coingram
کوینگرام

نوسان

قیمت

نام ارز

1.1%

61,809 $

3,683,816,400 تومان

Bitcoin

Bitcoin

btc

3.7%

3,413 $

203,400,496 تومان

Ethereum

Ethereum

eth

0%

0.9996 $

59,576 تومان

Tether

Tether

usdt

2.4%

577.5 $

34,421,384 تومان

Binance Coin

Binance Coin

bnb

9.6%

139.32 $

8,303,472 تومان

Solana

Solana

sol

3.6%

3,409 $

203,171,036 تومان

Staked Ether

Staked Ether

steth

0%

0.9996 $

59,576 تومان

USD Coin

USD Coin

usdc

0.3%

0.4768 $

28,417 تومان

XRP

XRP

xrp

5.3%

7.68 $

457,728 تومان

TonCoin

TonCoin

ton

8.4%

0.1273 $

7,587 تومان

Dogecoin

Dogecoin

doge

در داخل مغز یک تریدر حرفه‌ای کریپتو چه می‌گذرد؟

10/اسفند/1398
افزودن به نشان شده ها
در داخل مغز یک تریدر حرفه‌ای کریپتو چه می‌گذرد؟
آموزش
اخبار
ارزدیجیتال
3665
دقیقه

نیک پاتل (Nik Patel) یک تریدر (Trader) تمام وقت، نویسنده و مشاور در فضای معاملات ارز‌های دیجیتال است. او از سال ۲۰۱۳ فعالانه در بازار‌های کریپتو حضور داشته و طرفداران زیادی را در تویتر برای خود دست و پا کرده است. او در تویتر و در وبلاگی که دارد، به بیان نظرات و تحلیل‌های خود می‌پردازد.

مصاحبه آکادمی بایننس (Binance Academy) با این تریدر

آکادمی بایننس گفتگویی را با نیک در مورد ترید، سرمایه‌گذاری و استراتژی‌های کلی او برای بازار‌ها، و همچنین سبک زندگی شخصی او به عنوان یک سرمایه‌گذار و تریدر ارز دیجیتال ترتیب داده است. این آکادمی سوالاتی را از نیک پرسیده و نیک هم به آنها پاسخ داده است:

چگونه شروع به ترید ارز‌های دیجیتال کردید؟

قبل از سال ۲۰۱۳، من چیزی از کریپتو نمی‌دانستم و در دسامبر همان سال بود که در ردیت با دوج کوین برخورد کردم. در سال ۲۰۱۴ کاملا با کریپتو آشنا شدم و کار خود را به عنوان تریدر ارز دیجیتال آغاز کردم.

در مورد تجربه‌های اولیه ترید خود با ما صحبت کنید. آیا ترید ناموفقی داشتید؟

در آن اوایل به عنوان یک تریدر، یکی از بدترین معاملاتم را انجام دادم. من متوجه شدم که Mazacoin چند روزی است که رشد متوالی را تجربه می‌کند. بنابراین اقدام به خرید آن کردم و در نهایت ضرر سنگینی متحمل شدم و دو سوم سرمایه خود را از دست دادم.

چه مدت طول کشید تا به ترید‌های سودآور برسید؟

در فضای کریپتو حدود چهار ماهی طول کشید و این به دلیل شانسی بود که در سال ۲۰۱۴ آوردم و توانستم به یادگیری و بازبینی استراتژی‌هایم در بقیه آن سال بپردازم. برای بازار‌های دیگر، کمی بیشتر از یک سال طول کشید تا تبدیل به یک تریدر حرفه‌ای شوم.

آیا هنوز هم در بازار‌هایی غیر از ارز دیجیتال ترید می‌کنید؟

بله، من در همه بازار‌ها ترید می‌کنم. خارج از فضای ارز‌های دیجیتال، مخصوصا در بازار‌های شاخص‌ها و فلز‌ها ترید می‌کنم.

