coingram
کوینگرام

معرفی برترین شرکت های فعال در حوزه متاورس

04/دی/1400
افزودن به نشان شده ها
معرفی برترین شرکت های فعال در حوزه متاورس
آموزش
معرفی
Metaverse
3003
زمان مطالعه: 5 دقیقه

روند ساخت متاورس نیازمند زمان و تلاش است. با این حال، چه کسی زیرساخت مورد نیاز توسعه آن را فراهم می‌کند. یکی از بزرگ‌ترین موضوع‌ها در رابطه با Metaverse این است که قابل ساخت توسط یک نهاد نیست. این بستر در حقیقت ترکیبی از چندین جنبه متفاوت از زندگی‌، کار و بازی است. تیم‌های کوچک در جایگاه معادل با بزرگ‌ترین شرکت های فعال در حوزه متاورس یا جهان دیجیتال قرار دارند و همه افراد دنیا می‌توانند، در فرایند ساخت این بستر همکاری کنند. در این مقاله قصد داریم تا برترین شرکت های فعال در حوزه متاورس را مورد بررسی قرار دهیم.

برترین شرکت های فعال در حوزه متاورس کدامند؟

متاورس (Metaverse‌) در حال ورود به عرصه توسعه گسترده و سنگین است. پروژه‌های کوچک رمزارز، سازندگان‌ و بازی‌ها در حال ساختن محتوا و فرا‌پلتفرم‌ها در کنار غول‌های بزرگ تکنولوژی مثل گوگل و فیسبوک که به Meta‌ تغییر نام داد، هستند.

با رشد این روند، غول‌های تکنولوژی به همراه پلتفرم‌های خود در حال ساخت و تکمیل Metaverse کنونی بوده و فرایند توسعه خود را آغاز کرده‌اند. به عنوان مثال، گوگل در حال پیاده‌سازی رویکردی است که روی واقعیت افزوده برای اتصال دنیای دیجیتال و دنیای حقیقی تمرکز دارد.

متا که پیش از این تحت عنوان فیسبوک شناخته می‌شد نیز یکی دیگر از برترین شرکت های فعال در حوزه متاورس است و فعالیتی در خلاف جهت سیاست‌های پیشین خود در پیش گرفته است. این تغییر روند شامل نام این پلتفرم نیز می‌شود. این کمپانی هم‌اکنون نیز سخت‌افزار‌های لازم و پروژه رمزارز لیبرا (Libra‌) که آن هم به Dime تغییر نام داد را در اختیار دارد.

مایکروسافت نیز به عنوان یکی از شرکت های فعال در متاورس در حال تمرکز روی دفتر‌های مجازی و محیط‌های کاری در Metaverse است. شرکت‌های گوناگون در آینده فضاهای دائمی را برای کارمندان خود خواهند ساخت تا در چنین محیطی کار کرده و در سطحی عمیق‌تر از تماس‌های ویدیویی با یکدیگر تعامل کنند.

با وجود اینکه بایننس به صورت مستقیم در روند توسعه متاورس فعالیتی نمی‌کند؛ اما زیرساخت رمزارز مورد نیاز را فراهم می‌کند. به عنوان مثال، بازار توکن بی‌همتا (NFT‌) بایننس موجب ارتباط خریداران و فروشندگان دارایی‌های دیجیتال متاورس می‌شود. علاوه‌بر این، Binance بازارهای نقدینگی مورد نیاز توکن‌های متاورس را در راستای معامله کردن ارائه می‌کند.

یکی دیگر از شرکت های فعالی در متاورس تحت عنوان Epic Games نیز دو استراتژی اصلی در رابطه با متاورس دارد. در وهله اول، به نظر می‌رسد که این رویکرد موجب پیشرفت تجربه کاربری پایه و تکنولوژی مورد نیاز برای حمایت از بازیکنان بیشتری می‌شود. این شرکت قصد دارد به سازندگان در راستای ساخت دارایی‌های پیشرفته سه بعدی برای Metaverse کمک کند.

شرکت Tencent چین یکی از بزرگ‌ترین منتشرکنندگان بازی ویدیویی و ارائه‌دهندگان خدمات پیام‌رسانی در دنیا است. این کمپانی به صورت عمومی اعلام کرد که روی صنعت گیمینگ به عنوان یکی از رویکرد‌های ورود به متاورس با توجه به تکنولوژی موجود تمرکز دارد.

