coingram
کوینگرام

نوسان

قیمت

نام ارز

2.1%

69,555 $

4,013,323,500 تومان

Bitcoin

Bitcoin

btc

2.3%

3,765 $

217,235,884 تومان

Ethereum

Ethereum

eth

0%

0.9997 $

57,683 تومان

Tether

Tether

usdt

3.3%

618.7 $

35,697,836 تومان

Binance Coin

Binance Coin

bnb

4.3%

176.23 $

10,168,471 تومان

Solana

Solana

sol

2.4%

3,763 $

217,147,026 تومان

Staked Ether

Staked Ether

steth

0.1%

0.9988 $

57,631 تومان

USD Coin

USD Coin

usdc

0.8%

0.5327 $

30,737 تومان

XRP

XRP

xrp

3.3%

0.1683 $

9,711 تومان

Dogecoin

Dogecoin

doge

5.6%

6.26 $

361,202 تومان

TonCoin

TonCoin

ton

آدام بک: اتریوم یک طرح پانزی است!

17/مرداد/1399
افزودن به نشان شده ها
آدام بک: اتریوم یک طرح پانزی است!
آدام بک
ethereum
Ponzi
اخبار
4278
3 دقیقه

به‌تازگی با بالاگرفتن تنش‌ها میان طرفداران بیت کوین و اتریوم، آدام بک، یکی از پیشگامان بیت کوین، اتریوم را به باد انتقاد گرفته است.

به گزارش کوین تلگراف، آدام بک، دانشمند علوم رایانه و مدیرعامل بلاک‌استریم با انتشار توییتی، به اتریوم و دیگر آلت کوین‌های پرارزش بازار تاخته و آنها را مشتی طرح پانزی نامیده است. وی در توییت خود نوشته است:

بیت‌کانکت (Bitconnect)، چارلز پانزی (Charles Ponzi)، اتریوم، وان‌کوین (Onecoin)، کاردانو، ریپل، برنی مدآف (Bernie Madoff)، استلار و دان لرمر (Dan Larmer) برای من، یک مفهوم را یادآور می‌شوند.

گفتنی است چارلز پانزی و برنی مدآف، دو تن از مشهورترین خالقان طرح‌های پانزی هستند. بیت‌کانکت و وان‌کوین نیز دو پروژه‌ی شناخته‌شده‌ی ارزهای دیجیتال هستند که فاش شد طرح‌هایی پانزی برای خالی‌کردن جیب کاربران‌اند. به‌زعم آدام بک، این طرح‌ها پیوندی نزدیک با اتریوم، ریپل و استلار داشته‌اند. احتمالا منظور وی از دان لرمز نیز، دان لریمر (Dan Larimer)، خالق بیت‌شیرز (Bitshares) و استیم (Steem) است.

پیش‌تر بک طی گفت‌وگویی با لایه هیلپرن (Layah Heilpern)، خبرنگار تلویزیونی، ادعاهای مشابهی را مطرح کرده بود. هیلپرن در این مصاحبه از بک پرسیده بود که فکر می‌کند اتریوم یک کلاهبرداری است یا آنکه توانسته است ارزش افزوده‌ای همچون اپلیکیشن‌های توزیع‌شده را به اکوسیستم ارزهای دیجیتال اضافه کند. بک در پاسخ به وی گفته است:

البته ۷۰ درصد از این دپ‌ها از قبل، ماین‌ شده‌اند. به‌نظر شما ریپل، کلاهبرداری بزرگتری است یا اتریوم؟

این اولین باری نیست که مبدع روش اثبات کار هش‌کش (HashCash)، اتریوم را به باد انتقاد می‌گیرد. وی پیش‌تر نیز در نوامبر سال گذشته (آبان ۹۸)، گفته بود که اتریوم، هم‌رده استارتاپ زیست‌فناوری ترانوس (Theranos) است. گفتنی است این استارتاپ که اکنون از بین رفته است، مدعی شده بود که توانسته است ابزار پزشکی ویژه‌ای برای ساده‌سازی و استانداردسازی آزمایش‌های خون بسازد.

بک می‌گوید که گردانندگان ترانوس، بیش از حد در فکر تبلیغ اختراعشان و آنچه در آینده می‌توانست انجام دهد بودند و به‌همین‌دلیل از قابلیت‌های فعلی آن غافل شدند. بک مدعی است که این وجه تشابه اتریوم با ترانوس است.

