coingram
کوینگرام

نوسان

قیمت

نام ارز

1.9%

61,894 $

3,688,882,400 تومان

Bitcoin

Bitcoin

btc

4.3%

3,422 $

203,922,592 تومان

Ethereum

Ethereum

eth

0.1%

1 $

59,660 تومان

Tether

Tether

usdt

3%

578.2 $

34,459,528 تومان

Binance Coin

Binance Coin

bnb

10.4%

139.43 $

8,310,028 تومان

Solana

Solana

sol

4.1%

3,417 $

203,678,828 تومان

Staked Ether

Staked Ether

steth

0.1%

1 $

59,660 تومان

USD Coin

USD Coin

usdc

0.9%

0.4778 $

28,477 تومان

XRP

XRP

xrp

6.5%

7.71 $

459,516 تومان

TonCoin

TonCoin

ton

8.8%

0.1276 $

7,605 تومان

Dogecoin

Dogecoin

doge

دادگاه آمریکا، صدور حکم مؤسس طرح کلاهبرداری وان کوین را به تعویق انداخت

20/فروردین/1399
افزودن به نشان شده ها
دادگاه آمریکا، صدور حکم مؤسس طرح کلاهبرداری وان کوین را به تعویق انداخت
Ponzi
USA
اخبار
ارز دیجیتال
5833
دقیقه

صدور حکم بنیان‌گذار طرح کلاهبرداری وان کوین (OneCoin)، به درخواست دولت ایالات متحده آمریکا، تا سه ماه دیگر به تعویق افتاد.

در ۷ آوریل (۱۹ فرودین)، دادگاه ناحیه‌ی جنوبی نیویورک، داد‌خواستی مبنی بر به تعویق افتادن تاریخ صدور حکم کنستانتین ایگناتوو (Konstantin Ignatov) را تصویب کرد. ایگناتوو، برادر و هم‌دست مؤسس وان کوین، روخا ایگناتوا (Ruja Ignatova) بوده که در حال حاضر فراری و تحت تعقیب است.

تاریخ صدور حکم ایگناتوو که پیش از این برای ۸ آوریل (۲۰ فروردین) تعیین شده بود، به ۸ ژوئیه ۲۰۲۰ (۱۷ تیر) معوق شد.

همکاری ایگناتوو به عنوان شاهد

وان کوین، یک «Exit Scam» مفتضح در این صنعت به شمار می‌رود. در یک طرح کلاهبرداری «Exit Scam»، سازمان دهندگان یک عرضه اولیه (ICO) یا تامین وجه به روش‌های مشابه، بعد از جمع آوری مقدار قابل ملاحظه‌ای پول از سرمایه‌گذاران، ناپدید می‌شوند. وان کوین در سال ۲۰۱۴ در بلغارستان تأسیس شد. این شرکت علی رغم وجود اقدامات قضایی، تا اواخر نوامبر 2019 (آذر 98) به فعالیت خود ادامه داد. اتهامات وارد شده به این شرکت، مبنی بر کلاهبرداری به ارزش ۴ میلیارد یورو (۴.۴ میلیارد دلار) طی یک طرح پانزی بود.

پس از دستگیری او در فرودگاه بین‌المللی لس آنجلس در مارس ۲۰۱۹ (اسفند ۹۷)، ایگناتوو به شرکت در کلاهبرداری چند میلیارد دلاری در پاییز ۲۰۱۹، اعتراف کرد. او ۹۰ سال زندان پیش رو دارد.

در حالی که خواهرش همچنان در فرار است، او به عنوان شاهد در دادگاهی علیه مارک اسکات (Mark Scott)، همکاری کرد. اسکات، وکیلی است که از طریق وان کوین، به پولشویی حدود ۴۰۰ میلیون دلار کمک کرده است.

دولت آمریکا در نامه‌ی خود در تاریخ ۶ آوریل (۱۸ فروردین)، ادعا کرد که همکاری ایگناتوو هنوز کامل نشده است. علاوه بر درخواست تعویق تاریخ صدور حکم، دولت در صدد افشای مجموعه‌ای از مدارک است. در این نامه همچنین اشاره شده که دفاعیه با درخواستش موافقت کرده است.