متاورس چگونه ساخته می‌شود؟

پیش از اینکه به بررسی دقیق شیوه کارکرد هر کدام از برترین شرکت های فعال در حوزه متاورس بپردازیم، لازم است منظور خود را از ساختن Metaverse تشریح کنیم. ساختن متاورس شبیه به طرح ساخت اینترنت است. در این راستا لازم است تا هر دو زمینه محتوا و تکنولوژی را برای برقراری ارتباط توسعه دهیم. شما می‌توانید یک بازی Play to Earn یا مبتنی‌بر کسب درآمد تعاملی، یک بازار کالای مجازی یا یک شیوه برای فراهم‌سازی پلتفرم‌هایی با قابلیت همکاری را در این بستر بسازید. میزان زیادی از قابلیت‌ها برای کاوش کردن در این عرصه برای همه افراد وجود دارد.

دلیل علاقه شرکت‌‌ها به حوزه متاورس

بسیاری از شرکت‌هایی که نام آن‌ها را بردیم، هم‌اکنون نیز مناطق کلیدی در پلتفرم‌های پیشگام متاورس را تحت مالکیت خود دارند. به عنوان مثال، Tencet مالک WeChat است، Meta فیسبوک را دارد و Epic Games نیز ناشر Fortnite است. به نظر می‌رسد که این پلتفرم‌ها به نوعی Metaverse را در کار خود ادغام می‌کنند؛ بنابراین، معقول به نظر می‌رسد که شرکت‌های خودشان راه حل‌های توسعه این بستر را پیش ببرند.

تا به امروز نیز کسب موفقیت‌های بزرگ توسط این پروژه‌های متاورس را از نظر نوآوری و درآمد مشاهده کرده‌ایم. پروژه‌هایی مانند اکسی اینفینیتی (Axie Infinity‌)، دیسنترالند (Decentraland) و Roblox روی نسل جدیدی از توسعه‌دهندگان و شرکت‌های بزرگ جهانی تاثیر گذاشتند. استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های تکنولوژی در حال حاضر در رقابت برای توسعه دادن به روز‌ترین روند‌های تکنولوژی هستند. در ادامه به بررسی برترین شرکت های فعال در متاورس و چیزی که از آنها انتظار داریم، می‌پردازیم.

گوگل و محصولات مبتنی بر VR

مدیرعامل گوگل یعنی ساندار پیچای (Sundar Pichai‌) در یکی از مصاحبه‌های بلومبرگ (Bloomberg‌)، دیدگاه خود در مورد متاورس را به‌عنوان یک «شیوه محاسباتی در حال تکامل به شیوه فراگیر و همراه با واقعیت افزوده» توضیح داد.

در حقیقت‌، در حال حاضر Google تجربه زیادی را به واسطه محصول عینک گوگل (Google Glass‌) خود در زمینه واقعیت افزوده کسب کرده است. در نوامبر سال ۲۰۲۱ (اواخر آبان و اوایل آذر ماه ۱۴۰۰‌) گوگل دپارتمان‌های واقعیت مجازی (VR‌) و واقعیت افزوده (AR‌) خود را در تیم جدیدی از آزمایشگاه‌های گوگل که شامل ابزار ویدیو هولوگرافیک Project Starline می‌شد سازمان‌دهی کرد.

تمرکز فعلی گوگل به اتصال ما از طریق آواتار‌های ترکیب‌ شده با دنیاهای فیزیکی و دیجیتالی معطوف است. با وجود اینکه هنوز هیچ طرح خاصی از گوگل برای فعالیت در متاورس مشاهده نکرده‌ایم، به نظر می‌رسد که این کمپانی در حال تبدیل شدن به یکی از شرکت‌های سازنده متاورس کنونی است.