گفتنی است بک از آغاز، طرفدار بیت کوین بوده و چندین بار با ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین ارتباط برقرار کرده است. او حتی یک بار مدعی شد که توانسته بود با ناکاموتو در لندن ملاقات کند.

بدون شک نمی‌توان افزایش جهش‌وار قیمت اتریوم را در بحبوحه هیجان درگرفته پیرامون پروژه‌های دیفای با گسترش تعصب طرفداران بیت کوین، بی‌ارتباط دانست.

از آغاز سال جاری میلادی، قیمت اتر، بیش از دوبرابر افزایش یافته است. بهای بیت کوین نیز صعودی بوده، اما به اندازه اتر رشد نکرده است. یکی از عوامل اصلی محرک قیمت اتر، امیدها برای راه‌اندازی فاز نهایی اتریوم ۲.۰ و گذار به روش اثبات سهام است. گفتنی است اگر این کار با موفقیت به سرانجام برسد، اتریوم قادر خواهد بود در مقایسه با بیت کوین، تراکنش‌های بسیار بیشتری را بررسی کند.

منبع:

ارز دیجیتال


امتیاز دادن به خبر

با لایک کردن هر خبر شما می توانید کوین بیشتر جایزه بگیرید


مطالب مرتبط با این موضوع

تشدید تنش‌ها بین کانسنسیس و SEC: آینده اتریوم در میان معرکه حقوقی!

تشدید تنش‌ها بین کانسنسیس و SEC: آینده اتریوم در میان معرکه حقوقی!

تحولات جدید در شبکه اتریوم: تایید و اجرای EIP-3074 و تأثیرات آن بر تعامل با دپ‌ها و والت‌ها

تحولات جدید در شبکه اتریوم: تایید و اجرای EIP-3074 و تأثیرات آن بر تعامل با دپ‌ها و والت‌ها

پیشتازی اتریوم و پالیگان در جذب کاربران جدید در سه ماهه اول سال 2024

پیشتازی اتریوم و پالیگان در جذب کاربران جدید در سه ماهه اول سال 2024

تحلیلگر مطرح بازار ارز دیجیتال رویایی از قله‌های جدید برای بیت‌کوین، اتریوم و سولانا می‌کشد!

تحلیلگر مطرح بازار ارز دیجیتال رویایی از قله‌های جدید برای بیت‌کوین، اتریوم و سولانا می‌کشد!

SEC در آستانه طبقه‌بندی اتر به عنوان اوراق بهادار: تحولی بزرگ در انتظار اتریوم!

SEC در آستانه طبقه‌بندی اتر به عنوان اوراق بهادار: تحولی بزرگ در انتظار اتریوم!


تحلیل کاربران

طرح پانزی

marmar24

17/مرداد/1399

ترفند پانزی یک عملیات سرمایه‌گذاری کلاهبردارانه‌است که عایدی‌هایی را از همان پول سرمایه‌گذاری شده یا پولی که بوسیلهه سرمایه‌گذاران بعدی پرداخت شده‌است، به سرمایه‌گذاران خودش پرداخت می‌کند بجای اینکه عایدی را از هر سود واقعی حاصل شده توسط شخص یا سازمانی که عملیات را اجرا می‌کند پرداخت نماید. ترفند پانزی معمولاً سرمایه‌گذاران جدید را با ارائه عایدی‌هایی که دیگر سرمایه‌گذاری‌ها نمی‌توانند تضمین کنند اغوا می‌کند، این عایدی‌ها سودهای به‌طور غیرعادی بالا در کوتاه مدت یا به‌طور غیرعادی ثابت و با دوام هستند و دائمی بودن عایدی‌هایی که یک ترفند پانزی تبلیغ و پرداخت می‌کند نیازمند یک جریان پول همیشه در حال افزایش از جانب سرمایه‌گذاران است تا سیستم را در حال کار نگه دارد، سرنوشت این سیستم فروپاشی است زیرا سودهای واقعی آن (اگر اصلاً هیچ سودی در کار باشد) کمتر از مقدار پرداخت به سرمایه‌گذاران است،معمولاً این سیستم قبل از آنکه دچار فروپاشی شود بوسیلهٔ مراجع قانونی برهم زده می‌شود زیرا چنین سیستمی مورد سوءظن قرار گرفته یا مروج آن اسناد اعتباری ثبت نشده می‌فروشد و همچنان که سرمایه‌گذاران بیشتری درگیر می‌شوند، احتمال اینکه توجه مراجع قانونی به آن جلب شود بیشتر می‌شود.اما تشخیص اینکه واقعا اتریوم یک طرح پانزی است یا نه خیلی سخت است.