بهترین تریدی که تا به حال انجام داده‌اید، چه بوده است؟

من Neutron را با قیمت حدودا ۱۳۰ ساتوشی خریدم و بعدا آن را با قیمت حدود ۶۸۰۰ ساتوشی فروختم و این یعنی بازگشت بیش از ۵۰ برابری سرمایه.

به نظر شما، تفاوت یک تریدر خوب و یک تریدر بد در چیست؟

تریدر خوب تریدری است که دقیقا از قوانین تبعیت می‌کند، اما تریدر بد قوانین را رها می‌کند و اقدام به تصمیم‌گیری احساسی می‌کند.

ما حالا چند سالی است که یک بازار خرسی بیت کوین را تجربه می‌کنیم؛ از این بازار چه درس‌هایی آموخته‌اید؟

در آن زمان که نگران قیمت آلتکوین‌ها بر حسب ساتوشی بودیم، می‌بایست به قیمت دلاری آنها هم توجه می‌کردیم. این در زمان حباب ژانویه ۲۰۱۸ روی داد. از آن زمان به بعد بود که من به عنوان یک تریدر به هر دوی این قیمت‌ها در تصمیم‌گیری‌های خود توجه کردم.

این که چگونه روانشناسی جمعی در رسانه‌های اجتماعی به ایجاد و تقویت تعصبات و تمایلات می‌پردازد، جالب توجه است. از این منظر، شما به کدام یک از تریدر‌ها توجه دارید؟

تام دانته (Tom Dante) احتمالا یکی از برجسته‌ترین‌هاست. من از نظرات او برای بهبودهای جزئی در معاملاتم استفاده می‌کنم.

ایجاد بهبود در استراتژی‌های شخصی فرآیندی پایان‌ناپذیر است و همواره باید برای سرمایه‌گذار ادامه داشته باشد. اما شما چه چیزی را به عنوان مرز و محدوده خود در این راستا متصور هستید و چگونه آن را پیدا کرده‌اید؟ چه توصیه‌ای برای تریدر‌ های جدیدی دارید که سعی در پیدا کردن مرز و محدوده خود در بازار دارند؟

مرز من به طور خاصی در موقعیت‌های چرخه‌ای، مستحکم است. وقتی که پروژه‌های خوبی را می‌بینم که ارزش واقعی خود را ندارند، اقدام به خرید آنها می‌کنم و به نگهداری آنها در چرخه بازار می‌پردازم. من بررسی مفصل برای یادگیری و تشخیص نقاط قوت و ضعف را به همه تریدر ها توصیه می‌کنم.

آیا شما از استراتژی‌های متعددی برای ترید استفاده می‌کنید یا چیدمان خاصی برای ترید دارید؟

من استراتژی‌هایی اساسی برای ترید‌های هفتگی و ماهانه دارم. اما برای موقعیت‌های طولانی‌تر، بیشتر به اصول بنیادین (Fundamental) توجه دارم و در نقاطی که قیمت ارزان است، اقدام به خرید می‌کنم.

طولانی‌ترین دوره‌ای که یک کوین را نگه داشته‌اید، چقدر بوده است؟

بیش از یک سال

چه چیزی را بهترین استاندارد برای ارزیابی سودآوری یک کوین یا توکن در این بازار پرنوسان می‌دانید؟

در ساختار توکن، تورم یک استاندارد ثابت است. این تورم به تریدر ها نشان داده که می‌تواند به دست آوردن سود‌های بزرگ را ساده کند و یا باعث مرگ یک توکن شود.

آیا استاندارد‌های روی زنجیره را در استراتژی خود ادغام می‌کنید؟

من به عنوان تریدر ، واقعا دوست دارم که به حجم تراکنش روی زنجیره توجه داشته باشم تا متوجه فرق آن با حجم تراکنش در صرافی بشوم. من نگه دارندگان برجسته یک کوین را به شیوه‌ای گسترده مورد توجه قرار می‌دهم.