ادعا‌های پیاپی

ایگناتوو، پیش از این شهادت داده بود که پس از فرار خواهرش، از محافظانی که وی را همراهی می‌کردند، شنیده که خواهرش با افرادی که روسی صحبت می‌کردند، ملاقات داشته است. از آن زمان، طبق اظهارات یک روزنامه‌نگار تحقیقی، ایگناتوا ادعا کرده که تحت حمایت و محافظت یک فرد بدون نام «ثروتمند و پر‌قدرت» روسی است.

در نوامبر ۲۰۱۹ (آبان ۹۸)، مارک اسکات به جرم کمک به ایگناتوا متهم شناخته شد. جرم او، کمک به پولشویی سرمایه‌ی غیر‌قانونی وان کوین از طریق شبکه‌ی وسیعی از شرکت‌های جعلی، حساب‌های بانکی فرا‌ساحلی و طرح‌های سرمایه‌گذاری قلابی بود.

منبع:

کوینگرام


امتیاز دادن به خبر

با لایک کردن هر خبر شما می توانید کوین بیشتر جایزه بگیرید


مطالب مرتبط با این موضوع

تحلیلگر مطرح بازار ارز دیجیتال رویایی از قله‌های جدید برای بیت‌کوین، اتریوم و سولانا می‌کشد!

تحلیلگر مطرح بازار ارز دیجیتال رویایی از قله‌های جدید برای بیت‌کوین، اتریوم و سولانا می‌کشد!

ایلان ماسک با زبان طنز به نوسانات بازار کریپتو واکنش نشان می‌دهد!

ایلان ماسک با زبان طنز به نوسانات بازار کریپتو واکنش نشان می‌دهد!

کیف پولی که از 757 دلار به 880 هزار دلار رسید!

کیف پولی که از 757 دلار به 880 هزار دلار رسید!

ارزهای در خطر SEC کدام ها هستند؟

ارزهای در خطر SEC کدام ها هستند؟

تغییر راهبرد آرک در ETF خود

تغییر راهبرد آرک در ETF خود


تحلیل کاربران

کلاهبرداری

milad shakori

23/فروردین/1399

باید باتوجه به اطلاعاتی که دارند بر انها حکم کنند که بر انها درست حکم کنند و برای حکم کردن نباید به زودی حکم اجرا شود وباید صبر کنند اطلعات بیشتری دربارهی این کلاه برداری ورهبر انها وعضو هایشان دریافت کنند

2

دام های ارز دیجیتال

ahmad75085

21/فروردین/1399

چنین اتفاقاتی در دنیای ارز دیجیتال میتواند زنگ هشداری باشد برای کسانی که بدون مطالعه و دانش کافی وارد این دنیا میشوند. تحت تاثیر قرارگرفتن وعده های فریبنده بعضی سایتها که تنها به دنبال سود خود می‌باشند دام بزرگی است در مقابل سرمایه‌گذاران تازه کار. لذا اولین قدم در دنیای ارز دیجیتال سواد و دانش در این زمینه می‌باشد که البته گاهی به دست آوردن آن راهی جز کسب تجربه ندارد.

11

لطفا لایک کلاهبرداری

RF bahar

21/فروردین/1399

این خانمه مثه اینکه بزرگترین از بزرگترین کلاهبرداریای تاریخو انجام داده و خب کارشم خیلی دقیق و حساب شده بوده و درابتدا اعتماد سازی سپس سواستفاده از اعتمادشون کرده

8

دادگاه پانزدی

۰۹۹۲۵۹۰۵۵۰۷

21/فروردین/1399

ابن دادگاه تقریبا هفته قبل انتشار کلاهبردار را درتحلیل ها خواندبم بخاطر اقدام به دعوت به سرمایه گذاری دونر همراه با وکیل شان طی بک تبلیغات بزرگ خوایتار سرمایه گذاری ودریافت یودی قابل توجه در یابتهای مختلف کردن که مبلااغ زیادی پول کلاهبرداری کردن ومتواری شدن اما برادر دیتگیر وخوهشر نیز دذفرودگاه دستگیر وحاضربه همکاری شد پای ثروتمندان بزرگ ومقامات چند کشوردیگر هم به وسط امد امریکا بخاطر تحقبق بیشتر یا شاید جلوگیری از رسوای با یک قرارداد غیرعلنی به دادگاه دیتور داد فعلا رای نهای ثتدر نشود وبک دفعه شاهد ماجرا وهمکاری کننده غیب سدن حکم دادگاه حبس ابد بوده

