coingram
کوینگرام

ایردراپ های سال ۲۰۲۲ که باید به آنها توجه کنید

27/فروردین/1401
افزودن به نشان شده ها
ایردراپ های سال ۲۰۲۲ که باید به آنها توجه کنید
Airdrop
ایردراپ
آموزش
درآمد
5851
زمان مطالعه: 7 دقیقه

در سال ۲۰۲۱ شاهد رشد ایردراپ‌ های جدید ارزهای دیجیتال بودیم که از آن جمله می‌توان به PSP، ENS، COW، DYDX، UNI، BANK و موارد دیگر اشاره کرد. این ایردراپ‌ها در مجموع، بسته به تعداد پروتکل‌هایی که استفاده کرده‌اید و در هنگام تعامل با آن‌ها چقدر در آن ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اید، بین ۵۰,۰۰۰ تا ۱۰۰,۰۰۰ دلار توزیع کرده‌اند. در سال ۲۰۲۲ شاهد ظهور مجدد ایردراپ‌ها در فضای دیفای (DeFi) خواهیم بود؛ زیرا این صنعت همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد و پروتکل‌ها همچنان حکمرانان پروتکل را که کاربران اولیه این پروژه بودند، به عنوان بخشی از تلاش‌های غیرمتمرکزسازی خود وارد این جریان می‌کند. در این مقاله، برخی از ایردراپ های سال ۲۰۲۲ را بررسی خواهیم کرد که امیدوارکننده به نظر می‌آیند.

ایردراپ های سال ۲۰۲۲

در برخی از انواع Airdropها که با نام ایردراپ‌های دیفای شناخته می‌شوند، کاربران باید کارهای خاصی را در پلتفرم مورد نظر انجام دهند. معمولا از قبل اعلام نمی‌شود که این کارها چه چیزهایی هستند و تاریخ اسنپ‌شات چه زمانی خواهد بود؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که در همان اوایل شروع به کار یک پلتفرم دیفای، وارد آن شوید و بسته به نوع فعالیت آن، کارهایی را انجام دهید؛ برای مثال، اگر یک [صرافی غیرمتمرکز را در نظر دارید، در آن سواپ کنید و نقدینگی استخرهای آن را تامین کنید و اگر با یک پلتفرم وام‌دهی یا لندینگ سروکار دارید، به وام‌دهی و وام‌گیری بپردازید.

۱- آپتیمیزم (Optimism) و آربیتروم (Arbitrum)

آپتیمیزم و آربیتروم راهکارهای لایه ۲ اتریوم هستند که با ارسال محاسبات گسترده منابع به خارج از زنجیره اصلی به مقیاس‌بندی اتریوم کمک می‌کنند، در حالی که امنیت اتریوم را به عنوان لایه داده در اتریوم به ارث می‌برند. هر دو بلاک چین در حال حاضر برای استفاده از بلاک چین از اتریوم به عنوان هزینه تسویه استفاده می‌کنند، اما فکر می‌کنیم که این دو بلاک چین در آینده ارز بومی خود را برای تشویق استفاده در زنجیره راه‌اندازی خواهند کرد. احتمال می‌رود این ایردراپ‌های سال ۲۰۲۲ توجه زیادی به خود جلب کنند.

چگونه شانس خود را برای دریافت این ایردراپ افزایش دهیم: وجوه را به آربیتروم و اپتیمیزم واریز کنید و از برنامه‌های غیرمتمرکز (Dapp) این شبکه‌ها استفاده کنید.

۲- صرافی زیگ زاگ (ZigZag)

زیگ زاگ، صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر دفتر سفارشات یا اوردر بوک است که توسط ZK-Rollupها پشتیبانی می‌شود. کاربران می‌توانند به صورت یکپارچه و ایمن با کارمزدهای نزدیک به صفر معامله کنند و درست مانند صرافی‌های متمرکز، قیمت‌ها را با هر سایز معامله دریافت کنند.

*چگونه شانس خود را برای دریافت این ایردراپ افزایش دهیم*: توکن‌ها را با استفاده از پلتفرم Orbiter به zkSync بریج کنید و یا کوین اتر را از طریق قرارداد هوشمند زیگ زاگ بریج کنید و سپس در صرافی ZigZag معامله کنید.

۳- zkMoney

zkMoney شبیه تورنادو کش (Tornado Cash) است، که در آن پروتکل، تراکنش‌های رول آپ خصوصی پروتکل آزتک شیلد می‌شوند و تراکنش‌ها از دید ناظران و ارائه‌دهنده رول آپ آزتک پنهان می‌ماند.