کدام یک را ترجیح می‌دهید، تحلیل تکنیکال یا تحلیل بنیادین؟

برای موقعیت‌های بلندمدت، از تحلیل بنیادین استفاده می‌کنم و برای ترید‌های هفتگی و ترید‌های مارجین (margin)، بر مبنای تحلیل تکنیکال ترید می‌کنم.

یک روز ترید شما چگونه است و به عنوان یک تریدر تمام وقت، سبک زندگی شما چگونه است؟

من یکشنبه‌ها به ارزیابی بازار دارایی‌های مختلف می‌پردازم و نقاط کلیدی قیمت را با توجه به نمودار‌ها مشخص می‌کنم و سپس در سراسر هفته منتظر رسیدن به این نقاط کلیدی و انجام اقدامات لازم می‌مانم.

اکثر ترید‌های من بیش از یک هفته به طول می‌انجامند؛ بنابراین من وقت آزادم را به کار کردن بر روی وبلاگم، مطالعه، ورزش و غیره اختصاص می‌دهم. من تریدر روزانه نیستم و به نمودارها خیره نمی‌شوم. من برای همه آستانه‌های قیمتی، با استفاده از ابزار‌های خود هشدار و اعلان تعیین کرده‌ام و دیگر نیازی نمی‌بینم که همیشه به صفحه‌های مانیتور و گوشی و غیره خیره شوم.

مهم‌ترین ابزار‌های شما در ترید چه چیزهایی هستند؟

به ابزارهای زیادی نیاز ندارم؛ یک لپتاپ، یک مانیتور اضافی و یک تبلت دارم و از سایت تریدینگ ویو (TradingView) و چند کارگزاری (Broker) نیز برای ترید دارایی‌ها استفاده می‌کنم.

حیف است که مصاحبه را بدون پیش‌بینی شما در مورد قیمت بیت کوین در انتهای سال ۲۰۲۰ به پایان ببریم. پیش‌بینی شما در مورد قیمت بیت کوین در انتهای امسال چیست؟

به نظرم قیمت بیت کوین تا پایان امسال به ۲۶۰۰۰ دلار می‌رسد.

تعدادی از نکات کلیدی که از نیک آموختیم

  • قوانینی را برای خود تعیین کنید و از آن قوانین تبعیت کنید. اگر این قوانین را رها کنید و احساسی ترید کنید، معاملات ناموفقی خواهید داشت.
  • معاملات خود را به عنوان یک تریدر شدیدا مورد بازبینی قرار دهید و مرتبا در تلاش برای بهبود استراتژی‌های خود باشید.
  • گاهی اوقات به این نکته بیاندیشید که آیا تمایلات جمع، ترید‌های شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد؟
  • اوضاع را بیش از حد پیچیده نکنید. یک استراتژی خوب با چیدمان ساده، می‌تواند برای مدت زیادی نتیجه‌بخش باشد.

نظر شما چیست؟ یک تریدر باید به چه نکات مهم دیگری توجه داشته باشد؟ نظرات خود را از ما دریغ نکنید.

منبع:

میهن بلاکچین


امتیاز دادن به خبر

با لایک کردن هر خبر شما می توانید کوین بیشتر جایزه بگیرید


مطالب مرتبط با این موضوع

آموزش کامل استفاده از صرافی Kcex

آموزش کامل استفاده از صرافی Kcex

تحلیلگر مطرح بازار ارز دیجیتال رویایی از قله‌های جدید برای بیت‌کوین، اتریوم و سولانا می‌کشد!

تحلیلگر مطرح بازار ارز دیجیتال رویایی از قله‌های جدید برای بیت‌کوین، اتریوم و سولانا می‌کشد!

ایلان ماسک با زبان طنز به نوسانات بازار کریپتو واکنش نشان می‌دهد!

ایلان ماسک با زبان طنز به نوسانات بازار کریپتو واکنش نشان می‌دهد!

کیف پولی که از 757 دلار به 880 هزار دلار رسید!

کیف پولی که از 757 دلار به 880 هزار دلار رسید!