14

دادگاه آمریکا

مبین عسگری

20/فروردین/1399

قانون اساسی ایالات متحده آمریکا انتخاب قضات دادگاه های فدرال شامل دادگاه های ناحیه در ایالات متحده آمریکا، دادگاه های استیناف در ایالات متحده آمریکا و دیوان عالی فدرال ایالات متحده آمریکا بر عهده رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا و مجلس سنای ایالات متحده آمریکا قرار داده است.

13

لایک لطفا وان کوین

dalkhorb

20/فروردین/1399

وان کوین ارز دیجیتالی بود که توسط خانم دکتر روجا ایگناتووا در ابتدای ماه ژوئن 2016 به عموم مردم معرفی شد و قرار بود جای بیت کوین را بگیرد. این خانم بازرگان با پوششی بسیار مجلل در سالن ومبلی لندن در پیش جمع زیادی از حضار ادعا کرد که برای رقابت با ارز بیت‌کوین ، ارز جدیدی به نام وان کوین اختراع کرده که به زودی به بزرگترین ارز دیجیتال جهان تبدیل شده و بیت کوین را به زمین خواهد زد.  

39

کلاهبرداران دیجیتالی

soheilstar

21/فروردین/1399

با توجه به جهانی شدن ارزهای دیجیتال ، طرح های پانزی و کلاهبرداری نیز به همان نسبت بیشتر شده است.نیاز به یکسری قوانین منسجم و مشخص در این حوزه میتواند کمک شایان ذکری به پیشرفت ارزهای دیجیتال بکند.

16

عدالتی اینجا نیس

Bagro

20/فروردین/1399

اگ تو دنیا عدالتی اجرا بشه ن تنها برا کلاهبردارا ک نمونه ش تو کشور خودمون از بالاترین سران هس تا قاتل عزیزای مردم ک بازم رکورد داریم چ دنیای قشنگ و امنی واسه همه س، حالا ی کلاهبردار ارز دیجیتال فعلا آسیبی ب اندک کوین ما تو کوینگرام نمیزنه ک بخاطر مجازات یا فرارش ذهن ما درگیر بشه

32

جهت اطلاع

arshamokhtarzade

20/فروردین/1399

امریکا یک کشور دادگاه کاملا مستقل داره واز هیچ نهادی دستور نمیگیره و برای تمام شهروندان چه متهم و چه شاکی برای همه به یک شکل ارزش قاعله

11

دادگاہ آمریکا

mohd askari

20/فروردین/1399

قانون اساسی ایالات متحده آمریکا انتخاب قضات دادگاه‌های فدرال شامل دادگاه‌های ناحیه در ایالات متحده آمریکا، دادگاه‌های استیناف در ایالات متحده آمریکا و دیوان عالی فدرال ایالات متحده آمریکا را بر عهده رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا و مجلس سنای ایالات متحده آمریکا قرار داده‌است.

38

قدرت هش این دو ارز دیجیتال

sara.n

21/فروردین/1399

اگر قدرت هش کاهش یابد، این دو ارز دیجیتال در برابر حملات 50 تا 55 درصد آسیب پذیر خواهند بود و هکرها ممکن است کنترل شبکه را بدست گیرند، باید حجم هش ها را بالا ببرند مانند پهنای باند یک سایت ، هر هش مبنی بر قدرتی که دارد تا یک باره حجیمی را میتواند کنترل کند، باید در نظر گرفت این موضوع بسیار جدی است.

12

عید نیمه شعبان

alirezakiani1973

20/فروردین/1399

مدیران محترم کوئین گرام لطفا کاربران کوئین گرام را با هدایای خوب خود خوشحال کنید و ما همیشه قدردان زحمات شما هستیم

26

تعویق دادگاه

zahra110

20/فروردین/1399

یکی از اقدامات موثر برای کاهش جرم اجرای سریع احکام قضایی است که متاسفانه همیشه سیاسی نگاه می شود،لازم است برای عبرت خلافکاران در صدور حکم تسریع شود.