**چگونه شانس خود را برای دریافت این ایردراپ افزایش دهیم**:** اتر را به zkMoney واریز و شیلد کنید، آن را به آدرس دیگری در zkMoney ارسال کنید، سپس آن را با شبکه اصلی اتریوم خارج کنید.

۴- FujiDAO

Fuji DAO یک تجمیع‌کننده وام است که هدف آن بهینه‌سازی هزینه‌های وام برای کاربران دیفای است. این پروتکل با نظارت مداوم بر بازارهای وام‌دهی به این امر دست می‌یابد و هر زمان که نرخ بهتری وجود داشته باشد، به طور خودکار کل مجموعه بدهی را بازپرداخت می‌کند.

****چگونه شانس خود را برای دریافت این ایردراپ افزایش دهیم**:**** بیت کوین، اتر یا فانتوم (FTM) را وام دهید و استیبل کوین‌ هایی مانند USDC یا DAI را از فوجی وام بگیرید. فوجی در شبکه‌های اتریوم و فانتوم در دسترس است.

۵- Cozy Finance

Cozy Finance پروتکلی برای ایجاد محصولات محافظت شده است، که در آن افراد در برابر هر شرایطی که می‌توانید در قرارداد هوشمند تعریف کنید، محافظت ایجاد کرده و خرید انجام می‌دهند. واریز در Cozy به کاربران امکان می‌دهد در برابر سرمایه‌گذاری‌ها محافظت شوند.

******چگونه شانس خود را برای دریافت این ایردراپ افزایش دهیم**:****** در صندوق‌های محافظت شده Cozy Finance واریز کنید. Cozy Finance هم روی شبکه اتریوم و هم آربیتروم در دسترس است.

۶- Orbiter Finance

Orbiter Finance یک پل لایه ۲ رول آپ متقاطع (Cross) غیرمتمرکز است که پل زدن را با گس پایین و سرعت بالا ارائه می‌دهد. این پلتفرم به کاربران اجازه می‌دهد که توکن‌ها را با قیمت ارزان بین بلاکچین‌های لایه ۲ بریج کنند.

********چگونه شانس خود را برای دریافت این ایردراپ افزایش دهیم**:******** توکن‌ها را با استفاده از Orbiter بین بلاک چین‌های لایه ۲ اتریوم بریج کنید.

۷- پروتکل Quarry

Quarry یک پروتکل باز روی شبکه سولانا برای راه‌اندازی برنامه‌های استخراج نقدینگی است. این پروتکل، رابط کاربری ساده و سرگرم‌کننده‌ای برای کاربران سولانا است، تا بتوانند معادن نقدینگی DeFi را پرورش دهند، فارم کنند و در نهایت معادن نقدینگی خود را راه‌اندازی کنند.

**********چگونه شانس خود را برای دریافت این ایردراپ افزایش دهیم**:********** نقدینگی را واریز کنید و با یکی از استخرهای شراکتی ییلد فارمینگ Quarry، به فارمینگ بپردازید.

۸- Ondo Finance

Ondo یک پروتکل دیفای است که به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد که در حین دریافت سود از دارایی‌های دیجیتالی شبکه اتریوم، بین ریسک و ریوارد تعادل بهتری برقرار کنند. صندوق‌های Ondo از طریق تامین نقدینگی در پروتکل‌های دیفای مانند Sushiswap و پرداخت بازده به سرمایه‌گذاران در بخش‌های بازدهی ثابت و متغیر، سود تولید می‌کنند.

************چگونه شانس خود را برای دریافت این ایردراپ افزایش دهیم**:************ نقدینگی را به یکی از بازارهای مالی Ondo Finance واریز کنید.

سخن آخر

در این مقاله برخی از ایردراپ های سال ۲۰۲۲ را که احتمال می‌رود در بین کاربران توزیع شود، معرفی کردیم. شما نیز می‌توانید با سرمایه‌گذاری در هر یک از این پروتکل‌ها شانس خود را برای دریافت ایردراپ افزایش دهید. توجه داشته باشید که ایردراپ اغلب به صورت رایگان به کاربران فعال ارزهای دیجیتال اختصاص داده می‌شود تا آنها را به ادامه فعالیت ترغیب کند.

کانال تخصصی ایردراپ کوینگرام

منبع:

میهن بلاکچین


امتیاز دادن به خبر

با لایک کردن هر خبر شما می توانید کوین بیشتر جایزه بگیرید


مطالب مرتبط با این موضوع

ایردراپ AEVO نزدیک است; نحوه شرکت در این ایردراپ!

