coingram
کوینگرام

گری اسکیل ۳ میلیون موجودی ETHW خود را می‌فروشد

27/شهریور/1401
افزودن به نشان شده ها
گری اسکیل ۳ میلیون موجودی ETHW خود را می‌فروشد
ETH
Ethereum
اتریوم
اخبار
2352
زمان مطالعه: 3 دقیقه

صندوق‌های ETHE و GDLC گری اسکیل در فرآیند مرج اتریوم مجموعا حدود ۳ میلیون واحد رمزارز اتریوم اثبات کار (ETHPoW) را دریافت کردند. حال این شرکت سرمایه‌گذاری اعلام کرده است قصد دارد تمام ETHW خود را به فروش برساند.

به نقل از کریپتو اسلیت، شرکت سرمایه‌گذاری گری اسکیل (Grayscale Investment) اعلام کرده است که قصد دارد موجودی ETHW را که پس از آپدیت مرج اتریوم از هارد فورک اثبات کار اتریوم (ETHPoW) دریافت کرده است را بفروشد. این موضوع می‌تواند باعث ایجاد فشار فروش و ریزش قیمت ETHW شود.

اندکی پس از آپدیت مرج اتریوم در ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور)، ماینرهای شبکه فورک اثبات کار اتریوم، به سختی تلاش کردند تا شبکه ETHPoW را سرپا نگه دارند. همچنین پس از انجام این هاردفورک، معادل ETH هر کیف پول، رمزارز ETHW بین کاربران واجد شرایط توزیع شد.

دو صندوق متعلق به گری اسکیل در فرآیند فورک مجموعا ۳,۱۰۰,۶۲۹ کوین ETHW دریافت کردند. صندوق Grayscale Ethereum Trust به اختصار ETHE تقریبا ۳,۰۵۹,۹۷۶ کوین ETHW دریافت کرد؛ در حالی که Grayscale Digital Large Cap یا به اختصار GDLC معادل ۴۰,۶۵۳ کوین ETHPoW دریافت کرد.

صندوق‌های ETHE و GDLC مالکیت موجودی ETHW خود را تا ۲۶ سپتامبر (۴ مهر) به گری اسکیل منتقل می‌کنند. انتظار می‌رود Grayscale کوین‌ها را تا زمانی که بتواند آن‌ها را بفروشد، نگه دارد. این زمان بنا بر اطلاعیه گری اسکیل زمانی فرا می‌رسد که بازار معاملات ETHW به حجم قابل قبولی از معاملات برسد. قرار است پس از فروش این دارایی درآمد ناشی از آن بین سهامداران تقسیم شود.

گری اسکیل اضافه کرد در حال حاضر نمی‌تواند ارزش موجودی ETHW خود را تعیین کند؛ زیرا نقدینگی کمی برای معامله در صرافی‌های کریپتو ایجاد شده است.

معاملات اتریوم اثبات کار در بازار اسپات آغاز شد

مدت کوتاهی پس از آپدیت مرج اتریوم، چندین صرافی بزرگ رمز ارز معاملات اسپات EthereumPoW (ETHW) را راه‌اندازی کردند.

صرافی FTX راه‌اندازی معاملات اسپات خود را برای ETHW اعلام کرد و تاکنون معاملاتی به ارزش ۲۸.۷ میلیون دلار انجام داده است. سایر صرافی‌هایی که معاملات اسپات را برای رمزارز ETHW آغاز کرده‌اند عبارت‌اند از؛ بای بیت، MEXC Global، بیتفینکس، کراکن و هوبی.

صرافی اوکی اکس (OKX) برای راه‌اندازی معاملات دائمی USDT به ETHW تلاش می‌کند. اطلاعات نشان می‌دهد صرافی اوکی اکس ۳۸.۱۹٪ از معاملات ETHW را اداره می‌کند که تقریبا ۳۹.۷ میلیون دلار است.

در زمان نوشتن این مطلب، قیمت ETHW در حدود ۸ دلار معامله می‌شود که نشان دهنده کاهش بیش از ۸۷٪ از بالاترین قیمت هفتگی آن یعنی ۶۰.۶۸ دلار است. بنابرین می‌توان گفت گری اسکیل در حال حاضر چیزی حدود ۲۴ میلیون دلار از این رمزارز در اختیار دارد.

  • صندوق سرمایه گذاری گری اسکیل چه تعداد کوین اتریوم اثبات کار دارد؟

دو صندوق متعلق به گری اسکیل مجموعا ۳,۱۰۰,۶۲۹ رمزارز ETHW در اختیار دارند.

  • صندوق سرمایه گذاری گری اسکیل برای موجودی اتریوم اثبات کار (ETHPoW) خود چه برنامه‌ای دارد؟

انتظار می‌رود Grayscale کوین‌ها را تا زمانی که حجم بازار مناسبی پیدا کنند؛ نگه دارد و سپس دست به فروش آن‌ها بزند.

منبع:

میهن بلاکچین


امتیاز دادن به خبر

با لایک کردن هر خبر شما می توانید کوین بیشتر جایزه بگیرید


مطالب مرتبط با این موضوع

اتریوم در مسیر شکوه: پیش‌بینی رسیدن به قله ۵۲۰۰ دلاری!

اتریوم در مسیر شکوه: پیش‌بینی رسیدن به قله ۵۲۰۰ دلاری!

۶ آلت کوین برتر که از به‌روزرسانی دنکان اتریوم رشد می‌کنند!

۶ آلت کوین برتر که از به‌روزرسانی دنکان اتریوم رشد می‌کنند!