فیسبوک (متا) و عملکرد آن به عنوان یکی از برترین شرکت های فعال در متاورس

فیسبوک توانسته است به آسانی در میان شرکت های فعال در حوزه متاورس و توسعه آن در مقیاس بزرگ جایگاه خود را ایجاد کند. این شرکت حتی نام خود را به متا تغییر داد، این امر نشان‌دهنده میزان جدیت متا در این عرصه است. فیسبوک‌، اینستاگرام و Oculus VR همگی تحت پوشش این برند هستند. واضح است که متا در حال حاضر نیز حق مالکیت بسیاری از عناصر کلیدی متاورس را به دست گرفته است. در مقیاس کوچک‌تر‌، می‌توانیم برخی از دستاوردهای مبتنی‌بر Metaverse این کمپانی را در ادامه ببینیم:

۱- پیام‌رسانی به صورت VR: این امری مهم در کمک کردن به روند اتصال کاربران در طیف گسترده است.

۲- پروژه Cambria: یک هدست VR سازگار با دنیای Oculus Quest VR‌.

۳- بازار Horizon: مکانی که خریداران‌، فروشندگان و سازندگان می‌توانند کالاهای دیجیتال را معاوضه کنند.

مدیرعامل این شرکت یعنی مارک زاکربرگ (Mark Zuckerberg‌) روی اهمیت توکن‌های بی‌همتا (NFT)، رمزارز‌ها و بلاک چین‌ها در متاورس تاکید کرده است. با توجه به فعالیت پروژه لیبرا‌، احتمال این وجود دارد که شاهد تلفیق آینده این بستر با متا باشیم.

مایکروسافت و برنامه‌هایش برای فعالیت در متاورس

اولین دستاورد مبتنی‌بر متاورس شرکت مایکروسافت، Mesh است که به تیم‌های نرم افزاری تعلق داشته و در سال ۲۰۲۲ منتشر می‌شود. این دستاورد به صورت مستقیم از روند دورکاری یا کار در خانه در طول همه‌گیری کرونا و در کنار افزایش محبوبیت Metaverse حاصل شده است. این نرم افزار روی دستگاه‌های استاندارد و هدست‌های VR در دسترس خواهد بود تا تجربه دائمی دفتر مجازی را به ارمغان بیاورد.

خصوصیت کلیدی Mesh برای تجربه این تیم‌ها، ساخت یک آواتار مجازی برای عملکردی به عنوان هویت دیجیتال شماست. سپس قادر خواهید بود تا از این آواتار در راستای کاوش کردن مناطق مجازی و فضاهای گوناگونی از دنیای دیجیتال استفاده کنید و این یکی از مهم‌ترین جنبه‌های هر متاورسی است.

زیرساخت‌های بایننس برای Metaverse

با توجه به اهمیت بایننس در حوزه رمزارز و بلاک چین‌، این شرکت نقشی اساسی در زمینه متاورس بازی می‌کند. Metaverse این امکان را فراهم می‌کند که سیستم‌ها و فرایند‌های نوین امور مالی جدید ایجاد شوند و Binance به ارائه زیرساخت مورد نیاز کمک می‌کند. به عنوان مثال، بازار NFT بایننس که قبل‌تر نیز به آن اشاره کردیم، بستری برای خریداران و فروشندگان فراهم می‌کند که دارایی‌های مجازی مبتنی‌بر توکن بی‌همتا را از چندین بلاک چین معامله کنند. این امر به پیشرفت تعامل اکوسیستم‌های مختلف متاورس کمک می‌کند.

صرافی بایننس طیف گسترده‌ای از جفت توکن‌های جهان دیجیتال را در اختیار ما قرار می‌دهد. ساخت بازار‌های نقدینگی برای Metaverse به روند رشد این صنعت کمک می‌کند.

کمپانی Epic Games و بازی فورتنایت

بدون شک Epic Games یکی از توسعه‌یافته‌ترین پلتفرم‌های مبتنی بر متاورس امروزی را دارد؛ Fortnite‌. چیزی که در ابتدا قرار بود تنها به عنوان یک بازی فعالیت خود را شروع کند به پلتفرم اجتماعی گسترده و دنیای مجازی متشکل از ۳۵۰ میلیون بازیکن تبدیل شده است. رویدادهای مجازی این پلتفرم بسیاری از مشاهیر، برند‌ها و مشارکت‌ها را برای اعطای جوایز و پاداش و کنسرت‌ها در بر می‌گیرد.

