coingram
کوینگرام

تحلیل‌گر سرشناس: تزوس و چین لینک شرایط فاندامنتال بسیار خوبی دارند

20/آذر/1400
افزودن به نشان شده ها
تحلیل‌گر سرشناس: تزوس و چین لینک شرایط فاندامنتال بسیار خوبی دارند
LINK
XTZ
ChainLink
Tezos
2941
زمان مطالعه: 2 دقیقه

یکی از تحلیل‌گران و چهره‌های شناخته‌شده حوزه ارز دیجیتال، گفته است تزوس و چین لینک شرایط فاندامنتال بسیاری مناسبی دارند و ممکن است در ادامه عملکرد قیمتی خوبی هم داشته باشند.

به گزارش کریپتو گلوب، آرون آرنولد (Aaron Arnold)، یکی از مجریان برنامه محبوب آلت کوین‌ دیلی (Altcoin Daily) که بیش از ۱.۱۶ میلیون دنبال‌کننده در یوتیوب دارد، خطاب به دنبال‌کنندگان خود گفت که لینک، توکن بومی شبکه اوراکل غیرمتمرکز چین‌ لینک که بر بستر اتریوم توسعه یافته، یکی از برترین انتخاب‌های او برای این ماه است.

او پیوستن اریک اشمیت (Eric Schmidt)، مدیرعامل سابق گوگل، به‌عنوان مشاور استراتژیک به چین‌ لینک لبز (Chainlink Labs) را یک خبر صعودی می‌داند.

آرنولد در این باره گفته است:

چین‌ لینک روز سه‌شنبه با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که قرار است اریک اشمیت این شرکت را در مسیر افزایش مقیاس‌پذیری و به‌کارگیری اوراکل‌ها در راه‌اندازی قراردادهای هوشمند، راهنمایی کند. این یک موفقیت بزرگ است، او مرد بسیار با نفوذی است و این یک موفقیت بزرگ برای چین‌ لینک لبز خواهد بود.

نمودار قیمت چین لینک (نمای ۱ روزه بازار لینک/ دلار)

مجری برنامه آلت‌ کوین دیلی نسبت به ارز دیجیتال تزوس هم خوش‌بین بوده و اعلام کرده است که اخیراً استودیوی بازی‌سازی یوبی‌ سافت (Ubisoft)، توسعه‌دهنده مجموعه اساسینز کرید (Assassin’s Creed) و بسیاری از عناوین مشهور دیگر، این شبکه بلاک چینی لایه اول را برای راه‌اندازی خط جدید توکن‌های غیرمثلی (NFT) درونِ بازی‌های خود انتخاب‌ کرده است.

شرکت توسعه‌دهنده تزوس عزم خود را برای ساخت یک «متاورس واقعی» جزم کرده و قرار است این شبکه به پروژه‌های فعال در حوزه بازی کمک کند تا محدودیت‌های ابتدایی را که با آن مواجه هستند، از جمله مقیاس‌پذیری و مصرف بالای انرژی در شبکه‌های بلاک چینی، برطرف کنند .

آرنولد حمایت یوبی‌سافت را یک «نقطه عطف و پیروزی بزرگ» برای پذیرش و پتانسیل رشد قیمتی تزوس می‌داند.

او گفته است:

یوبی‌سافت، غول بازی‌سازی جهان، اولین شرکت بزرگ فعال در صنعت بازی است که توکن‌های غیرمثلی درون‌برنامه‌ای خود را راه‌اندازی خواهد کرد. این یک نقطه عطف بزرگ برای ارزهای دیجیتال، توکن‌های غیرمثلی و به‌طور کلی صنعت بازی است. اکنون این غول بازی‌سازی توکن‌های غیرمثلی را در یکی از مجموعه بازی‌های دنباله‌دار اصلی خود که قرار است در قالب یک ایده جدید و بر بستر شبکه تزوس اجرا شود، پیاده‌سازی خواهد کرد. این موضوع برای پذیرش [ارزهای دیجیتال] و برای تزوس یک پیروزی بزرگ است.

در حال حاضر لینک و تزوس به ترتیب با قیمتی حدودا ۱۹.۲۲ و ۴.۴۹ دلار معامله می‌شوند.

