coingram
کوینگرام

نوسان

قیمت

نام ارز

0.9%

64,117 $

3,776,491,300 تومان

Bitcoin

Bitcoin

btc

0.2%

3,419 $

201,403,249 تومان

Ethereum

Ethereum

eth

0.1%

0.9999 $

58,894 تومان

Tether

Tether

usdt

0%

571.2 $

33,642,502 تومان

Binance Coin

Binance Coin

bnb

2.1%

161.04 $

9,485,256 تومان

Solana

Solana

sol

0%

1 $

58,900 تومان

USD Coin

USD Coin

usdc

0.2%

3,421 $

201,509,269 تومان

Staked Ether

Staked Ether

steth

6.4%

0.5515 $

32,483 تومان

XRP

XRP

xrp

1.4%

7.28 $

428,792 تومان

TonCoin

TonCoin

ton

1.8%

0.1198 $

7,056 تومان

Dogecoin

Dogecoin

doge

معاون وزیر اقتصاد: ۱۳۰٬۰۰۰ ماینر در انبارهای سازمان اموال تملیکی وجود دارد

31/اردیبهشت/1401
افزودن به نشان شده ها
معاون وزیر اقتصاد: ۱۳۰٬۰۰۰ ماینر در انبارهای سازمان اموال تملیکی وجود دارد
Miner
Mining
ماینر
اخبار داخلی
2928
1 دقیقه

معاون وزیر اقتصاد و مدیرعامل سازمان اموال تملیکی در بازدید از انبار دستگاه‌های ماینر غیرمجاز در مشهد عنوان کرد در مجموع بیش از ۱۳۰٬۰۰۰ دستگاه ماینر در انبارهای سازمان اموال تملیکی وجود دارد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، عبدالمجید اجتهادی معاون وزیر اقتصاد و مدیرعامل سازمان اموال تملیکی در بازدید از انبار دستگاه‌های ماینر گفت دولت از سال ۱۳۹۷ مصوبه‌ای را برای تعیین تکلیف دستگاه‌های ماینر و رمز ارز‌ها تصویب کرده است. وی اذعان داشت:

در این مصوبه شرایطی برای استفاده از دستگاه‌های رمز ارز مد نظر قرار گرفته بود که ذیل این مصوبه آن دسته از دستگاه‌هایی که استفاده غیرمجاز از برق شهری داشتند توسط دستگاه‌های کاشف ضبط و در اختیار سازمان جمع آوری اموال تملیکی قرار گرفته است.

اجتهادی گفت:

در کشور نزدیک به ۱۳۰ هزار دستگاه ماینر در انبار‌های سازمان اموال تملیکی وجود دارد، در استان خراسان رضوی نیز در حال حاضر یک انبار برای نگه داری این دستگاه ها وجود دارد که ده هزار دستگاه ماینر در همین انبار نگهداری می‌شود و شش هزار دستگاه رزمارز دیگر نیز در انباری جدا از این نگهداری می‌شود.

مدیرعامل سازمان اموال تملیکی گفت: دستگاه‌های رمز ارز و ماینر به دو صورت تعیین تکلیف می‌شوند، بعضی از این دستگاه‌ها رای قطعی مبنی بر ضبط به نفع دولت دارند، تعدادی هم مطابق آرای قضایی رای برائت را کسب کرده‌اند و به مالک استرداد می‌شوند.

اجتهادی گفت:

دستگاه‌هایی که رای برائت را از دادگاه گرفته‌اند برای فعالیت مجاز خود باید مجوز سازمان صنعت و معدن و شرکت توزیع نیروی برق را داشته باشند و متعهد شوند تا از شبکه توزیع برق استفاده نکنند یا از ژنراتور خصوصی استفاده کنند.

مدیرعامل سازمان اموال تملیکی گفت: در ازای این تعهدات سازمان اموال تملیکی هم متعهد می‌شود تا شماره سریال این ماینر‌ها را به همراه محل نصب دستگاه در اختیار شرکت توزیع برق قرار دهد تا این افراد به راحتی بتوانند از دستگاه خود استفاده کنند.

منبع:

میهن بلاکچین


امتیاز دادن به خبر

با لایک کردن هر خبر شما می توانید کوین بیشتر جایزه بگیرید


مطالب مرتبط با این موضوع

بررسی وضعیت دارایی ماینرها

بررسی وضعیت دارایی ماینرها

ورودی سنگین بیتکوین به صرافی از طرف ماینرها

ورودی سنگین بیتکوین به صرافی از طرف ماینرها

سوددهی ماینرهای شبکه بیتکوین

سوددهی ماینرهای شبکه بیتکوین

هزینه ارسال تراکنش های بیت‌کوین رکورد زد!

هزینه ارسال تراکنش های بیت‌کوین رکورد زد!