هنگامی که بحث شرکت های فعال درمتاورس به میان می‌آید، Epic Games دو هدف اصلی در راستای این بستر دارد. در وهله اول، این کمپانی قصد دارد تا فورتنایت را به سوی پلتفرمی که قادر است تا فراتر از ۶۰ میلیون کاربر روزانه فعلی خود را جذب و پشتیبانی کند، پیش ببرد. Epic همچنین قصد دارد تا محتوای سه‌بعدی، AR و VR قابل دسترسی‌تری را ساخته و اکوسیستم سازنده را گسترش دهد. این امور برای یک متاورس باز و به‌هم پیوسته، از جمله مهمترین عوامل است. این روند به همه افراد این امکان را می‌دهد تا محتوای پیشرفته سه‌بعدی ساخته و در راستای پیشرفت کیفیت تجربه این بستر کمک کنند.

نقش Tencent به‌عنوان یکی از برترین شرکت های فعال در متاورس

Tencent به عنوانی یکی از بزرگ‌ترین فروشندگان بازی‌های ویدیویی در سطح جهانی فعالیت می‌کند و صاحب شبکه‌های اجتماعی چینی و پلتفرم‌های پیام‌رسانی WeChat و Tencent QQ نیز هست. هر دو این زمینه‌ها از عوامل مهم توسعه متاورس هستند. به عنوان مثال، Tencent QQ در حال حاضر خدماتی مثل گیمینگ‌، تجارت الکترونیک‌، موسیقی‌، فیلم‌ها و قابلیت‌های مبتنی بر چت صوتی را در قالب پرتال وب خود ارائه می‌کند. WeChat برنامه پرداخت موبایلی که قابل اتصال به پلتفرم‌های شبکه اجتماعی خود هست را نیز در اختیار ما قرار می‌دهد.

مدیران اجرایی Tencent در طول یک تماس مبتنی بر درآمدزایی بر اهمیت زیرساخت گیمینگ خود در روند توسعه متاورس تاکید کردند. Tencent در قالب یکی از فعالین متاورس دارای برنامه‌ها و پروژه‌های کاربردی زیادی است. این کمپانی قصد دارد تا به پیشگامی در زمینه بازی‌سازی در بستر Metaverse تبدیل شده و از تجربیات خود در این صنعت استفاده کند.

با این حال، Tencent در مقایسه با سایر شرکت‌ها تاکید کمتری بر اهمیت سخت‌افزار واقعیت مجازی داشته است. در عوض، به دنبال راه حل‌های مبتنی‌بر نرم‌افزار در راستای افزایش میزان مشارکت بازیکنان در متاورس است. این روند به میزان فعالیت و سهام آنها در Epic Games‌، سازندگان فورتنایت، Riot Games و منتشر‌کنندگان League of Legends بستگی دارد. با توجه به این دلایل، این احتمال وجود دارد که Tencent از بازی‌های ویدیویی برای ساختن جایگاه نوین خود در متاورس بهره بگیرد.

سخن پایانی

رقابت برای توسعه Metaverse از هم‌اکنون آغاز شده است. برخلاف سایر تکنولوژی‌ها‌، فضای زیادی در این بستر وجود دارد تا بدون اشباع میزان فعالیت افراد، نوآوری قابل توجهی در آن شکل بگیرد. پس از موفقیت‌های کسب شده در زمینه رمزارز‌، شرکت‌هایی مانند گوگل و متا (فیسبوک‌) در حال بررسی شیوه تلفیق بستر این دنیای مجازی هستند. این درست همان نقطه‌ای است که می‌توانیم نظاره‌گر رقابت مستقیم بین شرکت‌هایی با بودجه‌های کلان و تیم‌های کوچک رمزارز باشیم. در این مقاله برترین شرکت‌های فعال در حوزه متاورس را معرفی و فعالیت آن‌ها را بررسی کردیم. فارغ از اینکه چه کسی در این رقابت برنده می‌شود‌، این احتمال وجود دارد که نوآوری و توسعه مورد استفاده در این بستر از سرعت پیشروی بالایی برخوردار باشد.