ایردراپ AEVO نزدیک است; نحوه شرکت در این ایردراپ!

ایردراپ رایگان بیت کوین در بیت پین!

ایردراپ رایگان بیت کوین در بیت پین!

توکن پروژه celestia امروز لانچ می‌شود!

توکن پروژه celestia امروز لانچ می‌شود!

کدام پروژه‌ها میتوانند هایپ بعدی بازار باشند و رشد چند صددرصدی را داشته باشند!

کدام پروژه‌ها میتوانند هایپ بعدی بازار باشند و رشد چند صددرصدی را داشته باشند!

آموزش گام به گام فیوچرز صرافی مکسی(Mexc) به همراه 200 هزار شیبا هدیه

آموزش گام به گام فیوچرز صرافی مکسی(Mexc) به همراه 200 هزار شیبا هدیه


تحلیل کاربران

انگیزش

ghm7781

19/خرداد/1402

با گذشت زمان و رشد تکنلوژی های جدیدی ک وارد عرصه میشن ایردراپ ها یک نوع از این تکنلوژی ها هستن ک کار امد و به درد بخور هستن وراه درامد خوبی هستن

20

سرمایه گذاری و برداشت مطمن

[email protected]

27/فروردین/1401

برای سرمایه گذاری در بخش ارزهای دیجیتال وبا توجه به قوانین شروع ویا با در نظر داشتن قوانین خاص ارز مربوطه جهت برداشت و سود آگاهی لازم مبرم و ضروری میباشد ودر قدم اول وپایه باید میزان راندمان و پرداختیهای ان ارز مربوطه را به مشتری جویا شیم ودر مرحله بعد میانگین بازدهی سالانه نسبت به رمز ارز های دیگر مقایسه نمود تا بتوان تصمیم وسرمایه گذاری ودر نهایت بتوانیم jakpat بین تمام ارزها باشیم

61

رشد دیفای وایردراپ ها درسال ۲۰۲۲

زارع

27/فروردین/1401

با رشد دیفای درحوزه دیفای ومعامله درصرافی های غیر متمرکز کاربران می توانند خودرا برای گرفتن ایردراپ آماده نمایند ومی توانند در همه‌ی زمین‌ها وام دهی وسرمایه گذاری وسود دهی درمعاملات وقراردادهای هوشمند فعالیت کنند واز ایردراپ های امسال دریافت کنند

68

توسعه درآمد

hakim_768

20/مهر/1402

سرمایه گزاران زیادی دربیت کوین درحال فعالیت هستن اما فعالیت انها هنوز توسعه نیافته وممکن است ازترس وعدم ریسک پزیری یا عدم دریافت اطلاعات غلط باشد

10

حل مشکل معامله ارز

mehdi.kaka63

27/فروردین/1401

تجربه نشون داده که با جابجایی است مقداری ارز دیجیتال به صرافیها و احتمال معاملات روس با بیت کوین این ماه ارز به سمت خوبی بره

66

لوناهایی که شامل ایردراپ لونا۲ نمی‌شوند

fatemeh243

02/مرداد/1401

هر توکن لونایی که در حال حاضر در قراردادهای بریج نگهداری می‌شوند، «به عنوان بخشی از استخر اجماع تعمیم» از فهرست دریافت‌کنندگان ایردراپ خارج خواهند شد.

31

اینده..............fare

farejoon

27/فروردین/1401

ارزها کم کم برای دنیا و اینده داره روزهای خوبی را پیش رو قرار میده اگه اینطور باشه دست و پای ادم برای خرید هر چیزی نگران نیست من خیلی دلم میخواد که کارتهای عابر همه پر باشه و جیبها سرازیر باشه از پول همه در ارامش و صلح ومردم خوشحال و شاد باشن .

55

معامله

09380100885

27/فروردین/1401

ارزهای دیجیتالی داره آینده ای برای بشر فراهم میکند که دستش کمتر به سمت دولت ها باشد خودش مستقل باشه برا انتقال ارز یا پول

62

ارز

angel77

27/فروردین/1401

توسعه دهندگان بیشتری در هر ماه ارزهای دیجیتالی خود را عرضه می کنن، در شرایطی که ارزش برخی از ارزهای موجود افزایش می یابد. در حال حاضر، هزاران ارز دیجیتال وجود دارند و بسیاری از آنها آینده امیدوارکننده ای توی بازار دارن تو سال 2022، ممکنه شاهد تداوم روند افزایشی ارزش برخی ارزهای دیجیتال یا حتی رسیدن آنها به بالاترین قیمت خود در تمام دوران باشیم.