13

اتریوم پرنده

ali.bokser

17/مرداد/1399

اتریوم مثل یک پرنده همیشه در اوج پرواز می کند وهمیشه تلاش می کند که بیشتر اوج بگیرد. و گور بابای کسی که لایکم نکند

3

اتریوم و بیتکوین

fatemeh13771998

17/مرداد/1399

شاهد آن هستیم که اتریوم از بیتکوین پیشی گرفته است و این به خاطر عرضه ی اتریوم 2 می باشد که باعث جذب سرمایه گذاران بیش تری شده است.

15

اتریوم

mohsen.samyar

17/مرداد/1399

به نظر من همه ارز های دولتی (فیات) ، ازرهای دیجیتال مثل بیت کوین ،نماد ها در بازار سرمایه و حتی طلا هم تشابهاتی با طرح پانزی دارند و تا وقتی تقاضا (سرمایه ورودی) هست قیمت به صورت حباب بالا می رود و این حباب ممکن هست تا سالها و شاید تا قیامت نترکد. اما نوسانات باعث ایجاد یک بستر مناسب برای قمار بازی می شود.

8

حس حسادت ورقابت

kavous_35

17/مرداد/1399

اینکه کاربران و طرفداران یا حتی سازندگان ارزهای دیجیتال بخاطر رقابت و پیشی گرفتن از هم ، ارزشهای یکدیگر را زیر سوال ببرند، کار اشتباهیست البته این کار تنها منجر به بدنامی کل رمزارزها خواهد شد و نگرش جامعه جهانی را نسبت به آن منفی میکند.

24

آدام بگذر مورداتریوم

hajali110

17/مرداد/1399

البته نضریه ها مختلف است بک بعلت اینکه بیت کوین را بالا ببرد به اتر یوم و سایر ارز های دیگر تاخته درصورتیکه اتریوم دومین ارز دیجتال بعد از بیت کوین است با نضریه یک فرد بالا و پایین نمی شود

10

اتریوم

russell_sk

17/مرداد/1399

اتریوم یکی از رمز ارز های بسیار پرطرفدار و موفق بازار شلوغ کریپتو کارنسی بوده است به همین دلیل عجیب ترین نقد ها و حمله ها به این رمز ارز میشود

9

اتریوم

aghamohammadiali

21/مرداد/1399

البته تا اتریوم بیاد به بیت کویین برسه خیلی طول می کشه و .... بله اگه پیشی بگیره سرمایه گزاران بیشتری جذب خواهد شد

0

شرط برداشت

she06sha

18/مرداد/1399

پیش بینی ها ک درست از آب درنمیاد..شرط سوم برای بردشت وقعا سخته.وقتی نمیتونی برداشت داشته باشی انگیزه ای هم برای استفاده از برنامه نمیمونه .کاش ی قسمت برای مشورت یا استفاده از تجربیات کسایی ک اطلاعات زیادی دراین مورد دارن رو ایجاد میکردین.

6

بازخورد منفی

soheilstar

17/مرداد/1399

اینکه کاربران و طرفداران یا حتی سازندگان ارزهای دیجیتال بخاطر رقابت و پیشی گرفتن از هم ، ارزشهای یکدیگر را زیر سوال ببرند ، تنها منجر به بدنامی کل رمزارزها خواد شد و نگرش جامعه جهانی را نسبت به آن منفی میکند.

