coingram
کوینگرام

ارز فلوکی(Floki) چیست؟

09/بهمن/1401
افزودن به نشان شده ها
ارز فلوکی(Floki) چیست؟
معرفی
فلوکی
Floki
2085
زمان مطالعه: 4 دقیقه

فلوکی (FLOKI) یک میم کوین است و توکن کاربردی اکوسیستم فلوکی است. این رمزارز است که توسط طرفداران و اعضای انجمن شیبا اینو (SHIB) ایجاد شده است و از شیبا اینو ایلان ماسک الهام گرفته شده است (و به نام آن نامگذاری شده است).

سایت رسمی فلوکی

ماسک یکی از طرفداران برجسته Dogecoin است، اگرچه او علنا مالکیت هر گونه شیبااینو را رد کرده است.

فلوکی اینو برای خود سه ستون اصلی معرفی کرده است:

 • فرهنگ و قدرت میم کوین ها: آن‌ها اعتقاد دارند مردم میم‌ها را دوست دارند و این راه اصلی برای افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال نزد مردم است.
 • کاربرد: توکن FLOKI ابزار اصلی اکوسیستم فلوکی است، اکوسیستمی که قرار است بزرگ باشد و بنابراین این توکن کاربردهای خوبی خواهد داشت.
 • خیریه: آن‌‌ها اعتقاد دارند که تکنولوژی بلاکچین و ارزهای دیجیتال زمانی برای ما خوب هستند که به بهتر شدن جهان ما کمک کنند. چشم‌انداز فلوکی ساخت یک مدرسه در هر کشور توسعه نیافته جهان است.

هدف فلوکی اینو تبدیل شدن به شناخته‌شده‌ترین و پرکاربردترین ارز دیجیتال دنیا است، هدفی که بسیار بزرگ است و تا امروز شواهد نشان می‌دهد که توان و پتانسیل دسترسی به آن را ندارند و فعلا در حد حرف بوده است.

فلوکی اینو در حال کار بر روی "چهار پروژه شاخص ابزار است که شامل:

یک بازی متاورسی و NFT به نام Valhalla

مجموعه ای از محصولات مالی غیرمتمرکز که تحت چتر "FlokiFi" راه اندازی شد.

یک بازار NFT و کالا به نام FlokiPlaces

یک پلتفرم محتوا و آموزشی به نام دانشگاه فلوکی

این جامعه به افتخار فلوکی (سگ ماسک) که به افتخار یک شخصیت وایکینگ نامگذاری شده است، خود را "وایکینگ های فلوکی" می نامد. Floki متعهد شده است که تلاش‌های اجتماعی خود را جدی بگیرد و چندین بار در لیست 10

تابلوی برتر مشارکت اجتماعی LunarCrush قرار گرفته است.

فلوکی اینو همچنین با پروژه‌های رمزنگاری پیشرو شامل Chainlink، Trader Joe، ApeSwap برای پروتکل قفل دارایی

دیجیتال FlokiFi Locker شریک شده است.

بنیانگذاران فلوکی چه کسانی هستند؟

Floki یک پروژه غیرمتمرکز جامعه است.

در ابتدا توسط یک برنامه‌نویس ناشناس راه‌اندازی شد که مدت کوتاهی پس از راه‌اندازی آن پروژه را رها کرد. دوستداران فلوکی جمع شدند، پروژه را در دست گرفتند و دوباره راه اندازی کردمد - آن را به یک برند رمزنگاری شناخته شده جهانی با بیش از 400000 دارنده در سال اول تبدیل کرد.

فلوکی یک تیم اصلی دارد که منافع جامعه خود را نمایندگی می کند. تیم اصلی متشکل از شخصیت های مستعار B، Sabre و MrBrown Whale است.

توسعه‌دهنده اصلی این پروژه جکی ژو است که به گفته فلوکی، «شخصیتی مورد احترام و دوست‌داشتنی در صنعت بلاکچین با بیش از یک دهه تجربه است». این تیم اعلام کرد که Valhalla، بازی متاورسی ، توسط تیمی متشکل از 11 نفر با بیش از 50 سال تجربه تیمی ترکیبی در حال توسعه است و قصد دارد به زودی به یک تیم 20 نفره گسترش یابد.

تصمیمات کلیدی تأثیرگذار بر Floki به عنوان یک پروژه نیز از طریق رأی DAO گرفته می شود که در آن مردم با توکن های FLOKI خود رأی می دهند.