64

ایردراپ

hastiiii

27/فروردین/1401

ایردراپ هایی که ارزش زیادی دارند رو نباید از دست داد و میشه با شناختن بهترین ها به نحو خوبی ازشون سود برد

82

ایردراپ

asalii

27/فروردین/1401

ایردراپ های معتبر رو باید شناخت و این پست ارزش بالایی داره تا از ایردراپ های خوب با خبر بود و استفاده برد

78

ایردراپ معتبر

dors@1

27/فروردین/1401

بیشتر ایردراپ ها که شرکت می کنیم معتبر نیستن و هیچی توشون نیست ولی با استفاده از این پست کوینگرام میشه بهترین ها رو شناخت

82

تبر دراپ

marwan

04/بهمن/1401

این لغت در دنیای ارزهای دیجیتال نیز به معنی به دست اوردن توکن های دیجیتال بدون پرداخت پول هست. برای مثال از زمان برگزاری نخستین عرضه اولیه یا همون ICO اتریوم، هر چند وقت یکبار ایردراپ هایی برای کسانی که کیف پول اتریوم دارن برگزار میشه و توکن های رایگان واریز میشه.

27

ارز

azad6200

18/دی/1402

کلا سرمایه گذاری زیاد در بازار ارز دیجیتال به یک قمار بازی با ریسک خیلی بالا شبیه است که احتمال ضرر در آن زیاد است

2

ارز

nariman0513

27/فروردین/1401

ارزهای دیجیتال و بلاک چین می‌توانند قدرت را از سیستم‌های متمرکز گرفته و آنها را به نزد مردم بازگردانند. من علاقه بسیاری به تحقیقات گسترده‌تر و نگاهی عمیق‌تر به آنها و مطالعه نقاط ضعف و قوت و درنتیجه استفاده حداکثری از آنها دارم.

60

ایردراپ

[email protected]

14/خرداد/1401

بنظرمن ایردراپ میتونه برای مبتدی ها خیلی مفید باشه تا راه کسب درامد از ارز دیجیتال را بدونن و متوجه بشن دنیای ارز دیجیتال چقد پرسوده خوبی ایردارپ اینه که ارزی که بدست میاری ازش حتی اگه سودم نکنه به هیچ عنواندضرری نمیرسونه

39

آینده

پاندی

10/مهر/1402

بیت کوین را در نظر بگیریم در سال های قبل خیلی پایین ولی حالا خیلی بالا پیش بینی شده تا 2030 بالای 30 هزار دلار قیمت هر بیت خواهد شد

11

قیمت وضعیت

moslemmm

22/آذر/1402

ارزهای دیجیتال"، به عنوان یک پدیده نسبتاً جدید، به سرعت وارد عالم مالی و سرمایه‌گذاری شده‌اند. این ارزهای آینده‌دار با پتانسیل‌های بی‌نظیری برای تحول در ساختارهای مالی جهانی مطرح شده و برای سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به تکنولوژی جذابیت دارند

7

ارز دیجیتال

ehsan.sad

04/اردیبهشت/1401

به نظر من این بازار فقط سرمایه دارهای بزرگ رو قوی تر میکنه و سرمایه های خرد همه میره تو جیب نهنگ ها

44

معامله

janim_1120

27/فروردین/1401

ب نظر من اگرچه پیش‌بینی اینکه کدام پلتفرم بعدی به ایردراپ متعهد می‌شود سخت است، اما نشانه‌های قوی برای پلتفرم‌های محبوبی وجود دارد که هنوز توکن بومی منتشر نکرده‌اند. با پیروی از راهنماها و اطلاعات کافی ک میتوانیم کسب کنیم ، این امکان وجود دارد که گیرنده خوش شانس بعدی یک airdrop ارزشمند باشیم .با تشگر از مدیریت گرامی

57

ایردراپها مجانی هستند

hosainnoor

08/خرداد/1401

همه ایردراپها مجانی هستند و نباید باباشون پولی پرداخت شود وباید با انجام وظایف اختصاصی به دست آورد بهترین راه برای پولدارشدن زود ایردراپها هستند

42

ایردراپ ها

[email protected]