22

تحلیل

mehdidabi

17/مرداد/1399

در ماه مارس (فروردین)، دادگاه عالی هند، اقدام به لغو محدودیت‌های قانونی اعمال‌شده در ژوییه سال ۲۰۱۸ (تیر ۹۷)، از سوی بانک مرکزی بر بانک‌های مرتبط با شرکت‌های حوزه ارزهای دیجیتال کرد. لغو این محدودیت‌ها به رشد سریع صرافی‌های جدید ارزهای دیجیتال در هند منجر شد. بااین‌حال، مقامات دولتی هند، ایده تصویب قانون جدیدی را که جایگزین محدودیت‌های قبلی بانک مرکزی شود، در سر دارند تا از این طریق بتوانند غیرمجاز بودن ارزهای دیجیتال را به قانون تبدیل کنند. آشیش سینگال (Ashish Singhal)، بنیان‌گذار و مدیرعامل صرافی کوین‌سوییچ (CoinSwitch) می‌گوید که احتمال اینکه در سال جاری، دولت ممنوعیت‌های همه‌جانبه‌ای را بر ارزهای دیجیتال اعمال کند، بسیار کمتر از سال ۲۰۱۹ است. او همچنین می‌گوید که نوع نگاه به ارزهای دیجیتال در سراسر هند تغییر کرده و امیدوار است شاهد وضعیت بهتری در این حوزه باشد.

8

اعتبار و شناخت بیشتر. ارزش بیشتر

mohammaddmahdi

18/مرداد/1399

سلام عزیزان . منظورم حرفم را با یک مثال بسیار ساده بیان میکنم . کالایی است که برای اولین بار در کشوری تولید میشود و سال ها سال ها میگذرد یه ماه ها که کالایی مانند آن کالا را شرکت دیگری تولید میکند . آشکار است که مردم بیشتر به دلیل اعتبار و شناخت کافی در کالایی اولی در آن میمانند و آن را انتخاب میکنند . بیت کوین آن کالایی اولی است

4

اتریوم

[email protected]

17/مرداد/1399

آدام بک یکی موثرترین فعالان بیت کوین است ک همیشه از اتریوم انتقاد میکنه و اتریوم را کلاهبرداری میشماره

2

حقایق

Hoseinparsa

17/مرداد/1399

در این مواقع بسیار حرف ها زده میشه حالا درست یا غلط انتقادات معایب و مزایا ولی در آخر همه شان به نفع بیت کوین تمام میشود

17

وابستگی به بیتکوین

mpamin

19/مرداد/1399

بنظرم قیمت اتر وابسته بیت کوینه و رشد قیمتی فعلیشو مدیونه به بیته برعکس ارزایی مثل کاردانو و چیکنه. البته این نظر شخصیه و بازار رمز ارز فعلی غیر قابل پیش بینیه.

0

آدم بک

mohsen.samyar

17/مرداد/1399

من این آقارو نمیشناسم و مطمئن هستم که در رشته خودش انسان توانمندی و حتما یکی از بنیانگذاران بیت کوین هستن ولی باید خدمتشون بگم که اتریوم برعکس بیتکوین جوری طراحی شده که تا یه زمان مدید و طولانی میشه شبکه اش رو ارتقا و توسعه داد ولی احتمالا که بیتکوین اینطوری نیست درسته که اتریوم بیس و اساسش از فناوری بیتکوین گرفته شده ولی آقای آدام بک عصر عصر نبوغ و ابداعات فناوری های جدید در هر رشته ای و اگرچه از روی ایده ی سایر بزرگان قبلی هستش بیاین به فناوری و ابتکارات جدید که چه بسا از تکنولوژی قبلی بهتر کار میکنند احترام بگذاریم

8

سیاست کثیف وخراب کردن یکدیگر

ali60

18/مرداد/1399

گاهی بشربرای رسیدن به اهداف وسودخودش شروع به دروغگویی وبزرگنمایی میکنه،نمیدونم چرابشراینقدرکثیف شده،پول وقدرت جای تمام معیارهای انسانی روگرفته،واقعادرچنین دنیایی باپول هم نمیشه طعم خوش زندگی روچشید،میشه؟

2

آدام بک،اتریوم ،طرح پانزی!!!

arash.karimipoor

17/مرداد/1399

هرچند که آدام بک بخاطر بحث ها و اختلافات میان جامعه بیت کوین و اتریوم ،اتریوم را در رسانه ها طرح پانزی و کلاه برداری خوانده است اما مهم این است که اتریوم طرفداران زیادی در تمام دنیا دارد و نگاهی به بازار این ارز و حجم معاملاتش نیز گواه این ادعاست. و نمیتوان یک شبه ارزش چنین ارزی را به هیچ تبدیل کرد.