ارزهای در خطر SEC کدام ها هستند؟

ارزهای در خطر SEC کدام ها هستند؟


تحلیل کاربران

تری در

[email protected]

10/اسفند/1398

یک تریدر خوب طبق گفته های ایشون باید به بازار توجه داشته باشه و احتمالات رو در نظر بگیره واز فکرش خوب استفاده کنه البته تو همه اینجور نیست و بعضی از اشخاص میخوان زود به اون چیزی که میخوان برسن و توجه به قوانین نمیکنند و زود ضرر میکنن

20

اموزش

majida

11/اسفند/1398

کاش که همه بجای اینکه همیشه کورکورانه و فقط احساسی وارد یا بازار وار بشن اول اطلاعات کافی و آموزش لازم و ببینن بعد شروع کنن

5

خوب

farhadsiadatan

10/اسفند/1398

ترید یکی از بهترین درامدها درمیان مدت و دراز مدت هستش که نتیجه میده انشالا با افزایش دانش خود این امر را محقق کنید واسه خودتون

12

راز موفقیت

behzadamiri1515

10/اسفند/1398

اکثر انسانهایی که الان آدمهای موفقی هستند ..ی دوران سخت و طولانی شکست و نا امیدی را پشت سر گذاشته اند.فرق اینها با آدمهای تا امید و ناموفق در این هست که با برنامه و هدف مشخصی کارشون رو شروع کردن و میدونستن که تا چندین بار شکست نخورن به موفقیت و تجربه لازم نمیرین ..در ضمن ریسک کردن در این مواقعه یکی از رازهای موفقیت هستش

10

آموزش

soheilstar

10/اسفند/1398

مطمئنا اکثر کاربران کوینگرام دوست دارن که ترید کردن حرفه ای رو یاد بگیرن و از پایه شروعبه تعلیم دیدن بکنن. در همین جا از عزیزان در کوینگرام تقاضا دارم یک مجموعه آموزش از پایه در مورد ترید تور برنامه بزارن. البته مطالب در مورد ترید و تریدر خوب در برنامه زیاد هست. منظور بنده شروع کار ترید کردن هست ، یعنی یادگیری سایتها و برنامه هایی که باید با اون شروع به ترید کردن بکنیم ، حتی با کمترین میزان سرمایه. ممنون میشم از کوینگرام.

15

ویژگی یک تریدر خوب

fatemeh13771998

10/اسفند/1398

یک تریدر خوب براساس احساسات تصمیم گیری نمی کند بلکه بر اساس نمودار ها و قوانین و در بازه های زمانی خاص، تصمیم گیری می کند.

14

ضرورت کسب علم قبل از تریدینگ

zak

11/اسفند/1398

اگر شما به ابزارهای تکنیکال و شاخص های فاندامنتالی مسلط نباشید، یا قادر به مدیریت ذهن خود نباشید، هرگز نباید انتظار داشته باشید تریدر موفقی شوید، و سرنوشت شما نیز مانند بسیاری دیگر که پس از سالها کار در بازار، نهایتا به درآمدی معمولی از آموزش دیگران اکتفا کرده اند رقم خواهد خورد

5

نادرست بودن رانت اطلاعاتی

emademad12

10/اسفند/1398

در ایران بخاطر حضور دولتی و فشار سیاسی تحلیل های تکنیکال و بنیادین مورد بی مهری و فشار قرار دارن چه بسا کار علمی همیشه پاسخگو خواهد بود ... اینکه در ایران با استفاده ارز رانت های اطلاعاتی و یا مسایل دیگر دوستان به ترید کردن میپردازند در خارج از ایران جزو دسته معدودی هستند که به این کار مشغولند . و این خود باگ اطلاعاتی و فنی ترید کردن للمی محسوب میشود و عادت بدی برای تحلیل درست و استفاده از امکانات علمی

16

ترید کردن در برنامه

amir7752

10/اسفند/1398

به نظرم برنامه کوین گرام اپ مناسبی برای شروع و تمرین در حیطه ترید کردن برای تازه کاران ایرانی در این زمان هست . اگر میشد نمودار های کندل استیک شمعی را هم به برنامه اضافه میکردند بسیار عالی میشد

