coingram
کوینگرام

نوسان

قیمت

نام ارز

2.1%

69,550 $

4,013,035,000 تومان

Bitcoin

Bitcoin

btc

2.2%

3,740 $

215,784,152 تومان

Ethereum

Ethereum

eth

0%

0.9997 $

57,683 تومان

Tether

Tether

usdt

3.3%

616 $

35,543,777 تومان

Binance Coin

Binance Coin

bnb

3.2%

176.49 $

10,183,473 تومان

Solana

Solana

sol

2.2%

3,742 $

215,913,400 تومان

Staked Ether

Staked Ether

steth

0.1%

1 $

57,700 تومان

USD Coin

USD Coin

usdc

0.5%

0.5315 $

30,668 تومان

XRP

XRP

xrp

3.2%

0.167 $

9,636 تومان

Dogecoin

Dogecoin

doge

4.9%

6.26 $

361,202 تومان

TonCoin

TonCoin

ton

آشنایی با آدرس های پیش فرض، سازگار و لگسی سگویت در کیف پول کوینومی!

21/مرداد/1398
افزودن به نشان شده ها
آشنایی با آدرس های پیش فرض، سازگار و لگسی سگویت در کیف پول کوینومی!
آموزش
Coinomi
کیف پول
8702
دقیقه

کوینومی (Coinomi) به طور پیش فرض به شما آدرس های اصلی سگویت را به بهترین شکل نشان خواهد داد. آدرس هایی که با bc1 شروع می‌شوند برای بیت کوین می‌باشند. اگر از سرویسی استفاده می‌کنید که هنوز از ارسال کوین به آدرس سگویت پشتیبانی نمی‌کند می‌توانید آدرس های سازگار با کیف پول را انتخاب کنید که توسط اکثر سرویس ها پشتیبانی می‌شود. در صورت نیاز می‌توانید آدرس لگسی نیز ایجاد کنید. تمام این ۳ آدرس را می‌توان به طور رایگان استفاده کرد. مثال زیر را در خصوص آدرس های بیت کوین مطالعه کنید:

آدرس های پیش فرض با bc1 شروع می‌شوند و بهترین فرمت آدرس می‌باشند. تمام سرویس ها هنوز نمی‌توانند به این فرمت آدرس، ارسال انجام دهند. در صورت امکان کوین ها را در این آدرس دریافت کنید.

آدرس های سازگار با 3 شروع می‌شوند و بازده خوبی دارند. این آدرس ها مطابقت و پشتیبانی با تمام سرویس ها و کیف پول ها را ارائه می‌دهند. اگر برای دریافت کوین از آدرس های پیش فرض نمی‌توانید استفاده کنید، از این آدرس های به عنوان جایگزین استفاده کنید.

آدرس های لگسی با 1 شروع می‌شوند و از سگویت و بهبودهای آن بهره نمی‌برد اما هم چنان مانند سایر آدرس ها قابل استفاده است. اگر سرویسی که استفاده می‌کنید فقط با این آدرس کار می‌کند، با ارائه‌ دهنده سرویس تماس بگیرید تا سیستم خود را به روز رسانی کنند.

کدام کوین ها در کوینومی می‌توانند به سگویت به روز رسانی شوند؟

در حال حاضر بیت کوین (BTC)، [لایت کوین(LTC)، بیت کوین گلد (BTG)، بیت کوین اتم (BCA)، دیجی بایت (DGB)، موناکوین (MONA)، ورتکوین (VTC)، ویاکوین (VIA)، فوجی کوین (FJC)، بیت کور (BTX) و گروستل کوین (GRS) دارای پشتیبانی از سگویت می‌باشند.

پس از به روزرسانی چه کاری باید انجام داد؟

مزایای سگویت فقط هنگامی مورد استفاده قرار می‌گیرد که ارسال از آدرس سگویت انجام شود. فقط کافی است به طور معمول از کیف پول استفاده کرد و کوین های آتی را در آدرس های سگویت دریافت کرد. هر نوع تغییر در تراکنش های خروجی به آدرس های سگویت ارائه می‌شود، بنابراین تمام کوین های شما در بهترین نوع آدرس خواهد بود. می‌توانید به تمام آدرس ها نیز کوین ارسال کنید.