113

مگر چاپ پول کلاهبرداری نیست

mahdi7777

17/مرداد/1399

همانگونه که چاپ کردن پول یک اعتبار کاغذی و مجازی توسط دولت هاست و مردم مجبور به استفاده از آن می شوند یک کلاهبرداری است حال پول مجازی به اختیار مردم استفاده می شود.

9

آدام

asen

18/مرداد/1399

این آقا هم هر چند وقت یک بار ظاهر میشه و الکی یه نظری میده و بر میگرده سر جاش آخه به تو چه طرح پانزی یا هرچی فعلا داره معامله میشه و بازار هم پذیرفته

26

اتريوم و بسیاری از ارزها در طرح پانزي

parvizta

17/مرداد/1399

برخی از تحلیلگران و منتقدان شاید زیاد بیراه هم نمی گویند که بسیاری از ارزهای دیجیتال پانزي هستند ، همانطور که در گذشته هم دیدیم که برخی از کوين های بظاهر معتبر پس از چندی دیگر وجود نداشتند ، با وجود اینکه بیت کوين تقریبا خود را اثبات کرده بعضی از منتقدان آنرا بزرگترین کلاهبرداری تاریخ میدانند .

10

اقدام اتریم

۰۹۹۲۵۹۰۵۵۰۷

17/مرداد/1399

پیشرفت وافزایش جایگاه وقیمت اتریم موج تبلیغات منفی وضد اتریم را دوباره به راه انداخته اما اینبار باشناخت جدید سرمایه گذاران درخصوص این ارز بنظرنمیرسد دوباره بتوانند اتریم را دوباره زنجیر وبجای ان ارزهای بی ارزش وتقلبی را معرفی کنند

20

واقعیت یا دروغ!؟

fatemefeizi

17/مرداد/1399

سلام بر دوستان، این نظریه امکان دارد با واقعیت همراه باشد و یا دروغ اما براستی اتریوم چنین طرحیست در ظاهر که نه ولی بعید هم نیست

21

اتریوم و طرحهای پانزی

mahdi14

17/مرداد/1399

به تازگی یکسری طرحهایی با استفاده از اتریوم و دیگر ارزها بین طرفداران ارزهای دیجیتال رایج شده که شباهت زیادی به طرحهای هرمی وپانزی دارند وبا تبلیغ گسترده اونها و پیوستن افراد زیادی به این نوع طرحها ممکن است در آینده نچندان دور باعث از بین بردن اعتبار این نوع ارزهای پشتیبان شوند

8

ادامه بک

Bist1234

17/مرداد/1399

آدام بک یکی از اعضای بسیار فعال و از سخنگویان موثر جامعه بیت کوین‌ بود که به طور مکرر درباره مسائلی نظیر مقیاس‌پذیری، حریم خصوصی و فناوری استخراج نظر می‌داد. در حال حاضر، آدام بک مدیرکل شرکت Blockstream است،ادام جدیدا بابالا گرفتن تنش بین بیت کویینی ها واتریومها ،اتریوم را به باد انتقاد گرفته

16

آدام‌ بک

tarahom

17/مرداد/1399

آدام بک (Adam Back)، از رمزنگاران مطرح و مدیر بلاک استریم، در حاشیه کنفرانس ترنسیلوانیا کریپتو (Transylvania Crypto) گفت که انگیزه مادی برای ساخت یک آلت کوین نسبت به توسعه پروژه بر روی بیت کوین بیشتر است. به گزارش کوین تلگراف و به نقل از فوربز، بک به عنوان یکی از نویسندگان مقاله «ایجاد نوآوری‌های بلاک چین با استفاده از زنجیره‌های جانبی وابسته»، در این مقاله عنوان کرده است که مزیت‌های زنجیره‌های جانبی بیت کوین، بسیار بیشتر از آلت کوین‌هاست. این مقاله پنج سال پیش توسط بک و همکارانش نوشته شده بود. لازم به ذکر است که بک مدیرعامل «بلاک استریم» (Blockstream) است. این شرکت فعال در حوزه بلاک چین، پیش‌تر یک زنجیره جانبی در شبکه بیت کوین ایجاد کرد که لیکوئید (Liquid) نام دارد. جولای (مرداد) امسال نیز این شرکت با انتشار ابزاری جدید به کاربرانش این امکان را داد تا برای تمام دارایی‌هایی که در شبکه لیکوئید پشتیبانی می‌شوند، مبادلات اتمی (Atomic Swap) انجام دهند. بک در این کنفرانس اعلام کرد که همچنان بر این عقیده است که زنجیره‌های جانبی بیت کوین در بلند مدت نمونه‌های آلت کوینی خود را پشت سر می‌گذارند. 