اتریوم ۳۰۰۰ دلار را پشت سر گذاشت؛ آیا به سمت فتح ۳۵۰۰ دلار حرکت می‌کند؟

اتریوم ۳۰۰۰ دلار را پشت سر گذاشت؛ آیا به سمت فتح ۳۵۰۰ دلار حرکت می‌کند؟

راه‌اندازی موفقیت‌آمیز بروزرسانی دنکون در تست‌نت هولسکی: گامی بزرگ برای اتریوم

راه‌اندازی موفقیت‌آمیز بروزرسانی دنکون در تست‌نت هولسکی: گامی بزرگ برای اتریوم

آپدیت EIP-4844 اتریوم: انقلابی در عملکرد شبکه‌های لایه دومی

آپدیت EIP-4844 اتریوم: انقلابی در عملکرد شبکه‌های لایه دومی


تحلیل کاربران

خرید بیت کوین

[email protected]

12/آذر/1401

سلام سرمایه داران با بیت دارن بازی قشنگی دارن انجام میدم خودشون میبرم پایین میخرند یکدفعه میبرم بالا سود زیادی میگیرن و بجیب میزنم ریش و قیچی دست چند نفره باید مواظب بود

10

گری اسکیل

ahmadshrzad

27/شهریور/1401

گری اسکیل با اینکه داره ارزهای زیادی از خود رو میفروشد حتمان با اینکار سود فراوان میکند و اینکه سودش بهتر است

39

Gerayscale

shoaib.shahbakhsh

27/شهریور/1401

گری اسکیل باید صبر داشته باشد تا اتریوم بالا برود و بعد سهم خود را بفروشد اگر این سهم مال من بود کل سهمم رو میزاشتم تابه سود بیشتر برسم و به بهترین قیمت بفروشم

25

لیست شدن ethw در کوینکس

nima niknam

25/آذر/1401

صرافی کوینکس هم رمز ارز ethw رو لیست کرده ولی فشار فروش زیادی روش هست و قیمتش از ۱۲ دلار تا ۵ دلار سقوط کرد تو همین دو روز که تو صرافی کوینکس لیست شد انگار واقعا اون سه میلیون توکن رو فروختن

9

بخون ahmadshrzad بخون

Catty707

28/شهریور/1401

اقای احمد شیرزاد نمیشه شما تحلیل خبر ننویسید؟ این چه تحلیل خبریه ؟ گرین اسکیل با اینکه دارد ارزهای زیادی از خود را می فروشد حتمن با این کار سود فراوان میکند و این که سود آن خوب است. خوب این چه تحلیل‌هایی گرین اسکیل داره ارزهای زیادی میفروشه حتمن سود میکنه و اینکه سود آن خوبه؟ یارو این خبر رو داده که بگه روی بازار تاًثیر منفی خواهد گذاشت تو توی فکر سود کردن گرین اسکیل هستی؟و نوشتی سود آن خوب است؟ چشم بسته غیب میگی ؟ سود خوب معلومه خوبه ضرر هم معلومه بده تند تند هم مینویسی که اولین تحلیل چرندیات تو باشه که چی؟

29

اتریوم

علیرضادوست

13/اسفند/1401

اتریوم (ethereum) دومین ارز بزرگ در بازار ارزهای دیجیتال است که بلاک چین آن قابلیت های فراوانی را برای توسعه برنامه های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند فراهم کرده است. اگرچه قیمت این ارز دیجیتال چندماهی است روی سراشیبی قرار گرفته و در حال نزول بوده است ، چشم انداز بلندمدت ...

6

لیست شدن ethw در کوینکس

alishivaei

27/شهریور/1401

صرافی کوینکس هم رمز ارز ethw رو لیست کرده ولی فشار فروش زیادی روش هست و قیمتش از ۱۲ دلار تا ۵ دلار سقوط کرد تو همین دو روز که تو صرافی کوینکس لیست شد انگار واقعا اون سه میلیون توکن رو فروختن

29

دانلود اپلیکیشن موبایل کوینگرام

با اپلیکیشن اندروید کوینگرام از آخرین مطالب بازارهای مالی و رمزارز ها با خبر باشید، قیمت تمامی رمزارز ها در لحظه چک کنید و نرخ آنها را با مبدل ارز کوینگرام به یکدیگر تبدیل کنید، با دیگر افراد در مورد تحلیل ها و مطالب گفت و گو کنید، سبد دارایی ارزهای دیجیتال خودتان را بسازید و از سود و زیان خود در بازه های زمانی مختلف با خبر باشید و با شرکت رایگان در مسابقات پیش بینی رمزارز جایزه ببرید.
coingram
coingram
کوینگرام

استارتاپ کوینگرام به عنوان یک رسانه تخصصی در حوزه بازار های مالی وارز های دیجیتال ، فعالیت خود را از تیر 1398 شروع کرد. هدف ما از ابتدا آموزش وآشنایی مردم با علم و فناوری آینده یعنی بلاک چین بوده است. آشنایی با انواع ارز های دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، آدا کاردانو و بقیه رمزارز ها میتواند ما را در انتخاب خرید و سرمایه گذاری در این حوزه بسیار بیشتر کمک کند. همان طور که سرمایه گذاری ها و ورود پول به این حوزه روز به روز بیشتر می شود، مسئولیت ما برای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی بیشتر می شود تا کسی درگیر پروژه های کلاه برداری و طرح های پانزی نشود.

برگزیده ها

درآمد از کوینگرام

شرایط و قوانین

مفاهیم پایه

آشنایی با بلاکچین

آشنایی با بیتکوین

آشنایی با اتریوم

کوینگرام

درباره ما

ارتباط با ما

شبکه های اجتماعی

اینستاگرامتلگرام

کلیه ی حقوق این سایت نزد کوینگرام محفوظ بوده و بازنشر محتوای اختصاصی با ذکر منبع بلامانع است.