نمودار قیمت تزوس (نمای ۱ روزه بازار تزوس/ دلار)

منبع:

ارز دیجیتال


امتیاز دادن به خبر

با لایک کردن هر خبر شما می توانید کوین بیشتر جایزه بگیرید


مطالب مرتبط با این موضوع

عدم قطعیت‌های کلان و افت بیت کوین به زیر 27 هزار دلار

عدم قطعیت‌های کلان و افت بیت کوین به زیر 27 هزار دلار

آیا بیت کوین به محدوده 30 هزار دلار می‌رسد؟

آیا بیت کوین به محدوده 30 هزار دلار می‌رسد؟

انتظار می‌رود بیت کوین به زودی به محدوده 25200 دلار برسد!

انتظار می‌رود بیت کوین به زودی به محدوده 25200 دلار برسد!

بیتکوین بین حمایت و مقاومت مهم آنچین

بیتکوین بین حمایت و مقاومت مهم آنچین

دلیل ریزش ناگهانی شب‌گذشته بیت‌کوین چه بود؟

دلیل ریزش ناگهانی شب‌گذشته بیت‌کوین چه بود؟


تحلیل کاربران

fare

farejoon

20/آذر/1400

هرگاه پای چین به میان میاد کمی شک و تردید و هزاران نقشه به میان میاد چین هیچ کاری را بدون دلیل انجام نمیده چون چین کاری نمیکنه که سر بخوره منکه هر جا نام چین بیاد حتی اگه کارش به ظاهر عالی بیاد ولی کارش از قدیم دیدین سران کشورش خیلی با سیاست هستن .

23

تزوس و چین لینک

babak67

21/آذر/1400

چین لینک ادعا کرده است که اشمیت استراتژی مقیاس‌پذیری شرکت را در استفاده از شبکه‌های اوراکل برای راه‌اندازی قراردادهای هوشمند راهنمایی خواهد کرد. این یک موفقیت بزرگ است، یک مرد بسیار مرتبط، یک موفقیت بزرگ برای آزمایشگاه های چین لینک.

13

تزویس و لینک

akbarabadi

20/آذر/1400

این د و رمز ارز دیجیتال شرایط بسیار خوبی برای صعود داشته ومی تواند سود خوبی را برای دارندگان این دو رمز ارز فراهم نماید

30

تزوس وچین لینک

rezasofi

20/آذر/1400

چین لیک خیلی وقته در جا میزنه وحوصله سرمایه گذاران را سر برده دگه وقت یک حرکت بزرگ از سوی این ارز هست ولی تزوس شرایت بهتری داشته واگه به متاورسم ورود کنه باید شاهد رشد بسیار بالای از این ارز باشیم

19

رشد چین لینک وتزوس

زارع

20/آذر/1400

دوارزدیجیتال چین لینک وتزوس شرایط بسیار خوبی برای رشد خواهند داشت لینک که توکن چین لینک که‌ بربستر اتریوم توسعه یافته با مشاوره مدیرعامل سابق گوگل عملکرد قابل قبولی دست خواهد یافت وشبکه بازی سازی یوبی سافت پلتفرم های NFTخودرا بربستر شبکه تزوس راه اندازی می کند وسبب رشد وتوسعه ارزتزوس خواهد شد

26

تزوس و چین لینک

[email protected]@stesh

20/آذر/1400

شرایط خوبی در روند این دو ارز مشاهده میشه که باید انتظار یه جهش خوب رو داشته باشیم و باید مد نظر قرار بگیرند

43

خبر صعودی

ayoobchem

20/آذر/1400

آرون آرنولد (Aaron Arnold)، یکی از مجریان برنامه محبوب آلت کوین‌ دیلی (Altcoin Daily) که بیش از ۱.۱۶ میلیون دنبال‌کننده در یوتیوب دارد، خطاب به دنبال‌کنندگان خود گفت که لینک، توکن بومی شبکه اوراکل غیرمتمرکز چین‌ لینک که بر بستر اتریوم توسعه یافته، یکی از برترین انتخاب‌های او برای این ماه است. او پیوستن اریک اشمیت (Eric Schmidt)، مدیرعامل سابق گوگل، به‌عنوان مشاور استراتژیک به چین‌ لینک لبز (Chainlink Labs) را یک خبر صعودی می‌داند.