17

ادام مخرب

@lireza.tt

18/مرداد/1399

ادام بک چندوقت پیشم مجدد تحلیلایی داده بود درباره اتریوم گویا انگار مشکل شخصی داره یبار نشد بیایم این اقا درباره ارزای دیگه صحبت کنه فکر کنم کلا وظیفش خراب کردنه اتر و ریپه

2

ادم بک

Hosssein63

18/مرداد/1399

ادم بک یکی ازپیشگامان بیت کوین دراظهاراتی اتریوم را یه طرح پانزی وکلاهبرداراعلام کرده واین کارادم بک یه کارتیلیغاتی منفی برای اتریوم وضربه زدن به ان است چون باتوجه به رشددوبرابری اتریوم وتراکنشهای زیاداتریوم باعث ترس ادم بک ازاتریوم شده که ازبیت کوین پیش بگیرد وانراپشت سزبگذارد

1

بیت کوین و اتر

mohsen.samyar

17/مرداد/1399

اتریوم تهدیدی بزرگ برای اکو سیستم بیت کوین محسوب میشه و طبیعیه هر روز انتقاد بیشتری بهش وارد بشه چون ممکنه جایگاه بیت کوین رو بخاطر کاربردی شدنش بگیره ، اگر روزی دیدیم اتریم شد 20000 دلار و بیت کوین 15000 دلار تعجب نباید کرد چون مردم از هر چیزی که بیشتر حمایت کنند بیشتر رشد میکنه

7

تحلیل

Faride42

17/مرداد/1399

ارزش کل سرمایه بازار از حاصل ضرب قیمت کوین در تعداد کوین های در گردش محاسبه می شود. این یک معیار مفید برای اندازه شبکه یک ارز دیجیتال است.

24

دیدگاه متعصبانه

رضمارای

17/مرداد/1399

مشخصا پس از فعالیت در یک سیستم، با دیدن موفقیت سیستم رقیب احساس خطر باعث میشه که چنین نظراتی مطرح بشه. اما صحبت های چنینی فقط اثباتی برای موفقیت اون سیستم محسوب میشه

9

اتریوم

sepehrizahra

17/مرداد/1399

تنها چیزی که ارزش کوین ها رو بالا و پایین میبره احساسات مردم نسبت به اون کوین هست. جالب تر اینکه برای پول فیات هم بر خلاف چیزی که بعضی ها فکر میکنند این موضوع نیز صدق میکنه ” طلا تو بانک های مرکزی و تولید ناخالص داخلی کشورها به هیچ عنوان پشتوانه پول ملی کشورها محسوب نمیشند” اینگونه صحبت ها بیشتر بنظر میاد از روی قصد و نیت گفته میشه، درنهایت باید دید مردم نسبت به اتر و آینده اون چه عکس العملی نشون میدند.

135

پانزی

mohsen.samyar

17/مرداد/1399

اتریوم حداقل از قراردادهای هوشمند استفاده میکنه و میشه براش توکن مخصوص (مثل کوپن مخصوص کالا) تعریف کرد ، من بیت کوین رو پانزی تر میبینم!

9

جایگاه

s.fa.h

17/مرداد/1399

همه ی ارزهای دیجیتال به اندازه کافی مزایا و معایب دارند که برای کهنه کاران ارزهای دیجیتال واضح است که هر کدوم در جایگاهی و با مهندسی مناسب قابل بهره گیری برای کاربران هستند