24

پایان کلاهبرداری

amirmc444

22/فروردین/1399

مشکل با ریشه کن کردن یک یا دو کلاهبردار حل نمیشه راس مجموعه باید از بین بره تا باقی کلاهبردارا هم باهاش پایین بیان وگرنه همینجوری پیش بریم دنیارو منجلاب برمیداره

4

دادگاه آمریکا

asghar2450

20/فروردین/1399

کشور قانونمند و قانون مدار آمریکا با قوه قضاییه کاملا مستقل که هر شهروند آمریکا از. از سر آن گرفته تا شهروند معمولی همه در جرم و جنایت از نظر دادگاه به یک دید دیده می شود

41

کلاه برداران

کیا

20/فروردین/1399

کلاه برداری،خیانت که شاخ و دم نداره ،در هم جای دنیا مرسوم و چیز غیر طبیعی نیست،تازه یک سری هم منفعت میبرن،،شما بسته اینترنتی میخری،نت ضعیف هست ،سرعت پایین و قطع و وصل میشه تازه در آخر متوجه میشی هزینه دادی ولی استفاده نکردی،،بگم کلاه برداری مخابرات نگم آتیش میگیرم

9

موسس وان کوین

arian1400

20/فروردین/1399

وان کوین ارز دیجیتالی بود که توسط خانم دکتر روجا ایگناتووا در ابتدای ماه ژوئن 2016 به عموم مردم معرفی شد و قرار بود جای بیت کوین را بگیرد. این خانم بازرگان با پوششی بسیار مجلل در سالن ومبلی لندن در پیش جمع زیادی از حضار ادعا کرد که برای رقابت با ارز بیت کوین ، ارز جدیدی به نام وان کوین اختراع کرده که به زودی به بزرگترین ارز دیجیتال جهان تبدیل شده و بیت کوین را به زمین خواهد زد.

10

تعویق در جلسه دادگاه

af-mardani

20/فروردین/1399

با توجه به شناخت نسبی اقتصاد آمریکا و مقابله آن با رشد ارزهای دیجیتال بدیهی است که دسیدگی به این موضوع در الویت کار نباشد.

10

قانون منسجم بر عدالت

jhangeir

21/فروردین/1399

در مملکت من ایران یک کارفرما با زدوبندی که راه میندازه خیلی راحت پس از چند سال که از کارگر استفاده میکنه و سود میبره کارگاه یا کارخونه رو تعطیل میکنه بعد زمانی که کارگر به وزرات کار و ادارات تحت نظر شکایت میکنه دولت هیچگونه ترتیب اثری نمیده فقط از کارفرما حمایت میکنه

7

تعویق صدورحکم توسط دادگاه امریکابرای ایگناتوو

زارع

20/فروردین/1399

ایگناتووفردی است که بایک طرح پانزی به کلاهبرداری میلیاردی دست میزند دادگاه حکم 90 ساله زندان به اومی دهد واورامجرم معرفی می کند ودولت امریکا برای افشا کردن مدارک جدیدی علیه ااوصدور حکم وی را به تعویق می اندازد باید جلوی این کلاهبرداری هادرقالب طرح پانزی گرفته شود تا مردم اعتماد بیشتری به ارزها داشته باشند

10

کلاهبرداری ۰

ro_Hosin

21/فروردین/1399

از قرار در همه چیز کلاهبرداری پولی بانکی و ارز دیجیتال ....اختلاس از قرار خانوادگی ...دم خواهره گرم که تونست خوب فرار کنه و از قرار روس ها همه جا ناجی هستن

17

ارزهای دیجیتالی و مبارزه پولشویی

gh.kh

21/فروردین/1399

این که در ایالات متحده قوانین محکموخوبی برای مبارزه با پولشویی هست شکی نیست اینکه پولشویی را ربطبه ارزهای دیجیتال می دهندکمی سنگین است چراکه مگر قبل از ایجاد ارزهای دیجیتال پولشویی باارزهای فیات صورت نمی گرفت که حالاهمه چی را به گردن ارزهای دیجیتال می اندازند مگر در زمانی که ارزهای فیات تنها وتنها بود مواد مخدر، فروش اسلحهو هزارتا کار دبگر صورت نمی گرفت پس این ها بهانه است برای ینگ اندازی در مسیر ارزهای دیجیتال و پیشرفت ان، وحال که بازار ارزهای دیجیتال در حال رونق و پیشرفت است باید مردم خود هواسشان به طرح های پانزی و کلاه برداری باشد چرا که به دلیل غیر متمرکز بودن ارزهای دیجیتال مشکل ایت بتوان از طريق قوانین کشورها ان را پی گیری کرد و به نتیجه رسید.