22

لینک و تزوس اماده پرواز

asalii

20/آذر/1400

بعضی از ارزهای اماده پرواز هستند و با اینکه بازار نزولی هست ولی بازم به رشد خودشون ادامه میدن و حالا دو ارز لینک و تزوس در حال اماده شدن برای یه جهش عالی هستن

46

تحلیل تزوس و لینک

[email protected]

20/آذر/1400

نمودار فاندامنتال یکی از گزینه هایی هست که میتونه روند صعودی و نزولی رو مشخص کنه و البته اخبار مهم تر است و حالا با توجه به روند فاندامنتال میشه امیدپار به صعود این دو باشیم

42

فرصت سرمایه گذاری

[email protected]

21/آذر/1400

دنبال کردن اخبار و اطلاعات رمزارزها استفاده از فرصت‌ها مناسب برای سرمایه گذاری در به سود رسیدن سرمایه گزار نقش کلیدی ایفا مینماید

6

رمز‌ ارزها

mtpanah

20/آذر/1400

همه‌ ارزها‌ به‌ وقت‌ خودشون‌ خوبن‌ مهم‌ این‌ هست‌ که‌ چه‌ ارزی‌ چه‌ زمانی‌ لیست‌ میشه‌ یا‌ چ‌ زمانی‌ میخواد‌ بره‌ بالا

30

رمز ارز

ali.hoosen1

20/آذر/1400

الان هنوز خیلی ها رمز ارز ها رو قبول ندارن و باهش کنار نیامدن بعد همین رمز ارز جای پول واقعا ای رو خواهد گرفت از همین جوری پیش بره

23

چین لینک و تزوس

hastiiii

20/آذر/1400

دو ارز معتبر با توانایی های زیادی هستند که حالا در حال اماده شدن برای یه صعود خوب هستن و میشه با توجه به روند فاندامنتال انتظار رشد داشته باشیم

43

تزوس و چین لینک

ماهور

20/آذر/1400

تزوس و چین لینک از روند خوبی برای ادامه و صعودی شدن برخوردار هستن و میشه امید به روزهای اینده برای این ارز داشت

47

تزوس

hamai

20/آذر/1400

طی مدتی که خیلی از ارزها رشد خوبی داشتن تقریبا تزوس رشد چندانی نکرده امید واریم با ورود به عرصه متاورس رشد چشمگیری از این ارز ببینیم

29

سعود عالی

farshadking99

20/آذر/1400

این دک رمز ارز با توجه به شرایط بازار روند روبه رشد عالی رو دارن باید تو سبد هر کسی که تو این بازار هست قرار بگیرند.

4

دانلود اپلیکیشن موبایل کوینگرام

با اپلیکیشن اندروید کوینگرام از آخرین مطالب بازارهای مالی و رمزارز ها با خبر باشید، قیمت تمامی رمزارز ها در لحظه چک کنید و نرخ آنها را با مبدل ارز کوینگرام به یکدیگر تبدیل کنید، با دیگر افراد در مورد تحلیل ها و مطالب گفت و گو کنید، سبد دارایی ارزهای دیجیتال خودتان را بسازید و از سود و زیان خود در بازه های زمانی مختلف با خبر باشید و با شرکت رایگان در مسابقات پیش بینی رمزارز جایزه ببرید.
coingram
coingram
کوینگرام

استارتاپ کوینگرام به عنوان یک رسانه تخصصی در حوزه بازار های مالی وارز های دیجیتال ، فعالیت خود را از تیر 1398 شروع کرد. هدف ما از ابتدا آموزش وآشنایی مردم با علم و فناوری آینده یعنی بلاک چین بوده است. آشنایی با انواع ارز های دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، آدا کاردانو و بقیه رمزارز ها میتواند ما را در انتخاب خرید و سرمایه گذاری در این حوزه بسیار بیشتر کمک کند. همان طور که سرمایه گذاری ها و ورود پول به این حوزه روز به روز بیشتر می شود، مسئولیت ما برای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی بیشتر می شود تا کسی درگیر پروژه های کلاه برداری و طرح های پانزی نشود.

برگزیده ها

درآمد از کوینگرام

شرایط و قوانین

مفاهیم پایه

آشنایی با بلاکچین

آشنایی با بیتکوین

آشنایی با اتریوم

کوینگرام

درباره ما

ارتباط با ما

شبکه های اجتماعی

اینستاگرامتلگرام

کلیه ی حقوق این سایت نزد کوینگرام محفوظ بوده و بازنشر محتوای اختصاصی با ذکر منبع بلامانع است.