چه چیزی Floki Inu را منحصر به فرد می کند؟

فلوکی اینو می‌خواهد با ترکیب میم‌‌کوین خود با ابزارهای کاربردی، خود را از سایر میم‌کوین ها متمایز کند. چشم انداز بلندمدت این تیم ایجاد یک اکوسیستم مستقل و غیرمتمرکز، از جمله مشارکت های استراتژیک، ایجاد ابزارهای کاربردی بر روی خود توکن، و توسعه موارد استفاده برای نام تجاری Floki Inu از طریق NFT ها، بازی ها و ویژگی های مالی غیرمتمرکز است.

محصول اصلی آن بازی متاورسی به نام Valhalla است. فلوکی اینو تصور می‌کند که آن را تبدیل به یک بازی متاورسی برای کسب درآمد می‌کند، جایی که می‌توانید برای مبارزه و تجارت جوایزی کسب کنید.

این تیم قصد دارد عناصر موفقی را از بازی‌هایی مانند پوکمون و اسکایریم بگیرد و آن‌ها را در والهالا بگنجاند. بازیکنان می‌توانند موجوداتی به نام Vera را گرفته و با آن‌ها بجنگند، همچنین بازی دارای یک سیستم باغبانی است که بازیکنان می‌توانند از محصولات خود مراقبت کنند و بعداً به عنوان NFT فروخته شوند.

 

چه مقدار فلوکی (FLOKI) در گردش است؟

مجموعاً 20 تریلیون توکن فلوکی وجود دارد. بر اساس اطلاعات BscScan و Etherscan، بیش از 400000 دارنده

FLOKI روی اتریوم و BSC روی هم وجود دارد. کاربران می توانند FLOKI را در Uniswap و PancakeSwap خریداری

کنند، اما هر خرید شامل مالیات بازاریابی 3٪ است که برای توسعه مداوم اکوسیستم Floki Inu استفاده می شود. این

تیم قصد دارد در آینده مالیات بازاریابی را کاهش دهد، زیرا بودجه کافی جمع آوری شده است.

از مجموع ۲۰ تریلیون توکن FLOKI تعدادی از آن‌‌ها سوزانده شده و تعدادی نیز در بریج‌های اتریوم و BSC قفل

شده‌اند. این توکن‌ها در اصل از چرخه خارج شده‌‌اند و تعداد آن‌‌ها به شرح زیر است:

 • ۱.۴۳ تریلیون در اتریوم سوزانده شده است.
 • ۱.۱۶ تریلیون در بریج اتریوم قفل شده است.
 • ۳.۵ تریلیون در BSC سوزانده شده است.
 • ۴.۵۶ تریلیون در بریج BSC قفل شده است.

بنابراین می‌توان گفت ۱۰.۶۵ تریلیون از توکن‌های فلوکی اینو از چرخه خارج شده‌‌اند.

امنیت شبکه فلوکی چگونه است؟

فلوکی هم یک توکن ERC-20 در اتریوم و هم یک توکن BEP-20 در زنجیره هوشمند بایننس است.

نگاهی به نقشه راه Floki Inu

قسمت رودمپ در سایت فلوکی،‌ ما را به مقاله‌ای که در مدیوم این پروژه منتشر شده هدایت می‌کند. این مقاله برنامه‌های این پروژه برای دو فصل پایانی سال ۲۰۲۲ و نه بیشتر را ارائه می‌کند. برای فصل سوم سال ۲۰۲۲ موارد زیر در نقشه راه Floki وجود دارد:

 • انتشار توکن‌های بی‌همتای Gemstone: این توکن‌ها دسترسی‌های VIP و مزایایی را برای هولدرها ایجاد می‌کنند. این توکن‌ها در Opensea قابل خرید و فروش هستند.
 • Project L: این پروژه از توکن فلوکی برای تراکنش‌ها استفاده می‌کند و به نوعی کاربردهای این توکن را افزایش می‌دهد.
 • پل میان زنجیره ای Floki: به کمک این پل می‌توان توکن‌های Floki Inu را بین دو زنجیره اتریوم و BNB Smart Chain جابجا کرد. طبق گفته های تیم فلوکی این بریج هزینه ای ندارد.
 • چندین آپدیت برای Valhalla
 • قابلیت استیک و فارم: قصد دارند تا با مذاکره با پلتفرم‌های دیفای کلیدی، امکان استیکینگ و فارمینگ توکن ارز دیجیتال فلوکی را فراهم کنند. تا به اینجا که دو سوم از فصل سوم سپری شده، هنور پلتفرم دیفای بزرگی این امکان را فراهم نکرده و فقط Inverse Finance و BarnBridge امکان استیک و فارم فلوکی را فراهم کرده‌اند.