14

نظر

sajjad4148

10/اسفند/1398

این پست ب منه سرمایه گذار انگیزه داد و دلمو گرم کرد... مطمعنم هر ریزشی یه جهشی هم داره من که منتظر خبرای خوبم

20

تجربه

mohamad2020

10/اسفند/1398

به نظرم توی این راه بیشترین کمک رو تجربه میتونه به یک تریدر کنه و این تجربه ها قطعا یا با سود و یا با زیان همراه هستن ولی تریدر موفق از شکست هاش برای پیروزی استفاده میکنه و مدام شکست هاش رو مورد بررسی قرار میده تا یک تجربه موفق توی زندگی کسب کنه

11

تریدر حرفه ای

Bagro

11/اسفند/1398

فردی ک وارد بازار ارزهای دیجیتال میشه باید با مفاهیم و کاربرد این ارزها در بازارهای سرمایه جهانی آشنا بشه و نوسانات کریپتو کارنسی هارو تجزیه و تحلیل کنه تا اگر تصمیم ب فعالیت در این حوزه گرفت بتونه تحت تاثیر شرایط هیجانی قرار نگیره و با فکر و صبر کارشو ادامه بده

4

ترید

plmokn

12/اسفند/1398

ترید یا همان معامله کردن روش خاص و منحصر به فردی ندارد پس خر کس یک راه و روشی برای کسب سود از ترید می تواند داشته باشد. از جمله راه های موفقیت برای من تازه کار یادگیری و بالا بردن سطح دانش کریپتویی خود بود و دیگر چیز یادگیری زبان انگلیسی تا بتوانم نظرات دیگران را در سایت تریدینگ ویو یا توییتر بخوانم و استفاده کنم به عبارت دیگر استفاده از تجربیات و نظرات کارشناسی افراد معتبر و شناخته شده البته در این بین به هولد کردن هم توجه دارم

1

ترید معادله است

[email protected]

10/اسفند/1398

برای ترید کردن باید به ریاضی و احتمالات تسلط داشته باشید و دائم درحال رصد نمودار افت و رشد قیمت باشید و هرگاه همه میفروشند شما بخرید و هر وقت همه خریدار هستند نفروشید،این راه موفقیت در ترید است. لطفا لایک یادتون نره سپاسگزارم

10

تریدر خوب

zahra110

11/اسفند/1398

برای انکه یک تریدر خوب باشیم اول باید استراتژی های خود را بطور دقیق مشخص نماییم و همواره از آن استراتژی ها پیروی کنیم.دوم یاد گیری و آموزش های لازم است یاد گیری را هیچ گاه تعطیل نکنیم و همیشه جزئی از زندگی ما باشد.سوم در کنار فردی کار کشته مطلع و امین کار کنیم تا بطور عملی ما را وارد ترید نماید.چهارم اینکه از آلت کوین ها شروع کنیم و در هر معامله نقاط ضعف و قوت خود را مورد ارزیابی و بازیابی قرار دهیم.پنجم اینکه روش و اصول علمی ترید را رعایت کنیم و تابع قانون و مقررات ترید باشیم.ششم اینکه هیچ کاه احساسی عمل نکنیم و تابع احساس تصمیم نگیریم‌شکست ها و ضررها را با تصمیمات احساسی بدتر نکنیم.هفتم اینکه خسته نشویم از کوره در نرویم و در طول زمان تجربیات خود را کامل تر و پخته تر کنیم.