پرداخت مالیات سنگین ماینرهای کریپتو به قزاقستان

پرداخت مالیات سنگین ماینرهای کریپتو به قزاقستان


تحلیل کاربران

تحلیل

mosafereshab

07/خرداد/1402

خوش بحال دولت. بد ب حال ملت بدبختی ک ماینراشون گیر کردن و کلی سرمایه ب باد رفته. یاده یه حرفی افتادم ک یه دوستی میگفت تو مملکت ما جلو غریزه ها مسیر نیست دیواره

5

ماینر

angel77

01/خرداد/1401

ماینرهای بدون مجوز توسط دولت بلوکه شدن و شخص باید برای استخراج دوباره بتونه پروانه بهره برداری دریافت کنه ولی برای خودشون اینطور نیست و آزادن

25

جناب وزیر( اختساد)!!!

[email protected]

22/فروردین/1402

درود و عرض ادب خدمت جمیع هموطنان. خدمت جناب وزیر اقتصاد عارضم لطفا خودتان را نگران ماینر های انبار تملیکی نفرمائید اولا همشون تو انبارهای مرطوب جنوب نابود شدن دوما جناب وزیر مثلا اقتصاد لطفا کمی مطالعه کنید ماینر ها تایم دارند و بدلیل سیاست های ساختاری و تغییرات الگوریتم کدنویسی تولید رمز ارز معمولا بهترین زمان استفاده ماینر ها کمتراز شش ماه هست یعنی کل ماینر های انبارهای تملیکی را با شرط سلامت وصل کنید به پریز برق تو یکماه بیش از 60 میلیون ساتوشی نمیتونن تولید کنن یک وزیر زمانی وزیر موفقی است که دارای سواد و اطلاعات جامع و آپدیت باشد گاهی اوقات حرف نزدن بهتراز حرف زدن بی اساس و غیر ممکن هست مثل آن نماینده مجلس که مدعی بود با ده میلیون تومان کل ماشین های کشور میشه آب سوز کنن تا مشکل آلودگی هوا حل بشه دریغ از اینکه این آدم بدونه کشور بیش از 20 میلیون ماشین داره. بااین سدهای خالی که مردم آب خوردن ندارن آبش از کجا تامین میکنید. حرف بسیاره به امید سرافرازی مردم ایران عزیز علی الخصوص جوانان وطنم

5

ماینر

ماهور

01/خرداد/1401

ماینر های زیادی در اختیار دولت قرار گرفته چون بدون مجوز بودند ولی کاش با یه دید دیگه ای نسبت به این موضوع نگاه می کردند و میزاشتن مردم به راحتی از ماینر ها استفاده ببرند و کسی ترس نداشته باشه

73

۱۳۰هزارماینر مصادره شده درکشور

زارع

31/اردیبهشت/1401

ماینرهایی که برای استخراج ارزهای دیجیتال خریداری شدند وبوسیله کسانی که بدون مجوز شروع به استخراج با استفاده از انرژی غیر مجاز دولت پس از بررسی آنهارا متخلف وماینرهای آنها را توقیف نمود برای استفاده از ماینرها فرد باید مجوز ات لازم را داشته باشد تا بتواند ماینر خودرا ازتملیک دولت بیرون آورد

25

ماینر

dors@1

01/خرداد/1401

این تعداد ماینر که توسط دولت جمع اوری شده رو اگه میشد با یه روش راحت تر در اختیار عموم قرارش داد بهتر بود

41

دانلود اپلیکیشن موبایل کوینگرام

با اپلیکیشن اندروید کوینگرام از آخرین مطالب بازارهای مالی و رمزارز ها با خبر باشید، قیمت تمامی رمزارز ها در لحظه چک کنید و نرخ آنها را با مبدل ارز کوینگرام به یکدیگر تبدیل کنید، با دیگر افراد در مورد تحلیل ها و مطالب گفت و گو کنید، سبد دارایی ارزهای دیجیتال خودتان را بسازید و از سود و زیان خود در بازه های زمانی مختلف با خبر باشید و با شرکت رایگان در مسابقات پیش بینی رمزارز جایزه ببرید.
coingram
coingram
کوینگرام

استارتاپ کوینگرام به عنوان یک رسانه تخصصی در حوزه بازار های مالی وارز های دیجیتال ، فعالیت خود را از تیر 1398 شروع کرد. هدف ما از ابتدا آموزش وآشنایی مردم با علم و فناوری آینده یعنی بلاک چین بوده است. آشنایی با انواع ارز های دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، آدا کاردانو و بقیه رمزارز ها میتواند ما را در انتخاب خرید و سرمایه گذاری در این حوزه بسیار بیشتر کمک کند. همان طور که سرمایه گذاری ها و ورود پول به این حوزه روز به روز بیشتر می شود، مسئولیت ما برای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی بیشتر می شود تا کسی درگیر پروژه های کلاه برداری و طرح های پانزی نشود.

برگزیده ها

درآمد از کوینگرام

شرایط و قوانین

مفاهیم پایه

آشنایی با بلاکچین

آشنایی با بیتکوین

آشنایی با اتریوم

کوینگرام

درباره ما

ارتباط با ما

شبکه های اجتماعی

اینستاگرامتلگرام

کلیه ی حقوق این سایت نزد کوینگرام محفوظ بوده و بازنشر محتوای اختصاصی با ذکر منبع بلامانع است.