10

تحلیل

mehdidabi

17/مرداد/1399

در ماه مارس (فروردین)، دادگاه عالی هند، اقدام به لغو محدودیت‌های قانونی اعمال‌شده در ژوییه سال ۲۰۱۸ (تیر ۹۷)، از سوی بانک مرکزی بر بانک‌های مرتبط با شرکت‌های حوزه ارزهای دیجیتال کرد. لغو این محدودیت‌ها به رشد سریع صرافی‌های جدید ارزهای دیجیتال در هند منجر شد. بااین‌حال، مقامات دولتی هند، ایده تصویب قانون جدیدی را که جایگزین محدودیت‌های قبلی بانک مرکزی شود، در سر دارند تا از این طریق بتوانند غیرمجاز بودن ارزهای دیجیتال را به قانون تبدیل کنند. آشیش سینگال (Ashish Singhal)، بنیان‌گذار و مدیرعامل صرافی کوین‌سوییچ (CoinSwitch) می‌گوید که احتمال اینکه در سال جاری، دولت ممنوعیت‌های همه‌جانبه‌ای را بر ارزهای دیجیتال اعمال کند، بسیار کمتر از سال ۲۰۱۹ است. او همچنین می‌گوید که نوع نگاه به ارزهای دیجیتال در سراسر هند تغییر کرده و امیدوار است شاهد وضعیت بهتری در این حوزه باشد.

2

بک ومخالفت اوبااتریوم

زارع

17/مرداد/1399

هرچه افراد سرشناس ارزش چیزی راکم کنند یا نادیده بگیرند خواه ناخواه مانند یک تبلیغ به نفع ان میشود حکایت اینکه ادام بک اتریوم رایک طرح پانزی میپندارد ارزش اتریوم نزد کاربرانش بالا می رود

21

اتریوم

alireza.gh13

19/مرداد/1399

اتریوم دومین ارز بازاره که تعداد زیادی روی آن سرمایه گذادی کرده اند و از نظر تایید به گونه ای است که برخی از سایت ها برای پرداخت از آن استفاده می کنند ، امیدوارم که طرح پانزی نباشد .

1

رقابت

amirkhosrofeizi

17/مرداد/1399

در عرصه رقابت در همه جا حتی ارزهای دیجیتال طرفداران و یا سرملیه گزاران هر بخش بخش دیگر را پایین میکشند برای بالا رفتن

26

پانزی یا شانسی

morteza.65

17/مرداد/1399

به نظر من بیت کوین در بازار همانند لپ لپ است که اتریوم آمده و برند دیگه ای ثبت شده که جوایز کمتری در‌ اون هست (ارزش کمتر اتریوم) و حال با اتریوم پلاس هر چه بخریم فقط پوچ است و بس

8

رقابت ارزها

vashty

18/مرداد/1399

خوب معلوم است وقتی رقابت بین ارزهای دیجیتال بخصوص بیت کوین و اتریوم وجود دارد باعث اظهار نظریات مختلف و گاهی علیه هم می شود

4

دانلود اپلیکیشن موبایل کوینگرام

با اپلیکیشن اندروید کوینگرام از آخرین مطالب بازارهای مالی و رمزارز ها با خبر باشید، قیمت تمامی رمزارز ها در لحظه چک کنید و نرخ آنها را با مبدل ارز کوینگرام به یکدیگر تبدیل کنید، با دیگر افراد در مورد تحلیل ها و مطالب گفت و گو کنید، سبد دارایی ارزهای دیجیتال خودتان را بسازید و از سود و زیان خود در بازه های زمانی مختلف با خبر باشید و با شرکت رایگان در مسابقات پیش بینی رمزارز جایزه ببرید.
coingram
coingram
کوینگرام

استارتاپ کوینگرام به عنوان یک رسانه تخصصی در حوزه بازار های مالی وارز های دیجیتال ، فعالیت خود را از تیر 1398 شروع کرد. هدف ما از ابتدا آموزش وآشنایی مردم با علم و فناوری آینده یعنی بلاک چین بوده است. آشنایی با انواع ارز های دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، آدا کاردانو و بقیه رمزارز ها میتواند ما را در انتخاب خرید و سرمایه گذاری در این حوزه بسیار بیشتر کمک کند. همان طور که سرمایه گذاری ها و ورود پول به این حوزه روز به روز بیشتر می شود، مسئولیت ما برای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی بیشتر می شود تا کسی درگیر پروژه های کلاه برداری و طرح های پانزی نشود.

برگزیده ها

درآمد از کوینگرام

شرایط و قوانین

مفاهیم پایه

آشنایی با بلاکچین

آشنایی با بیتکوین

آشنایی با اتریوم

کوینگرام

درباره ما

ارتباط با ما

شبکه های اجتماعی

اینستاگرامتلگرام

کلیه ی حقوق این سایت نزد کوینگرام محفوظ بوده و بازنشر محتوای اختصاصی با ذکر منبع بلامانع است.