منبع:

میهن بلاکچین


امتیاز دادن به خبر

با لایک کردن هر خبر شما می توانید کوین بیشتر جایزه بگیرید


مطالب مرتبط با این موضوع

آموزش گام به گام فیوچرز صرافی مکسی(Mexc) به همراه 25 دلار بونوس + 2000 کوین کوینگرام

آموزش گام به گام فیوچرز صرافی مکسی(Mexc) به همراه 25 دلار بونوس + 2000 کوین کوینگرام

معرفی و آموزش صرافی بیت لند به همراه 500 میلیون بی بی دوج هدیه ثبت نام!

معرفی و آموزش صرافی بیت لند به همراه 500 میلیون بی بی دوج هدیه ثبت نام!

رمزارز لیدی (می‌لیدی) چیست؟‌ میم‌کوین جادویی برای NFT

رمزارز لیدی (می‌لیدی) چیست؟‌ میم‌کوین جادویی برای NFT

نقش اول این روزهای بازار کریپتو٬ PEPE این قورباغه سبز عجیب!

نقش اول این روزهای بازار کریپتو٬ PEPE این قورباغه سبز عجیب!

پلتفرم فاووم چیست؟شبکه اجتماعی مخصوص ارزهای دیجیتال

پلتفرم فاووم چیست؟شبکه اجتماعی مخصوص ارزهای دیجیتال


تحلیل کاربران

ورور غولهای جهان به متاورس

hanih

04/دی/1400

ورود غولهای جهان به متاورس شرکتهای بزرگی همچون گوگل ومتا یا همان فیسبوک در حال ورد به جهان متاورسی هستن .وهزینه های کلانی تا کنون پرداخت کردنخ

34

متاروس

mtpanah

04/دی/1400

مث‌ ان‌ اف‌ تی‌ ها‌ و‌ شت‌ کوین‌ ها‌ و‌ غیره‌ حالا‌ هم‌ نوبت‌ به‌ متاروس‌ رسیده‌ و‌ الا‌ بازار‌ بازار‌ متاروس هستش‌ و‌ باید‌ ببینم‌ بعدش‌ بازار‌ چیه‌ دوباره

34

تحلیلی تک ی و گروهی

mdinar82

06/دی/1400

عزیزان درمورد بیت کوین ما همیشه نظراتی ثبت و انتشار نمودیم ک رو به رشد از تکی و همان نفر اول ی شروع شد ک الان رتبه اش شده اول و در باره متاورس هم من یکی مث بینکوین هم انتظارم طبق روال عادی و کم کم ولسه پیشبرد و پیشرفت اهدافم خولستار اهدافی مثبت نگر برای متاورس را خواهانم

8

معرفی برترین شرکت ها فعال در حوزه متاورس

shamsi.ali

04/دی/1400

مایکروسافت نیز به عنوان یکی از شرکت های فعال در متاورس در حال تمرکز روی دفتر‌های مجازی و محیط‌های کاری در Metaverse است. شرکت‌های گوناگون در آینده فضاهای دائمی را برای کارمندان خود خواهند ساخت تا در چنین محیطی کار کرده و در سطحی عمیق‌تر از تماس‌های ویدیویی با یکدیگر تعامل کنند.

25

متاورس

alirezagood

21/دی/1400

باید این دنیا متاورس رو قبول کنیم.و آماده بشیم برای یک انقلاب بزرگ در دنیا.روزی میرسه که اصلا نیاز نیست از خونه خارج بشیم برای کار یا خرید

8

متاورس

ماهور

04/دی/1400

متاورس خیلی عالیه و میتونه خیلی خوب عمل کنه و باید زودتر اطلاهات بیشتری در این باره همه کسب کنند تا عقب نمونن

40

اتریوم

Bonyadcity

05/دی/1400

اتریوم پلتفرمی عمومی، متن‌باز، زنجیره بلوکی-محور با رایانش توزیع‌شده برای قرارداد هوشمند است. این پلتفرم ماشین مجازی تورینگ کامل اتریوم را فراهم می‌آورد و اسکریپت‌ها را با استفاده از شبکهٔ بین‌المللی گره‌های عمومی اجرا می‌کند.