برای فصل پایانی سال نیز برنامه‌های فلوکی اینو به شرح زیر است:

 • دبیت کارت فلوکی: آن‌ها می‌گویند که مذاکرات با یکی از شرکای کلیدی در حوزه پرداخت برای Floki Debit Card در مراحل پایانی است و احتمالا در فصل چهارم شاهد ارائه این خدمت خواهیم بود.
 • شروع مراحل تبدیل شدن به یک دائو: به گفته تیم فلوکی، صرافی‌های بزرگ برای لیست کردن ارز دیجیتال Floki Inu، تبدیل آن به یک DAO را ضروری دانسته‌اند. قدم اول طراحی یک پلتفرم و چارچوب آن برای ارائه پیشنهادها و رای‌گیری است.
 • راه‌اندازی دانشگاه فلوکی
 • راه‌اندازی FlokiPlaces
 • انتشار Valhalla

آیا فلوکی اینو به 0.01 دلار خواهد رسید؟

به دلیل عرضه بسیار بالای آن، بعید است که FLOKI هرگز به یک سنت برسد.

فلوکی اینو (FLOKI) را از کجا می توان خرید؟

فلوکی در صرافی های غیر متمرکز در Uniswap (V2)، و PancakeSwap (V2) در دسترس است.

همچنین در صرافی های خارجی بای بیت, OKEX خرید و فروش می شود.

همچنین در صرافی های داخلی بیت پین٬ او ام پی فینکس و... قابل معامله است.

ثبت نام در بیت پین با تخفیف کارمزد

ثبت نام در او ام پی فینکس با تخفیف کارمزد

کیف پول مناسب فلوکی اینو چیست؟

رمزارز فلوکی اینو روی دو شبکه اتریوم و BSC جود دارد. بنابراین تمام کیف پول‌هایی که از این دو شبکه پشتیبانی می‌کنند برای نگهداری آن مناسب هستند. در این بین می‌توان به کیف پول سخت‌افزاری لجر و کیف پول‌متامسک و تراست ولت اشاره کرد.

 

منبع:

کوینگرام


امتیاز دادن به خبر

با لایک کردن هر خبر شما می توانید کوین بیشتر جایزه بگیرید


مطالب مرتبط با این موضوع

میم‌کوین فلوکی فردا در بایننس ترکیه لیست می‌شود

میم‌کوین فلوکی فردا در بایننس ترکیه لیست می‌شود

لیست شدن فلوکی اینو در سه صرافی جدید!

لیست شدن فلوکی اینو در سه صرافی جدید!

رمزارز لیدی (می‌لیدی) چیست؟‌ میم‌کوین جادویی برای NFT

رمزارز لیدی (می‌لیدی) چیست؟‌ میم‌کوین جادویی برای NFT

بایننس فلوکی و PEPE را به معاملات کراس مارجین خودش اضافه کرد!

بایننس فلوکی و PEPE را به معاملات کراس مارجین خودش اضافه کرد!

نقش اول این روزهای بازار کریپتو٬ PEPE این قورباغه سبز عجیب!

نقش اول این روزهای بازار کریپتو٬ PEPE این قورباغه سبز عجیب!


تحلیل کاربران

معمولا به دنبال بن بست نروید

mohsenrazzaghi

14/اردیبهشت/1402

مردم کور کورانه به دنبال هرجایی میرود که عرضه درآن زیاد ومردم پررنگ باشن عاشق جمعیتن آبهای گل آلود فقط برای ماهی گرفتن هستن

1

پیش بینی قیمت فلوکی اینو

mahmood39

09/بهمن/1401

قیمت فلوکی 0.00001433 دلار است. با نگاهی به نمودار قیمت Floki Inu و دیدگاه های کارشناسانه تحلیلگران رمزنگاری: پایان سال 2023 – برای رشد بلندمدت، فلوکی باید از کمپین‌های کوتاه‌مدت دنبال‌کننده و تبلیغاتی رسانه‌های اجتماعی خود برای پاداش دادن به کاربران چشم‌پوشی کند. از آنجایی که توکن در حال حاضر با نرخ بسیار پایین در دسترس است، پیش‌بینی قیمت Floki برای سال 2023 حداکثر 0.00006599 دلار و حداقل 0.00005533 دلار است.  پایان سال 2025 - موفقیت Floki Inu در دهه آینده به پروژه های مبتنی بر ابزار آنها بستگی دارد - به ویژه بازار NFT و بازی metaverse. این توکن می تواند حداکثر قیمت 0.0000312 دلار و حداقل 0.0000243 دلار را تا سال 2025 انتظار داشته باشد. 