13

دادگاه آمریکا

mehri1354

20/فروردین/1399

با شنیدن این خبر افسوس می خورم اینکه چرا قوه قضاییه کشورم استقلال کامل ندارد چرا که قانون باید برای همه باشد هم شهروندان و هم مسئولین کشور و فرادستان که این قانون در آمریکا برای همه یکسان است

10

زندان

adeel mehdi

20/فروردین/1399

دادگاہ در حکم تعویقی گفتہ کہ فعلا این مورد در مرحلہ تعویق رفتہ و بعد از این حکم ۹۰ سال زندان پیش رو دارد و نفس تازہ بھش می رسد

31

راز کلاه برداران وان کوین

i.meyti.jr

20/فروردین/1399

راز کلاهبرداری وان کوین چگونه آشکار شد : در اواخر سال، شخص ناشناسی با جن مک آدام تماس گرفت و ادعا کرد که به همه سرمایه گذاران وان کوین هشدار داده است که وان کوین یک ارز دیجیتال واقعی نیست و فقط یک کلاهبرداری است که باعث بدنامی اینگونه ارزها خواهد شد. این شخص تیموتی کری بود که انبوهی از اطلاعاتی از قبیل مقاله، لینک، و ویدیوهای یوتیوب برای جن مک آدام فرستاد.

11

برگشت کامل پول و اهدای آن به مردم

hani_cr7

21/فروردین/1399

به نظرم به جای 90 سال زندان ای‌ کاش قوانین محکمی در دولت ها حاکم بود که پول دزدی شده را از متهم پس گرفته و به مردم کشورشان اهدا کنند ، مجازات برای متهم و مصرف پول برای دولت تنها به نفع دولت و به ضرر مردم هست.

9

نبود اطلاعات درست، نبود حقیقت، بزگترین کلاهبرداری بازار ارزدیجیتال

behrouzdesign

20/فروردین/1399

وان کوین رو خانم دکتر روجا ایگناتووا !!! توی سال 2016 معرفی کردش و قرار بود جای بیت کوین را بگیره!!!!! این خانم دکتر روجا( بزرگترین کلاهبردار ارز دیجیتاله این خانم) روی چند نقطه ضعف جامعه یعنی درماندگی، حرص، یا سردرگمی حساب کردش و از اونا واسه درآمدزایی خودش سوء استفاده کرد. اون خانم دکتر از اونجا که خیلی از اطلاعات درست و غلط توی اینترنت وجود داره، تشخیص حقیقت هم خیلی سخته استفاده کرده عجب ناقلایی. اون میدونست که قانون‌گذارا، پلیسا، و رسانه ها، واسه درک این ارز دخیلی سختی میکشن و وقتی اونا بفهمند این خانم دکتر با پولای ملت جیم میزنم و گم و گور میشه. اینقدر حساب شده کار کرده تا حالا نتونستن ردی ازش پیدا کنن. خیلی ها میگن تغییر قیافه داده و توی روسیه بعضی ها میگن توی آسیاست یا چهره جدید. به قول خارجی ها wow

33

تجدید نظر

af1358

20/فروردین/1399

با سلام و درود.در قانون آمریکا برای پولشویی صورت گرفته بیست سال زندان در نظر گرفته شده است وبرای کلاهبرداری بانکی سی سال.به دلیل اینکه اسکات هردو جرم را مرتکب شده است،تلاش خود را میکند تا رای دادگاه را از محکومیت برگرداند.ویا حداقل جریمه اش را کوتاه کند.