36

شرکت های بزرگ

محمدرضااکبریان

04/دی/1400

دوستان مهمترین موضوع اینه که این شرکت ها وقتی پشت ارزی رو بگیرن ارز زیر و رو میشه در کل حقیقتش رو بخواین من خیلی خوب این مطلب رو نفهمیدم و نمیدونم شما پقدر متوجه شدید در هر صورت دنبال ارزی باشید که شرکت های بزرگ پشتش هستن

24

متاورس

09192110430

04/دی/1400

شاید مخالفت بعضی از سرمایه داران و یا دارندگان شبکه های مجازی و شرکتهای که از اینترنت و فضای مجازی دورهستند مانند ایلان ماسک و جک دروسی با این تکنولوژی مخالفت میکنند که عقب مونده اند و دستشون خالی مونده و شرکتهایی مانند مایکروسافت و فیس بوک و بازی ساز چینی فعالان این حوزه هستند؟

9

ارز دیجیتال وینک

meysam mazloom

05/دی/1400

دنیای امروز، دنیای ارزهای دیجیتال است. معامله و خرید و فروش این ارزها، این روزها به عنوان حرفه و شغل اصلی خیلی از افراد به حساب می‌آید. دنیای دیجیتال جذاب، اما همراه با پیچیدگی و ریسک است. بنابراین یکی از اصولی که رعایت آن برای موفقیت در معاملات واجب و ضروری به نظر می‌رسد، آشنایی کامل با مفاهیم و اصطلاحات این بازار است. انواع مختلفی از ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین، اتریوم، ترون و… وجود دارد که شما باید در گام اول با تمامی آن‌ها آشنایی کامل داشته باشید. آن چه در این نوشتار برآنیم، بررسی یکی از این ارزها با نام ارز دیجیتال وینک ‌است. این که این ارز چیست، چه کسانی به عنوان توسعه دهندگان آن فعالیت می‌کنند و چه توکن‌هایی دارد و البته بررسی تمامی جزئیات مربوط به آن، موضوعی است که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

20

ارز متاروس

hassanmohammadi

04/دی/1400

بعدازانتشارخبرتغییرنام فیسبوک به متا وصحبتهای مارک زاکربرگ مبنی برتبدیل شدن به دنیای مجازی،پرسش کاربران اینست: اصلا متاروس چیست وچه هدفی رادنبال میکندوقراره چه تحولاتی درزندگی بشربوجودبیاد؟چرافقط چندرمزارز هست که بعنوان ارزبرتر شناخته میشوند؟

35

سازه دنیا

zaro

08/دی/1400

متاورس خیلی دنیای بزرگی تر از این دنیا خواهد شد و انسان به اختراعات خود که تو دنیای واقعی یا افکار خود تو دنیای واقعی غیر ممکن بود ساختش انجا راحت تر از همه جا میشه ساختو همینطور انسان با این دنیا عمر بیشتر خواهد کرد چون چیز های گنگ به راحتی در این دنیا حل میشود و میتواند جهانی بزرگ تر از این جان در انجا ساخت

12

متاروس

sadiea323

04/دی/1400

فیسبوک توانسته در میان شرکتهای فعال در حوزه متاروس و توسعه ان در مقیاس بزرگتر جایگاه خود را ایجاد کند و نام خود را به متا تغییر دهد فیسبو و اینستا تحت پوشش این برند هستند

23

متاورس

[email protected]

04/دی/1400

متاورس یه حوزه عالی هستش که دنیا رو قطعا دزگیر خودش میکنه و حالا می بینیم که کاربران زیادی رو جذب کرده

42

حظ کردم

[email protected]

24/فروردین/1402

ضمن عرض ادب و احترام. براستی از تفسیر و تشریح انتشار خبرهای مندرجه انسان از مطالعه اش حظ میکنه. از تدوین کنندگان و انتشار دهندگان اخبارهای مکتوب در سایت نهایت تشکر و قدردانی دارم. امیدوارم چهارستون تنتان سلامت و قلبتان مملو از مهر و نشاط و شادابی باشه. آمین یا رب العالمین

1

مناورس

sedig

04/دی/1400

واقعیت این موضع هر چه سریع تر دنیا رو تسخیر کرده وهمه به این موضوع رسیدن که دنیا تغییر ناگهانی وعجیبی در حوضه فضای مجازی داشته

22

متاورس

aylin6

04/دی/1400

برترین شرکت های فعال درحوزه متاورس غول های بزرگ تکنولوزی مثل گوگل وفیسبوک ک بهMetaتغییر نام دارد هستند

26

متاورس

[email protected]

04/دی/1400

متاورس دارای پروژه‌های متعدد زیادی است که به کاربران این امکان را دادهدر حین بازی کسب درآمد هم داشته باشند. این پروژه‌های و پلتفرم‌ها در حوزه ارزهای دیجیتال از محبوبیت زیادی برخوردار هستند و طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده‌اند.