09/اردیبهشت/1401

بنظر من که همه سرمایه ای که بتونن باهاش سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتالی داشته باشن رو ندارن و چ بسا افراد باهوشی هم در این زمینه هستن،لذا ایردراپ های رایگان رو هم نباید ازش قافل شد و چیزی که از کوینگرام میخام اینه که این افراد رو هم درنظر داشته باشه و در معرفی ایردراپهای رایگان ولی معتبر تلاش مضاعفی داشته باشه....باور کنید دوستان بنده چند نفر از اینجور کیس ها رو بشخصه ملاقات کردم که امروز با همین ایردراپهای رایگان وبازیهای متاورسی در حال حاضر تقریبا تونستن از صفر ،سرمایه ای البته نچندان زیاد ولی باز بعنوان سرمایه ای که بشه باهاش حرکتی انجام داد برای خودشون تهیه کنن.

44

آینده جهان

BahramMoslemnia

16/اردیبهشت/1401

عزیزان چه بخواهیم چه نخواهیم جهان آینده جهان رمز ارز هاست چه بهتر که از همین امروز ورود به جهان رمز ارزها و بالاخص ایردراپ ها رو جدی بگیریم تا سالها بعد جوابی برای فرزندانمان داشته باشیم. هر ایردراپی که از منابع معتبر میاد شرکت کنید اگر حتی چند تا از این ایردراپ ها رو در سال به دست بیاریم یهنی برنده هستیم

44

ایردراپ ها

M.Rpooramini

14/تیر/1402

تعداد بسیاری از ایردراپ ها فیک هستند اما با استفاده از منابع معتبر می‌توان ایردراپ های معتبر را شناخت و روی آن ها سرمایه گذاری انجام داد.

13

ایردراپ

مرتضی711

12/مرداد/1401

تا الان خیلی تو ایردراپ ها شرکت کردم ولی هیچکدوم۸ قابل فروش نیستن یا اگه هم بودن ارزش انچنانی نداشتن فقط وقت تلف کردنه پیشنهاد من ترید هس

30

roshan

[email protected]

27/فروردین/1401

سلام خسته نباشد باسیاست های مالی دولت ها که انحصارپول وبانک های بزرگ رادراختیاردارند بازارسرومایه رمز ارزها باعث میشه مردم مستقل و بدون نیاز به بانک ها خودشان برای برنامه مالی خود تصمیم بگیرند

52

ایردراپ

Reza1386op

21/خرداد/1402

ایر دراپ های معتبر رو باید شناخت این پست ارزش بسیار بالایی داره تا ایر در آپ های معتبر رو بشناسیم که این کار استفاده ما رو راحت میکنه

20

دانلود اپلیکیشن موبایل کوینگرام

با اپلیکیشن اندروید کوینگرام از آخرین مطالب بازارهای مالی و رمزارز ها با خبر باشید، قیمت تمامی رمزارز ها در لحظه چک کنید و نرخ آنها را با مبدل ارز کوینگرام به یکدیگر تبدیل کنید، با دیگر افراد در مورد تحلیل ها و مطالب گفت و گو کنید، سبد دارایی ارزهای دیجیتال خودتان را بسازید و از سود و زیان خود در بازه های زمانی مختلف با خبر باشید و با شرکت رایگان در مسابقات پیش بینی رمزارز جایزه ببرید.
coingram
coingram
کوینگرام

استارتاپ کوینگرام به عنوان یک رسانه تخصصی در حوزه بازار های مالی وارز های دیجیتال ، فعالیت خود را از تیر 1398 شروع کرد. هدف ما از ابتدا آموزش وآشنایی مردم با علم و فناوری آینده یعنی بلاک چین بوده است. آشنایی با انواع ارز های دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، آدا کاردانو و بقیه رمزارز ها میتواند ما را در انتخاب خرید و سرمایه گذاری در این حوزه بسیار بیشتر کمک کند. همان طور که سرمایه گذاری ها و ورود پول به این حوزه روز به روز بیشتر می شود، مسئولیت ما برای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی بیشتر می شود تا کسی درگیر پروژه های کلاه برداری و طرح های پانزی نشود.

برگزیده ها

درآمد از کوینگرام

شرایط و قوانین

مفاهیم پایه

آشنایی با بلاکچین

آشنایی با بیتکوین

آشنایی با اتریوم

کوینگرام

درباره ما

ارتباط با ما

شبکه های اجتماعی

اینستاگرامتلگرام

کلیه ی حقوق این سایت نزد کوینگرام محفوظ بوده و بازنشر محتوای اختصاصی با ذکر منبع بلامانع است.