7

تریدر

Behrouz71

11/اسفند/1398

کلا حرفه ی بیزنس یه معقوله ی ذاتی و استعدادی هستش بعضیا شمع اقتصادی قوی تری نسبت به بقیه دارن البته مطالعه و بررسی دقیق هم تاثیر گذار هستش ولی بحث استعداد یه معقوله واقعا مهم و جدی هستش

1

ویژگی تریدر

hoseyn.farzane

10/اسفند/1398

یک تریدر موفق باید منظم باشه، یادگیری مداوم داشته باشه، پذیرش و درس گرفتن از زیان‌ها رو قبول داشته باشه، از دیگران پیروی نکنه، احساساتشو مدیریت کنه ، همه جنبه های معامله‌گری رو فرابگیره و صبور و فروتن باشه تا بتونه به بهترین نتیجه خودش دست پیداکنه.

3

تریدر

asghar

10/اسفند/1398

تریدر، فردی است که در بازار مالی برای خود یا به نمایندگی از شخص یا موسسه دیگری به خرید و فروش دارایی‌های مالی می‌پردازد که هدفش کسب سود از معاملات است. تفاوت اصلی بین یک تریدر (معامله‌گر) و یک سرمایه‌گذار، مدت‌ زمانی است که شخص آن دارایی مالی را در اختیار دارد.

21

ترید و تریدر

Alfawolf

10/اسفند/1398

درود بر شما خدا قوت... باید بگم. دارم تازه ترید و یاد میگیرم و همین اپلیکیشن خیلی تونسته بهم کمک کنه ولی اولین چیزی که در مورد ذهن تریدر یاد گرفتم این که احساسی عمل نکنم و نزارم به کف قیمت برسه برا خرید یا به بالای قیمت برسه برای فروش تا جایی که سود خوبی بده خرید و فروش انجام میدم و این از ربات های معامله گر یاد گرفتم امیدوارم کمک کننده باشه

0

تریدر کیست؟

morteza1121

10/اسفند/1398

تریدر یا معامله‌گر کسی است که در بازارهای مالی به دنبال خرید یا فروش هر نوع دارایی مالی است. این فعالیت می‌تواند از جانب شخص برای خود، فردی دیگر یا یک سازمان صورت پذیرد. تفاوت اساسی که بین یک تریدر و یک سرمایه‌گذار وجود دارد، مدت زمانی است که شخص دارایی‌ها را نگهداری می‌کند. سرمایه‌گذاران چشم‌انداز طولانی‌مدت را در نظر می‌گیرند اما تریدرها معمولاً به بازه‌های زمانی کوتاه علاقه‌مندند تا از روند‌ها کوتاه‌مدت کسب سود کنند. تریدرها خریدوفروش بیشتری در بازه زمانی یکسان نسبت به سرمایه‌گذاران انجام می‌دهند

2

نظر

باخی

22/اسفند/1398

اخبار ها خیلی دقیق بود.واقعا برنامه خوب و عالیس.از دست اندر کاران این برنامه و سایت بیت کویین تشکر میکنیم منو دوستانمون از این برنامه رضایت کامل رو داریم

1

ترید

akouhi

26/اسفند/1398

اول علم کاررو بگیر واستراتژیهای که افرادموفق به کارمیگیرن رو یاد بگیر بعدا براخودت یک طرح نقشه واستراتژی که مختص خودت باشه رو از ترید کردن هات در بیار که سود ده باشه بعدا احساساتت خودش شکوفا میشه ولذت ترید سودمند دوچنداندمیشه..جاداره از اطلاعات ناب ودسته اولی که کوبن گرام در اختیار میزاره کمال تشکررا بکنم چون خیلی از این اطلاعت بای خیلی سال بگذره تا بهشون برسی...تشکر از کوین گرام ...لایک

1

شکست تریدر یک تجربه جدید هست

Syed Mohammad Hasan

10/اسفند/1398

به نظرم یک تریدر خوب هیچ‌وقت شکست نمی خورد بلکه او به عبارت دیگر....تجربه فوق العاده می گیرد،لذا یک تریدر موفق همیشه در چهار چوب قوانین با تجربه می تواند فوق العاده موفق و‌پیروز بشود