21

فلوکی

amiramoli1381

08/اسفند/1401

یکی از معروف ترین کوین های الهام گرفته از سگ هست واقعا خوبه و استفاده از این نام برای توسعه ارزهای دیجیتال به یک ترند در سال ۲۰۲۱ تبدیل شده

9

ارز فلوکی

marwan

10/بهمن/1401

استفاده از نام سگ‌ها برای توسعه ارزهای دیجیتال به یک ترند در سال ۲۰۲۱ تبدیل شده بود و رمزارزهای زیادی با نام و لوگوی این حیوان باوفا ایجاد شدند. ایلان ماسک با توییت‌هایش جنجال‌های زیادی در دنیای کریپتو ایجاد کرد، در ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ۱۴۰۰) توییتی منتشر کرد و اعلام کرد یک سگ از نژاد شیبا اینو می‌خواهد داشته باشد

13

ارز دیجیتال فلوکی

mhnn

09/بهمن/1401

یکی از معروفترین کوین‌های الهام گرفته از سگ، ارز دیجیتال FLK است. رمزارز فلوکی از توئیت ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، الهام گرفته‌است. پروژه ارز دیجیتال فلوکی بر روی شبکه اتریوم و همچنین بایننس اسمارت چین (BSC) راه‌اندازی شده‌است. فلوکی دارای اهداف بلند پروازانه‌ای است و می‌خواهد با کمک جامعه وسیع خود با نام ” وایکینگ‌های فلوکی ” به این اهداف دست یابد.

16

تتر

rhym

11/بهمن/1401

عا آلیه من ميخوام بازم سرمایه بخرم به بیشتر دوستامون معرفی کردم و می‌کنم چند تا شون تعريف میکردن می‌گفتن دمت گرم‌ چند تا تتر خريده بودن دوماه قبل فروختن یکمی پول اومد دستشون تویه این گرونی بدبختي

13

فلوکی

[email protected]

10/بهمن/1401

سکه فلوکی اینو پس از آنکه میلیاردر فناوری، ایلان ماسک تصویری از توله سگ شیبا اینو را با عنوان "فلاکی آمده است" در توییتر منتشر کرد، به بالاترین قیمت خود رسید. افزایش 150 درصدی قیمت فلوکی اینو در سایر ارزهای دیجیتال جایگزین با همین نام، از جمله Floki Shiba و Super Floki، نیز منعکس شده است

19

ارز فلوکي

haniye74

09/بهمن/1401

با افزایش محبوبیت بلاک چین در بین مردم،هر روزه پروژه ها و البته ارزهای دیجیتال تازه تری پا به عرصه وجود می گذارند.هریک از این ارزها،دارای ويژگي های منحصر به خود هستند که گاه آنها را برای خریداران جذاب می کند.یکی از پروژه هایی که توانسته در یک سال اخیر به محبوبیت چشمگیری برسد،پروژه و البته ارز دیجیتال فلوکي اینو است.

21

دانلود اپلیکیشن موبایل کوینگرام

با اپلیکیشن اندروید کوینگرام از آخرین مطالب بازارهای مالی و رمزارز ها با خبر باشید، قیمت تمامی رمزارز ها در لحظه چک کنید و نرخ آنها را با مبدل ارز کوینگرام به یکدیگر تبدیل کنید، با دیگر افراد در مورد تحلیل ها و مطالب گفت و گو کنید، سبد دارایی ارزهای دیجیتال خودتان را بسازید و از سود و زیان خود در بازه های زمانی مختلف با خبر باشید و با شرکت رایگان در مسابقات پیش بینی رمزارز جایزه ببرید.
coingram
coingram
کوینگرام

استارتاپ کوینگرام به عنوان یک رسانه تخصصی در حوزه بازار های مالی وارز های دیجیتال ، فعالیت خود را از تیر 1398 شروع کرد. هدف ما از ابتدا آموزش وآشنایی مردم با علم و فناوری آینده یعنی بلاک چین بوده است. آشنایی با انواع ارز های دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، آدا کاردانو و بقیه رمزارز ها میتواند ما را در انتخاب خرید و سرمایه گذاری در این حوزه بسیار بیشتر کمک کند. همان طور که سرمایه گذاری ها و ورود پول به این حوزه روز به روز بیشتر می شود، مسئولیت ما برای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی بیشتر می شود تا کسی درگیر پروژه های کلاه برداری و طرح های پانزی نشود.

برگزیده ها

درآمد از کوینگرام

شرایط و قوانین

مفاهیم پایه

آشنایی با بلاکچین

آشنایی با بیتکوین

آشنایی با اتریوم

کوینگرام

درباره ما

ارتباط با ما

شبکه های اجتماعی

اینستاگرامتلگرام

کلیه ی حقوق این سایت نزد کوینگرام محفوظ بوده و بازنشر محتوای اختصاصی با ذکر منبع بلامانع است.