باید ازطریق صداوسیما وسازمانهای مسئول بیشتر اطلاع رسانی شود

10

شیبا رایگان

0908606726

30/دی/1401

شیبا میم کوین پر طرفدار ی است میتوانید این میم https://coinfaucet.net/?ref=4d5467794e7a6b78 را ازاینجا رایگان بدست بیار

20

لغزندگی نمودارها

Arsha.Kh

27/دی/1401

این همه افت و خیز موجد ریزش اقبال عمومی می شود.ثبات بازار رمز ارزها انگیزه ی خریداران را بالا می برد و این ثبات به این زودی اتفاق نمی افتد.

8

میم کوین ها

haniye74

28/دی/1401

میم کوین ها در دنیای ارزهای دیجیتال،به شکل روز افزون در حال کسب محبوبیت هستند،اما اگر فردی قصد سرمایه گذاری در میم کوین ها را دارد باید در مورد آنها اطلاعات کافی کسب کند.یک میم کوین به محض اینکه محبوبیت پیدا می کند و ارزش آن افزایش می یابد،سرمایه گذاران خرد نیز به خرید آن روی می آوردند وباعث رشد بيشتر آن می شوند.

27

دانلود اپلیکیشن موبایل کوینگرام

با اپلیکیشن اندروید کوینگرام از آخرین مطالب بازارهای مالی و رمزارز ها با خبر باشید، قیمت تمامی رمزارز ها در لحظه چک کنید و نرخ آنها را با مبدل ارز کوینگرام به یکدیگر تبدیل کنید، با دیگر افراد در مورد تحلیل ها و مطالب گفت و گو کنید، سبد دارایی ارزهای دیجیتال خودتان را بسازید و از سود و زیان خود در بازه های زمانی مختلف با خبر باشید و با شرکت رایگان در مسابقات پیش بینی رمزارز جایزه ببرید.
coingram
coingram
کوینگرام

استارتاپ کوینگرام به عنوان یک رسانه تخصصی در حوزه بازار های مالی وارز های دیجیتال ، فعالیت خود را از تیر 1398 شروع کرد. هدف ما از ابتدا آموزش وآشنایی مردم با علم و فناوری آینده یعنی بلاک چین بوده است. آشنایی با انواع ارز های دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، آدا کاردانو و بقیه رمزارز ها میتواند ما را در انتخاب خرید و سرمایه گذاری در این حوزه بسیار بیشتر کمک کند. همان طور که سرمایه گذاری ها و ورود پول به این حوزه روز به روز بیشتر می شود، مسئولیت ما برای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی بیشتر می شود تا کسی درگیر پروژه های کلاه برداری و طرح های پانزی نشود.

برگزیده ها

درآمد از کوینگرام

شرایط و قوانین

مفاهیم پایه

آشنایی با بلاکچین

آشنایی با بیتکوین

آشنایی با اتریوم

کوینگرام

درباره ما

ارتباط با ما

شبکه های اجتماعی

اینستاگرامتلگرام

کلیه ی حقوق این سایت نزد کوینگرام محفوظ بوده و بازنشر محتوای اختصاصی با ذکر منبع بلامانع است.