چگونه آدرس خود را در مرورگر بلاک مشاهده کنم؟

نه تنها کیف پول ها، بلکه مرورگرهای بلاک نیز هم چنان در فرآیند نمایش صحیح و مناسب آدرس های bc1 می‌باشند.

آیا می‌توانم کوین های فورک شده را برداشت کنم؟

اگر کوین های شما در زمان انجام فورک در آدرس سگویت بودند، کوین های فورک زده شده را فقط می‌توان با انتقال کلید خصوصی به کیف پول به روزرسانی شده، برداشت کرد. این موضوع بدان معنا است که فعلا BTG و BCA را می‌توان فقط از آدرس سگویت برداشت کرد. با دریافت این به روزرسانی توسط فورک های دیگر، می‌توانید سایر کوین ها را نیز برداشت کنید.

کیف پول من این گزینه ها را نشان نمی‌دهد، چطور به این گزینه ها دسترسی داشته باشم؟

سگویت یک به روزرسانی اختیاری است اما با پیاده سازی جدیدترین پیشرفت ها بر روی شبکه بیت کوین، تراکنش های سریعتر و ارزانتر را امکان پذیر می‌سازد. به منظور به روزرسانی حساب های فعلی خود به سگویت، کیف پول خود را اجرا کنید و به صفحه سمت چپ و زبانه receive (دریافت) بروید. در این صفحه اقدامات زیر را انجام دهید:

۱- دکمه upgrade (به‌روزرسانی) را کلیک کنید.

۲- راهنمای خلاصه این به روزرسانی را مطالعه کنید و سپس دکمه next را فشار دهید.

۳- رمز عبور خود را تایید کنید و تمام!

نمی‌خواهم از سگویت استفاده کنم، آیا می‌توانم به استفاده از کیف پول خود ادامه دهم؟

بله، استفاده از سگویت اختیاری است. می‌توانید به طور معمول از کوینومی استفاده کنید و به روزرسانی را انجام ندهید. بازیابی کیف پول خود بر روی گوشی جدید یا افزودن کوین های جدید به کیف پول باید به صورت دستی انجام شود. هنگام افزودن، گزینه advanced را انتخاب و مسیر کوین را در بخش مربوطه تایپ کنید. در تنظیمات پیش فرض، کیف پول به روز رسانی شده اضافه می‌شود.

منبع:

میهن بلاکچین


امتیاز دادن به خبر

با لایک کردن هر خبر شما می توانید کوین بیشتر جایزه بگیرید


مطالب مرتبط با این موضوع

کدام پروژه‌ها میتوانند هایپ بعدی بازار باشند و رشد چند صددرصدی را داشته باشند!

کدام پروژه‌ها میتوانند هایپ بعدی بازار باشند و رشد چند صددرصدی را داشته باشند!

آموزش گام به گام فیوچرز صرافی مکسی(Mexc) به همراه 200 هزار شیبا هدیه

آموزش گام به گام فیوچرز صرافی مکسی(Mexc) به همراه 200 هزار شیبا هدیه

انواع صرافی در دنیای رمزارزها

انواع صرافی در دنیای رمزارزها

روزهای قرمز بازار چکار کنیم؟ بخش پنجم

روزهای قرمز بازار چکار کنیم؟ بخش پنجم

چگونه در ایردراپ پروژه ARKHAM شرکت کنیم؟ بدون هزینه تراکنش!

چگونه در ایردراپ پروژه ARKHAM شرکت کنیم؟ بدون هزینه تراکنش!