11

نکته مهم این بحث قطع به یقین اعتماد به نفس و استفاده از علم خواهد بود

emademad12

10/اسفند/1398

ا در ایران بخاطر حضور دولتی و فشار سیاسی تحلیل های تکنیکال و بنیادین مورد بی مهری و فشار قرار دارن چه بسا کار علمی همیشه پاسخگو خواهد بود ... اینکه در ایران با استفاده ارز رانت های اطلاعاتی و یا مسایل دیگر دوستان به ترید کردن میپردازند در خارج از ایران جزو دسته معدودی هستند که به این کار مشغولند . و این خود باگ اطلاعاتی و فنی ترید کردن للمی محسوب میشود و عادت بدی برای تحلیل درست و استفاده از امکانات علمی

10

درباره کوینگرام .

jf_1382

10/اسفند/1398

کوینگرام تنها برنامه ای در ایران هستش که تمام اخبار و قیمت های ارز دیجیتال رو که این روز ها طرفدار های زیادی هم داره رو در خودش جمع کرده . به علاوه درکنار مطالب مفید و غیره میشه کنار این ها کسب درامد هم کرد که هر برنامه ای این ویژگی رو نداره و باید از کوینگرام بابت مطالب مفیدش متشکر بود .

12

کنترل ذهن در تریدینگ

zakie.khtmi

11/اسفند/1398

تریدر ناموفق معتقد است که تمام حرکات بازار را میشناسد، بنابراین اگر وارد معامله ای شده است، بازار موظف است که در جهتی که او پیشبینی کرده حرکت کند، درواقع او از معامله خود یک “انتظار مشخص” را دارد. در صورتی که بازار در خلاف میل او حرکت کند او شکست را نمیپذیرد سعی میکند با افزایش ریسک آن را جبران کند. خد ضرر خود را بالا میبرد و ممکن است بیشتر سرمایه را بصورت احساسی وارد بازار کند. تریدر موفق، از معامله خود هیچگونه “انتظاری” ندارد، او میداند که این معامله یا با ضرر بسته خواهد شد یا با سود، همچنین با در نظر گرفتن حد سود های خود، به میزان حداقل دو برابر حد ضرر های خود، میداند که برآیند معاملات سود ده او در پایان بالاتر از معاملات ضرر ده او خواهد بود.

5

چگونه یک تریدر موفق شویم

زارع

10/اسفند/1398

یک تریدر موفق همیشه ودائم در نتصمیم گیریها عجولانه وبدون شناخت واگاهی عمل نمیکند اوبایدبا تبعیت از قانون های بازار فضای مجازی نماید وبا احساسی عمل کردن کار خودرا پیش نبردبه هردو یعنی بازاردلار وارزهای دیجیتال اشنایی وتوجه داشته باشد وموقعیت هارا بتواند رصد نماید وبعد شروع به ترید کردن شود واز انها تحلیل های اساسی نماید تا بتواند در عملکرد خود موفق باشد

18

ترید،تجارت

10simsim10

11/اسفند/1398

ترید در معنی لغوی به معنای داد و ستد و تجارت هستش،تریدر خوب بودن نیاز به تجربه ی زیاد و آموزش صحیح هستش،در ترید باید دقت و تکنیک داشته باشی که تو دام برخی موقعیت های وسوسه انگیز نیوفتی.

3

ترید‌ارزهای‌دیجیتال

tarahom

10/اسفند/1398

ترید یک واژه انگلیسی است که معنی لغوی آن تجارت یا داد و ستد می‌باشد، اما این واژه در بازار ارزهای دیجیتال به چه معنی است؟ همانطور که می‌دانید هر ارزی را می‌توان خرید و فروش کرد (مانند بیت کوین،اتریوم، ریپل و…) و یا به ارزهای دیگر تبدیل کرد که تراکنش های مربوط به آنها در بلاک چین ثبت می‌شود و بصورت شفاف قابل مشاهده است  افرادی که مبادله ارز دیجیتال می‌کنند به دنبال کسب سود از این خرید و فروش ها یا مبادله ها می‌باشند، البته دو نوع رویکرد به ترید ارز دیجیتال وجود دارد که یکی در قالب سرمایه گذاری بلند مدت و دیگری در قالب کوتاه مدت و خرید و فروش های لحظه‌ای است.