26

رقابت شرکت‌ها درتوسعه متاورس

زارع

04/دی/1400

شرکت‌های بزرگ مانند فیس‌بوک ومایکروسافت وچندین شرکت بزرگ برای توسعه شرکت‌های خود وهمچنین توسعه متاورس درمقابل هستندمتاورس مانند اینترنت می تواند به بهتر وبیشتر استفاده کردن از دنیای واقعی مجازی کمک کند

32

بازی

[email protected]

04/دی/1400

این بازی بهترین بازی من یک بار بازی کردم که خیلی بازی خوبی بود این بازی رو به همه توصیه میکنم حتماوحتما بازی کنید

32

ورود بە عرصە توسعە

ayoobchem

04/دی/1400

متاورس (Metaverse‌) در حال ورود به عرصه توسعه گسترده و سنگین است. پروژه‌های کوچک رمزارز، سازندگان‌ و بازی‌ها در حال ساختن محتوا و فرا‌پلتفرم‌ها در کنار غول‌های بزرگ تکنولوژی مثل گوگل و فیسبوک که به Meta‌ تغییر نام داد، هستند.

27

متاورس

[email protected]@d

04/دی/1400

متاورس یجوری خودش رو. نشون داده که کاربران هرچی زودتر وارد این حوزه شن به سودشون خواهد بود و می بینیم که حجم زیادی از کاربران وارد این حوزه شده اند

41

متاورس جهان را تسخیر میکند

TFARM

04/دی/1400

هر چه این شرکتهای بزرگ به بازار رمز ارزها ورود بکنن برای بازار بهتر واین متاورس باورود گوگل ومتا همان فیسبوک به زودی جهان را تسخیر خواهد کرد

16

دانلود اپلیکیشن موبایل کوینگرام

با اپلیکیشن اندروید کوینگرام از آخرین مطالب بازارهای مالی و رمزارز ها با خبر باشید، قیمت تمامی رمزارز ها در لحظه چک کنید و نرخ آنها را با مبدل ارز کوینگرام به یکدیگر تبدیل کنید، با دیگر افراد در مورد تحلیل ها و مطالب گفت و گو کنید، سبد دارایی ارزهای دیجیتال خودتان را بسازید و از سود و زیان خود در بازه های زمانی مختلف با خبر باشید و با شرکت رایگان در مسابقات پیش بینی رمزارز جایزه ببرید.
coingram
coingram
کوینگرام

استارتاپ کوینگرام به عنوان یک رسانه تخصصی در حوزه بازار های مالی وارز های دیجیتال ، فعالیت خود را از تیر 1398 شروع کرد. هدف ما از ابتدا آموزش وآشنایی مردم با علم و فناوری آینده یعنی بلاک چین بوده است. آشنایی با انواع ارز های دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، آدا کاردانو و بقیه رمزارز ها میتواند ما را در انتخاب خرید و سرمایه گذاری در این حوزه بسیار بیشتر کمک کند. همان طور که سرمایه گذاری ها و ورود پول به این حوزه روز به روز بیشتر می شود، مسئولیت ما برای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی بیشتر می شود تا کسی درگیر پروژه های کلاه برداری و طرح های پانزی نشود.

برگزیده ها

درآمد از کوینگرام

شرایط و قوانین

مفاهیم پایه

آشنایی با بلاکچین

آشنایی با بیتکوین

آشنایی با اتریوم

کوینگرام

درباره ما

ارتباط با ما

شبکه های اجتماعی

اینستاگرامتلگرام

کلیه ی حقوق این سایت نزد کوینگرام محفوظ بوده و بازنشر محتوای اختصاصی با ذکر منبع بلامانع است.