تحلیل کاربران

دنیای ارز دیجیتال

tondar2000

29/مهر/1398

من از کیف پول کوینومی استفاده میکنم واقعا خوبه ولی دوست دارم کیف پولهای ایرانی بیان تو صحنه البته چند تایی هستن که بعنوان صرافی کار میکنن و کارمزدهای بالایی دریافت میکنند ک خیلی غیر منطقی هست

10

اشنایی

mohammad1993

20/شهریور/1398

چه خوب میشود مدارس هم یه وقتی از ساعت امووزش رو اختصاص بدن به پول دراوردن از روش اینترنت یا همین بیت کوین اگه میشود چی میشود

39

واقعیت امروز

ali6900h

23/مهر/1398

تا الانم خیلی دیر شده میتونم ب جرات بگم ۸۰٪مردم ایران نمیدونن ارز دیجیتال چی هست .من برای این موضوع خیلی تلاش کردم و میکنم ک اطرافیانم اینو بدونن .همه باید تلاش کنیم در اینده ی جایی داشته باشیم. مچکرم ❤

11

تحلیل

erfanrezai

27/مهر/1398

باید اعتراف کنم کمی سخاوتمند هستم، اما واقعا در مورد پول نگران نیستم. پولدار شدن هدف من نیست، ثروتمند بودن هدف من است 

8

تدریس ارز دیجیتال

zahramokhtari

02/مهر/1398

چقدر خوب میشد که بچه های ما از همون ابتدا با دنیای ارز و دیجیتال اشنا بشن و وارد این دنیا بشن تا بتونن هم از خدمات اون بهره مند بشن.و هم به پیشرفت ارز دیجیتال کمک کنن.

23

کیف پول

m642526e

23/مهر/1398

کیف پول بیت کویین یکی از با امنیت ترین کیف پولهای دنیاست که ای کاش تمامی کیف پولهای موجود در تبادلات بانکی هم مانند این کیف پول بود و در کشور ما هم اجازه تبادل در داخل برای ارز دیجیتال داده میشد تا ما بتونیم داخل کشور هم از این کیف پول ارز دیجیتال استفاده کنیم

9

امنیت

Amirali20

18/مهر/1398

یک کیف پول فوق العاده وبا امنیت بالا،انقدر امنیت بالایی داره که حتی اجازه اسکرین شات هم ازداخل آن نمیشه گرفت

15

دانلود اپلیکیشن موبایل کوینگرام

با اپلیکیشن اندروید کوینگرام از آخرین مطالب بازارهای مالی و رمزارز ها با خبر باشید، قیمت تمامی رمزارز ها در لحظه چک کنید و نرخ آنها را با مبدل ارز کوینگرام به یکدیگر تبدیل کنید، با دیگر افراد در مورد تحلیل ها و مطالب گفت و گو کنید، سبد دارایی ارزهای دیجیتال خودتان را بسازید و از سود و زیان خود در بازه های زمانی مختلف با خبر باشید و با شرکت رایگان در مسابقات پیش بینی رمزارز جایزه ببرید.
coingram
coingram
کوینگرام

استارتاپ کوینگرام به عنوان یک رسانه تخصصی در حوزه بازار های مالی وارز های دیجیتال ، فعالیت خود را از تیر 1398 شروع کرد. هدف ما از ابتدا آموزش وآشنایی مردم با علم و فناوری آینده یعنی بلاک چین بوده است. آشنایی با انواع ارز های دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، آدا کاردانو و بقیه رمزارز ها میتواند ما را در انتخاب خرید و سرمایه گذاری در این حوزه بسیار بیشتر کمک کند. همان طور که سرمایه گذاری ها و ورود پول به این حوزه روز به روز بیشتر می شود، مسئولیت ما برای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی بیشتر می شود تا کسی درگیر پروژه های کلاه برداری و طرح های پانزی نشود.

برگزیده ها

درآمد از کوینگرام

شرایط و قوانین

مفاهیم پایه

آشنایی با بلاکچین

آشنایی با بیتکوین

آشنایی با اتریوم

کوینگرام

درباره ما

ارتباط با ما

شبکه های اجتماعی

اینستاگرامتلگرام

کلیه ی حقوق این سایت نزد کوینگرام محفوظ بوده و بازنشر محتوای اختصاصی با ذکر منبع بلامانع است.