32

ارزهای دیجیتال و طرح های پانزی

jmi.ebr

21/فروردین/1399

با گسترش ارزهای دیجیتال در اقصی نقاط دنیا کلاه برداران هم با ارائه طرح های سود اور با سود قطعی بیش از حد معمول افراد را دردام خود گرفتار می نمایند و با گرفتن سرمایه هشون بعد از مدتی ناپدید می شود لذا افرادی که طمع سود زیاد را در قبال اندک سرمایه هاشون در سر می پرورانند بایستی مواظب باشند تا در دام چنین طرح ها و افراد سود جویی گرفتار نشوند لذا این نوع دادگاه ها هرگز نخواهند توانست اینگونه افراد شیاد را مهار کنند و فقط با گذشت زمان خیلی از این نوع افراد یا فوت می نمایند و یا فراری می شوند و هرگز دادگاه نخواهد تونست اموال و سرمایه های از دست رفته را به مال باخته ها برگرداند.

12

کرونا قویتر از انسان

valayar

20/فروردین/1399

بالاخره کرونا قوینر از هر دادگاه و پول و کار و ثروت هستش دیگه میتونه دادگاه رو اینور اونور کنه من امیدوارم که با اومدن کرونا مردم بفهمند که همه چیز پول نیست انسانیت هم لازمه

11

ممد

ممد

23/فروردین/1399

دمتون گرم که ابن اطلاعات را برای ما گزاشتبد دمتون گرم واقعا عالی بود و در این زمینه به این ترتیب با این حال حاضر در این زمینه برای ما عالی بود و در این زمینه به این ترتیب با این حال حاضر در این زمینه به این ترتیب با این حال حاضر در این زمینه به این ترتیب با این حال دمتون گرم

3

ایا عدالت قیمت دارد،؟؟؟

shabshekan

20/فروردین/1399

با سلام و نیمه شب خوش،،،اینکه در دنیای رمزارزها و دنیای وسیع دیجیتال همیشه شاهد کلاهبرداری ،پولشویی،خر ید و فروش اسلحه و انواع جرایم نابهنجار هستیم و خواهیم بود اما اینجا بارها به ملاحظات سیاسی و پشت پرده عدالت ایالات متحده امریکا ،چشم بر هم گذاشته و پرونده را ناپدید میکند ،در این گونه پرونده ها سود هنگفتی به طرف امریکایی میرسد به همین دلیل است که در همه جای دنیا شوربختانه عدالت قیمت دارد،با پرداخت قیمت عدالت چشمهایش را میبندد،

43

دانلود اپلیکیشن موبایل کوینگرام

با اپلیکیشن اندروید کوینگرام از آخرین مطالب بازارهای مالی و رمزارز ها با خبر باشید، قیمت تمامی رمزارز ها در لحظه چک کنید و نرخ آنها را با مبدل ارز کوینگرام به یکدیگر تبدیل کنید، با دیگر افراد در مورد تحلیل ها و مطالب گفت و گو کنید، سبد دارایی ارزهای دیجیتال خودتان را بسازید و از سود و زیان خود در بازه های زمانی مختلف با خبر باشید و با شرکت رایگان در مسابقات پیش بینی رمزارز جایزه ببرید.
coingram
coingram
کوینگرام

استارتاپ کوینگرام به عنوان یک رسانه تخصصی در حوزه بازار های مالی وارز های دیجیتال ، فعالیت خود را از تیر 1398 شروع کرد. هدف ما از ابتدا آموزش وآشنایی مردم با علم و فناوری آینده یعنی بلاک چین بوده است. آشنایی با انواع ارز های دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، آدا کاردانو و بقیه رمزارز ها میتواند ما را در انتخاب خرید و سرمایه گذاری در این حوزه بسیار بیشتر کمک کند. همان طور که سرمایه گذاری ها و ورود پول به این حوزه روز به روز بیشتر می شود، مسئولیت ما برای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی بیشتر می شود تا کسی درگیر پروژه های کلاه برداری و طرح های پانزی نشود.

برگزیده ها

درآمد از کوینگرام

شرایط و قوانین

مفاهیم پایه

آشنایی با بلاکچین

آشنایی با بیتکوین

آشنایی با اتریوم

کوینگرام

درباره ما

ارتباط با ما

شبکه های اجتماعی

اینستاگرامتلگرام

کلیه ی حقوق این سایت نزد کوینگرام محفوظ بوده و بازنشر محتوای اختصاصی با ذکر منبع بلامانع است.