14

تریدر

morteza243

10/اسفند/1398

با کارمزد های بالایی که صرافی ها میگیرن شانس تریدرها برای کسب سود پایین میاد. بعضی از صرافی های معروف هم ایران رو تحریم کردن و روز به روز تعدادشون بیشتر میشه با این اوضاع کار ما سخت میشه. باید تو معامله تمام جوانب و احتمالات رو در نظر بگیریم.

10

ترید

محمرسول

11/اسفند/1398

در ترید،یک تریدر حرفه ای از تمام الگو ها،نمودار ها و موارد از یان دست رو استفاده نمیکند بلکه تعدادی را انتخاب میکند و از انها استفاده میکند این کار باعث بهبود عملکرد و تحلیل بهتر میشود.

1

موفقیت

amani56a

10/اسفند/1398

یک ترید خوب در درجه اول احساسی نباید ترید کند.در هر ترید حد ضزر برای خود در نظر بگیرد به انداره کافی تحقیق کند وبسیار مسائل دیگرباید مد نظر باشد تا ضرر نکند

7

ترج گر

ali0631

11/اسفند/1398

یک تریدر خوب طبق گفته های ایشون باید به بازار توجه داشته باشه و احتمال رو نظر بگیر واقعا فکرش خوب استفاده کنه بعضی اشخاص میخوان زود به اون چیزی که میخوان برسن و توجو به قوانین چرا نمیکنن اخه نه واقعاا چرا یکمی قانون من باشیم

2

توانایی مغز میانی برای ترید

mkh66

10/اسفند/1398

اگر بتوانید قدرت نهفته مغز میانی را به گونه ای برای ترید یا هر کار دیگری مهار کنید به موفقیت های شگفت انگیزی دست پیدا خواهید کرد. فرق یک تریدر معمولی با یک تریدر برجسته در همین موضوع نهفته است.

12

دانلود اپلیکیشن موبایل کوینگرام

با اپلیکیشن اندروید کوینگرام از آخرین مطالب بازارهای مالی و رمزارز ها با خبر باشید، قیمت تمامی رمزارز ها در لحظه چک کنید و نرخ آنها را با مبدل ارز کوینگرام به یکدیگر تبدیل کنید، با دیگر افراد در مورد تحلیل ها و مطالب گفت و گو کنید، سبد دارایی ارزهای دیجیتال خودتان را بسازید و از سود و زیان خود در بازه های زمانی مختلف با خبر باشید و با شرکت رایگان در مسابقات پیش بینی رمزارز جایزه ببرید.
coingram
coingram
کوینگرام

استارتاپ کوینگرام به عنوان یک رسانه تخصصی در حوزه بازار های مالی وارز های دیجیتال ، فعالیت خود را از تیر 1398 شروع کرد. هدف ما از ابتدا آموزش وآشنایی مردم با علم و فناوری آینده یعنی بلاک چین بوده است. آشنایی با انواع ارز های دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، آدا کاردانو و بقیه رمزارز ها میتواند ما را در انتخاب خرید و سرمایه گذاری در این حوزه بسیار بیشتر کمک کند. همان طور که سرمایه گذاری ها و ورود پول به این حوزه روز به روز بیشتر می شود، مسئولیت ما برای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی بیشتر می شود تا کسی درگیر پروژه های کلاه برداری و طرح های پانزی نشود.

برگزیده ها

درآمد از کوینگرام

شرایط و قوانین

مفاهیم پایه

آشنایی با بلاکچین

آشنایی با بیتکوین

آشنایی با اتریوم

کوینگرام

درباره ما

ارتباط با ما

شبکه های اجتماعی

اینستاگرامتلگرام

کلیه ی حقوق این سایت نزد کوینگرام محفوظ بوده و بازنشر محتوای اختصاصی با ذکر منبع بلامانع است.